reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Mamaagusi nie lubisz zakupowych szaleństw?
to dla mnie okropne. strasznie nie lubię zakupów. tzn głównie np ubrań dla siebie itd bo spożywcze rzeczy jeszcze ujdą

Elwirka życzę poprawy humoru i żeby Oliwka się naprawiła ze spaniem
a my w tym roku mamy 4 rocznicę slubu i to całkiem niedługo:-)
Beti to twój syn jest w moim wieku:-)
margerrita gratki suwaczkowe
Dziulka gratki z okazji rocznicy ślubu
Agusia dziś jak narazie grzeczna. ładnie spała, ładnie je ale nie chce się za bardzo sama bawić a jak już to krótko. rano na spacerze złapał nas deszcz a teraz słońce świeci. Agusia śpi od 30 min, małż śpi bo po pracy jest a ja teraz odpoczywam:-)
 
reklama
E-lona aż powiało :-D

Dorisku nie da sie o Tobie zapomnieć :rofl: fajnie że Miki już jest z Wami ;-)

Roxi ehh współczuje, widze że kolejnej @ popsuła wieczorek, tulam :*

Happy wielkie dzięki za linka :tak: bardzo przydatne informacje, od razu sobie skopiowałam. Ja mam plany, że jak mała skończy roczek to żegnamy sie ze smoczkiem i pieluszką ;-) zobaczymy czy sie uda.

a właśnie odnośnie rozstania ze smokiem macie może jakieś doświadczenie? moja Iś używa smoka do spania, bez niego po prostu nie uśnie i nie mam kompletnie pojęcia jak ją odzwyczaić :-( w ciągu dnia ciumka nie ma, ale jak zaczyna trzeć oczka, to musi dostac bo inaczej nie zasnie
 
doris jasne że nie zapomnimy o Tobie!
alicja u nas w planach też odstawienie smoczka po roku,ale mam wiele obaw co do tego, bo tak samo jak Ty nie mam w tym żadnego doświadczenia. U nas smok to do zasypiania i to głównie wieczorami. W dzień potrafi bez niego paść. Czasem w ciągu dnia jak nie zauważymy to dorwie gdzieś smoczka i zaraz do buźki go wkłada. Ostatnio zauważyłam że Łukasz bardziej gryzie tego smoka niż ssa.
 
JEZDEM :laugh2::rofl2::happy: c.d. potem tylko ululam Alicjusza i nadrobię zaległości.
napiszę tylko w skrócie, że było całkiem fajnie. Znaczy Alutkowi podobało się i to bardzo. Miala dzienny zaciesz przez caly wyjazd i sama zaczepiała starsze panie i panów w nałęczowskim parku tylko po to, żeby do niej "pogugali" i żeby ona mogla do nich to samo zrobić ;-)tak samo podczas wypadów do knajp czy śniadań w hotelu. Chyba nie bylo osoby, która nie wiedziałaby, że Alutek to Alutek :rolleyes2:
w nocy za to dawała nam nieźle popalić. Ale to wina zębów [swoją drogą wyszły już kolejne 2 :szok:] i zmiany miejsca do blanociania ale to się wytnie.
Między mną a D. natomiast jakotako i niby obyło się bez sprzeczek ale zbytnią milością też do siebie nie pałaliśmy... cóż.
Ogólnie wyjazd na plus i kilka rzeczy w notesie odnośnie tego na co zwrócić uwagę przy kolejnych eskapadach :happy:

:*
 
makuc fajnie że wróciłaś i że wyjazd na PLUS! Dobrze że Alutkowi się podobało i że między Tobą a D. odbyło się bez sprzeczek. To zawsze krok w stronę tego aby było DOBRZE! Od czegoś trzeba zacząć :)
 
Alicja ja tego starszego syna oduczylam smoka jak mial 1,5 roku. poprostu pewnego dnia jak zostawilam go z dziadkiem bo sama wtedy jezdzilam na studia zapomnialam zostawic smoczek. Kuba wtedy tak dziadka przecwiczyl ze stwierdzilam ze skoro i tak caly dzien byl juz bez to tak zostaje. jeden wieczor byl straszny placz ale pozniej juz bylo ok i nie tesknil. co do pampersow jak skonczyl 2 lata w lecie ubieralam mu majtki i pilnowalam jak sie posikal to nic sie nie stalo bo bylo cieplo i sie nie przeziebil i pomalu odzwyczailam. jak bedzie teraz nie wiem. Karol bardzo lubi smoka czesto chodzi z nim nawet w dzien ale chyba mu juz choc to ogranicze choc patrzac na to jaki jest maruda i zlosnik i to ze czesto sie drze smok to poprostu dla mnie wygoda i zdrowie psychiczne :)
 
Jestem i zaraz znikam. Jeszcze tylko (lub aż) 4 wyjazdy na tą rehabilitację. Zawsze obiecuję sobie, że wyjdę wcześniej z domu, ale jakoś mi sie nie udaje i potem pędzę.
Kania, Alicja no to dobrze, że powiało, bo dzisiaj jakoś tak duszno przynajmniej u mnie.
Doris udanego wypoczynku.
Makuc gratki zębolków u Alutka.
Alicja nie chcesz moze bebiko smaczny sen, bo chyba dajesz jeszcze bebiko? Właśnie znalazłam nowe opakowanie w szafce. Mogę Ci podrzucić.

No i więcej nie wiem.
Acha. Smoczek. U mnie nie wiem co z tym zrobić, bo jak smoka nie ma to od razu palce w buzi i tu dopiero jest problem. Jak ja ją od ssania paluszków odzwyczaję. Ona nawet smoka wyrzuca z buzi i od razu paluszki wkłada. Gdzieś w gazecie słyszałam, żeby odciąć końcówkę smoczka i wtedy dać.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry