reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
Lady ojej no to nieźle :-( Mam nadzieję, że temp spadnie, a jakie masz czopki? 80 ???
Mamaagusi to będziemy na pewno trzymać kciukasy, a Ty się nie martw na pewno wszystko nadrobisz, nie ma tego dużo :-)

ja czopkow nie uzywam, nie chciala bym zeby mi kto co w zadek pchal wiec i dzieciom nie pcham, daje panadol w syropie i ibum w syropie

Elwirka- umiesz umiesz, otworz sobie w jednym oknie odpowiedz, a w drugim, czytaj tworczosc radosna i odpisuj co ci na mysl przyszlo po przeczytaniu i zrobi sie mega duzy post hihi
 
Witam się :-) tego co było to już chyba nie nadrobie :sorry2: ale postaram się na bieżąco poodpisywać :tak:


sarisa, ladygab, zdrówka dla Zuzi i Madzi!

kania, współczuje mężowi anginy :-( Zdrówka dla Was bo ostatnio coś te choróbska się do was przyczepiły :sorry2: a jak Oliwka ?

sarisa, super, że już za chwile bedziecie mieszkać na swoim, szybko się uwineliście :-)

ladygab,
a ja wole czopki podać bo lepiej i szybciej działają, a syropy żołądek obciążają :sorry2:

happy, Amelka potrafi ci zapewnić nocną rozrywke widze ;-):-D

elwirka, gratki zębolkowe dla Oli :-) ja też wypracowań nie lubiłam pisać, ale tutaj nie szkoła i nikt ocen stawiać nie bedzie
wink2.gif


dziulka, no nareszcie się doczekałaś, ostatni dzień w kieracie ;-) coś czuje że opijanie bedzie na ostro :-D

kahaaa, trzymam kciuki za udaną imprezke jutro :-)


makuc, rysia, :*


kroma,
wszystkiego najlepszego, samych wspaniałości i radości dla twojego Areczka w dniu jego pierwszych urodzinek, życze razem z Patryczkiem :-):-):-)


ach mam wieści od dawidowe, niestety w szpitalu zostają aż do poniedziałku :-( ale za to Laura ma się już lepiej :-)


A co u nas, nocki ostatnio całkiem znośne (tfu tfu coby nie zapeszyć ;-)), Patryk humorek ma dobry, tylko rozrabia przy tym okrutnie :dry::-D Ja mam @ więc w połączeniu z poparzonymi paluszkami, średnio się czuje :confused2: No i powoli zaczynamy przygotowania do roczku, bo to już tuż tuż, ale zleciało :szok::-):cool2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry