reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

SARISKA, LADY zdrowka dla Zuzka i Madzika! KANIA a u Was dla Twojego ślubnego!

i widzicie? miałam nadrabiać a tylko z doskoku jest mi dane bb czytać :oo: no nic, wieczorem sobie 'odbiję'

Poza tym dzisiaj nam się dzień w "rozjazdach" zapowiada. Po drzemce Alutki idę do koleżanki a później popołudniu jestem z kolejną umówiona. Obie mają dzieci z rocznika Alicji, więc młoda przynajmniej się nudzić nie będzie ;-):-D:happy2:
 
reklama
a ja jeszcze posiedzę, gdyż Młoda się ululała właśnie :-p śniadanie zjedzone, głowa umyta, szefostwa na razie nie ma, więc mam luzik. ciekawe tylko na jak długo :confused::-p:-D
 
hej dziewczyny
ja tylko przelotem, jutro imprezka wiec nie mam czasu, a wczoraj taki mialam zapieprz w pracy, ze nawet nie mialam kiedy tu zerknąć. nie wiem kiedy was nadrobie, ale w niedziele postaram się foty wstawić.
si ju:-)
 
Ladygab 38 to podobno żadna temp u dziecka... a moja przy takiej temp jest mega rozpalona...
Dziulka dziś to na skrzydłach do pracy pędź ;-)
Makuc miłego dnia Wam życzę.
CzarodziejkaM współczuję nocki i łączę się w bólu niewyspania.
Happy, Sarisa jakiś taki przeciąg się zrobiło brrrrrrrrrrrr
 
ja wiem ze 38 to nie tragedia, ale w zeszlym roku po takim szczepieniu, dziecko mi pol zywe do szpitala wzieli i tylko jeden lekarz, przyznal ze szczepienie bylo za szybko po infekcji zrobione, a Madziula to ma co chwile problemy z drogami moczowymi i co z tego ze posiew wyszedl ujemnie jak za pare dni moglby juz wyjsc dodatnio i pozamiatane
 
kania nie dzis, w przyszlym tyg a ja sobie ubzduralam ze w tym. chyba 4 listopada. wczoraj pisal a ja znow zapomnialam:zawstydzona/y: i tak go sprobuje troche od nauki odciagnac bo przegina juz i w koncu bedzie tak padniety ze nic nie napisze. a on i tak kujon jest bo srednioa ma o ile pamietam powyzej 4 a na lekarskim to chyba graniczy z cudem. przynajmniej na naszej uczelni
wy oczywiscie dzisiaj na forum sie uruchomilyscie a ja nie mam czasu. mam kupe nauki i sprzatania. wredne jestescie. tyle wam powiem:-D
 
reklama
Lady ojej no to nieźle :-( Mam nadzieję, że temp spadnie, a jakie masz czopki? 80 ???
Mamaagusi to będziemy na pewno trzymać kciukasy, a Ty się nie martw na pewno wszystko nadrobisz, nie ma tego dużo :-)
 
Do góry