reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Ida w 100 % popieram !!!
Oj mnie też by poniosło...i nie raz ponosi bo, facetom trzeba mówić wprost czego się od nich chce. Sami z siebie nie wpadną na pomysł żeby dzieckiem się zająć a Ty w tym czasie rób co chcesz i o nic się nie martw.
Ja zapalić nie pójdę... tylko walnę się do łóżka...
3 godziny snu, 3 pobudki :-(
Dobrej nocki Kochane.
 
Ostatnia edycja:
reklama
IDUNIA NAGRODE NOBLA CI DAC ZA TEN WYWOD I ZGADZAM SIE Z TOBA W 1000000%

my mamy miec cierpliwosc do wszystkiego i najlepiej sie nie uskarzac??? a wala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i to jak Francja cala!!!!!!!!!!!!!!!! ja sie uskarzam neiraz specjalnei coby samczy gatunek zajarzyl ze baba tez ma prawo byc zmeczona!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a oni niech rusza w koncu dupska do dzieci bo dzieci ojcow tez potrzebuja i najlepiej to wydrukowac im i powiesic nad lozkiem, lusterkiem, w sraczu i gdzie sie tylko da co by trfilo do tych meskich resztek szarych komorek.

ja jako tako na mojego nei moge sie uskarzac bo on umie ladnei sie zajac Leane jak teraz w domu jest i wie ze ja ciezko pracuje i jak padam na ryj to musze sie przespac coby nikogo nie zabic, powiesic, ugryzc. nieraz mial momenty ze "ty wiesz lepiej bo jestes matka", jasneeeeeeeeeee!!!!!!!!!!! a ty qrwa ojcem i ruszaj dupsko i pomagaj mi a nie odwracaj sie na drugi bok. spionizowalam nieraz mojego chlopa rowno. ja wiem ze Leane ma swira jak widzi mnei jak wracam z pracy ale malz zarobil kiedys zjebke z grubej rury bo jeszcze butow nei zdjelam a on mi Leane podaje i mowi- ufff zmiana warty. jak sie wscieklam!!! ze niby co?? ze ja w butach jeszcze mam zajac sie dzieckiem z marszu isc kapac bo woda juz nalana????????? po 9h pracy?? tzn harowania????uuuuuuuuuuuuuuuu pamietam ten wieczor ze wscieklizna mnie dopadla zdrowo i o jedno slowo za duzo mogloby sie skonczyc dla niego bardzo zle.
 
aniawa, ale ja nie podjadam.... w ogóle mam mało czasu na jedzenie, wagę swoja mam od kwietnia, ale flak został... chyba pocwiczyć trza, tylko mobilizacji brak:cool:
ala, ja zaliczyłam lody, solone orzeszki, herbatę z cytryną i piwo, a na sugestię męża, że może ogórka kiszonego i śledzia oczy mi się uśmiechnęły:szok:

a jeszcze co do kwestii wychodzenia bez dziecka - ja jestem chyba nienormalna bo dla mnie ten czas, który możemy spędzić razem byłby stracony, gdybym se gdzieś sama wybyła:cool2:ale mi tak dobrze:-Di grandy są wtedy kiedy M chce wolny czas na pier.doły typu koszenie podwórka poświęcać;-)

kania, no ja właśnie chcę spróbować ukrócić brzucholowi wolność:dry:a u was co? ząbki??? co do "obijania się" to u mnie też niby nie ma co sie obijać a się obija o!:eek:

no i se wszystkie poszły, to ja też spadam:p
rysiek, żałuj że cię nie ma:cool2:
maqc, leserze, masujesz ślubnego czy bańki mu stawiasz?:-D

no i jeszcze muszę dodać, że mój jest cholernie upierdliwym egzemplarzem ale normalnie medal mu za całokształt muszę przypiąć i stwierdzam że lepiej trafic nie mogłam:-):-):-)
i lecę, może jakiegoś focha strzelę:-pbo jutro ja mam samotną wartę...
:***
 
IDA no ja nie strzelam focha bo jak mam @ to moglabym pogryzc.... :)))))))))))))))))))))))))))))a co do wyhodzenia samej to ja uwielbiam od czasu do czasu. szczegolnei na targ. bo malz targu niezbyt lubi bo wkurza go ten motloch caly.

spadywam zaraz spac tylko jeszcze chyab zrobie se martini biale z sokiem pomaranczowym...
 
buuu, to za dużo dłubania, chyba dzisiaj sobie odpuszczę. Fajeczka i do łóżeczka. Jutro 7 rano obiadek na gaz i niedziela :D
 
Kania ja miałam wielką ochotę i wypiłam już 2/3 butli:))

Roxannko dzionek bardzo udany....siostrzyczka z córcią przyjechała do nas....drugiej niestety coś wypadło a jutro nas zapraszają do siebie i mamy w planie wyskoczyc na miasto bu nas od dziś w ZG Winobranie więc imprezowo cały tydzień, koncerty, bazarki i winko oczywiście;))

Alicja każdy facet jak chory to prawie umierający;))

Uciekam na walkeeee!!! jak macie nke to 109 kanał rtl schwiz odkodowali na dzis
 
reklama
co??????????? o 7h obiadek na gaz???????????????????????? oszalalas????????????? o rajusku.... az z wrazenia jednak se piwko chlapne:)
 
Do góry