reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Dzień dobry,dziś godzine wcześniej;-).Ale...tak sobie pomyslałam,może to i lepiei?Jak ma byc ta zmiana czasu,to może i dobrze,ze tak dłużej śpimy?Na pobudke o 3.30 i domaganie się zabawy,a konkretnie rysowania,spuśćmy zasłonę milczenia...ide po kawę:tak:
 
reklama
Happybeti Ty mi nic nie mów o zmianie czasu, bo ja już się boję :baffled:

Kroma dla Artka sto lat, sto lat :-) Niech się chowa w zdrowiu i radości, a Tobie pociechy z niego i gratulacje
 
Wszystkiego najnajnaj z okazji roczku dla Arka Kromy:-):-):tak:
Co do zmiany czasu,no,to właśnie tak sobie uświadomiłam,że może to nasze "zasypianie" nie takie złe w tym kontekście:-D.
Hm...zdążę nadrobić???
A,doczytałam.
Tak,makuc,rysowania:baffled:.Płakała mocno,nic jej nie pasowało- smoczek,soczek- wszystkim rzucała.wzięłam w końcu do siebie.A ona zobaczyła na stole długopis i zaczęła się go domagac.Jak dostała długopis i jakis zeszyt ,to wniebowzięta.
 
Ostatnia edycja:
.Płakała mocno,nic jej nie pasowało- smoczek,soczek- wszystkim rzucała.wzięłam w końcu do siebie.A ona zobaczyła na stole długopis i zaczęła się go domagac.Jak dostała długopis i jakis zeszyt ,to wniebowzięta.
:laugh2::laugh2::laugh2::rofl2: wymagająca jest i już. Co się jakimśtam smoczkiem albo piciem zadowalać będzie jak jest tyyyyle ciekawszych rzeczy do zrobienia :-p
 
Halo kochane
niestety nadal nie jestem w stanie Was nadrobić :-( tlko tak pobieżnie poczytałam i nawet nie będę pisać, bo nie napiszę tego co chciałam :-(
Mój Zuzek chory :-( tzn. sie 2 dni temu dostała kaszel (nawet niewiem skąd :-() i tak brzydko kaszle... dostała syropki i mam nadzieje, że nic z tego brzydkiego się nie rozwninie :-( buuuuuuu
Kroma wszystkiego naj naj dla Areczka z okazji roczku
 
Sariska,zdrówka dla Zuzi.
A swoją droga,to brak tu Ciebie- licze,że szybko się z mieszkaniem w końcu uporacie i juz będziesz z nami- mam nadzieję,że się nie odzwyczaiłas od BB;-)?
 
reklama
Do góry