reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

hejka dzieweczki

kania78 jak Oliwcia dziś? lepiej już?
kasis - zdrówka dla błażejka. może warto zrobic badania na alergeny?
czarodziejka, roxanka , kroma- również zdrówka dla Krzysia, Patryczka, Oli i Arka
-
Kurcze połowa postu to życzenia zdrowia, tak się nasze maluchy rozłożyły :no::no::no:

małami na twoją teściową to nie ma mocnych.
doris - a co zdaniem tej lekarki roczne dziecko ma mówić pełnymi zdaniami? mojej koleżanki synek urodzony tego samego dnia co mój nic nie mówi, nawet mama czy tata i nikt jej nie mówił, że coś jest nie tak. przemówi jak będzie miał coś ważnego do powiedzenia ;-)
wili83 a ty z jakiej części UK jestes?
concita - zaglosowane
dawidowe - fajnie, że z małą już dobrze
mamaagusi i jak ciasto?
rysia - współczuje nocki
emiś - zdrówka dla męża
cass - powodzenia w szukaniu niani

ELWIRKA - STO LAT!

no i muszę kończyc, bo TOMCIO MNIE ZŁAPAŁ ZA KOLANA I CIĄGNIE
 
reklama
mialam dzisiaj gosci kolezanke z dwojka dzieci bez zastanowienia stwierdzam ze jakbym miala czworo dzieci po tyg wyladowalabym w psychiatryku;-)kahaaa mieszkam niedaleko birmingham
 
Eliza- dzieki wielkie za wyczerpującą odpowiedź:***:tak:
To po kolei (albo i nie:-p)
W to,żes dobry kierowiec,to nie wątpiłam,tylko tez wiem,że tam to większośc ludzi jednak do automatów przyzwyczajona,więc jak ktoś umie manual obsługiwac,to już jerst coś:)-a ta historia ze zlodziejami boska:-D
Co do Święta Dziękczynienia (nawiasem mówiąc o słatce ziemniaczano-piankowej słysze pierwszy raz...błeeee:errr:).Wiesz,to chyba nie większy wyczyn,niz przygotowanie kolacji wigilijnej ,więc na pewno ci się uda.Jesli możesz zrobic coś wcześniej i zamrozić,to będziesz miała łatwiej .Wszystko polega na dobrej organizacji pracy .No i dla czwórki wystarczy,jak zrobisz ulubione potrawy,bez sałatki:-D.Mmmm...niezła wyżerka to Swięto Dziękczynienia:-D.
...I cały czas czekam na Twój przepis na enchilladę:tak:- po prostu znajdź w necie taki najbardziej zbliżony do tego,który ty stosujesz i podaj linka.To juz sobie jakoś poradzę:-)
Zyrtec mi lekarz kazał dawać kiedyś,jak alergia u Amelki była mocno naslona-swędziało ją i miała cale plamy czerwone takie na skórze.Ale czy na katar,to nie wiem.Ale powiem Ci,że u nas katar tez sie ciągnął dośc długo,ale wreszcie minął.Pomógł olejek - skrapianie pościeli,kąpiele z nim,czyszczenie noska z solą fizjologiczną.
 
dziewczynki wybaczcie mi prosze moj aabsencje, bylam dzisiaj w gorkach i za chwile wychodze na piwko i wroce dopiero rano, pewnie umarta bede i mam jeszcze na zakupy jechac........wiec jeszcze kilka dni i wroce do zycia
 
Heloł!
Widzę, że sporo chorowitków wsród nas. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
Eliza ale się uśmiałam z tej pseudo kradzieży. Trzymam kciuki za przygotowanie obiadu. Czas jeszcze masz, bo to chyba 24.11. A te ziemniaki z piankami muszą być okropne. Kto to w ogóle wymyśla? ;P
Cass co do niani to niestety nie pomogę. Mam nadzieję, że szybko wróci do normy i nowa niania się znajdzie. A może spróbuj wywiesić ogłoszenia.
Concita też zagłosowałam.
Roxi ja obiadki robię hurtem. Teraz zrobiłam ponad 20 porcji. Najważniejsze, że Laura mi nie wydziwia i ładnie zjada czy to ze słoiczka czy ten zrobione przeze mnie. Zresztą nawet mój mąż stwierdził, że smaczne.
Dawidowe ale zaszalałaś na zakupach. Laura pewnie zadowolona.
Doris nie przejmuj się lekarką. Jakaś nawiedzona baba. I udanego wypadu.
I muszę lecieć.
 
happy a moja zyrtec teraz zaczełauzywac. 10 kropli na wieczór przez 3 miesiące.

Ide zrobic obiad hahha no obiadokolacje bo niunia już wtrząchneła 260 mleka z kaszką i śpi
 
Eliza chciałam Ci jeszcze napisać, że fajnie czyta się takie kulturowe opowieści, zwłaszcza, że zawodowo jestem tym zainteresowana.
Mamaagusi pochwal się ciastem.
Rysia współczuję nocki.

A u mnie dzień za dniem jakoś leci. Długi weekend szybko minął i teraz czekam na ten następny też trochę dłuższy. Dzisiaj zabrałam się za robienie soku z pigwy czy pigwowca. Kurcze nie wiem co pisać, bo nawet nie bardzo pamiętam co ja w ciągu dnia robię :zawstydzona/y:. Koleżanka z pracy (ta w ciąży) dziś mi napisała, że nie wie czy w pn pójdzie do pracy, bo okropnie się czuje (rzyganko itp). Czyżby szykowały się znowu lekcje łączone? :-( Poza tym czekam na wieści od kuzynki, czy już urodziła. Daniel na razie jakoś się trzyma. Już całe 2 tyg ciągiem do przedszkola chodził. Martwi mnie jego suchy kaszel. Zastanawiam się czy to nie wina ogrzewania. Laura nauczyła się od niego kasłać i jak tylko usłyszy to udaje, że też ma kaszel. No to tyle co mi do głowy przyszło.
A i założyłam sobie konto na FB i trochę tam przesiaduję.
 
Elona- niedobra Ty:-p- kolejna,co z fujzbukiem nas zdradza;-)
Ja od mamy zawsze dostaje takie słoiczki z pigwą w syropie- do herbatki na zimę...mmmm.:tak:
 
reklama
Do góry