reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
kroma, to faktycznie by się dogadali, może niech na jakimś forum sobie pogadają :-D no ja też na te ksw to chodziłam dla towarzystwa bardziej, ale na żywo fajna jest atmosfera więc troche zazdroszcze adamka ;-)

u nas oprócz "tata" i "daj" na porządku dziennym jest "ej" albo "ej ty" :-D jak chce zwrócić czyjąś uwage, albo kogoś zawołać ... często na ulicy, w sklepie czy w przychodni jak ktoś go zainteresuje, a ja się śmieje wtedy bo ludzie się oglądają i nie wiedzą o co kaman :laugh2:

uuu a mi 900 post umknął, nawet nie wiem kiedy :shocked2: ale się rozszalałam :-D
 
Ostatnia edycja:
oj Strip pachnie. Mi własnie Babcia przywiozła i miete i koper i pietruszkę te ostatnie zamroziłam :) a mięte własnie suszę, żeby się nie zmarnowała i jaja też mamy ze sprawdoznego źródła nie sklepowe, ale teraz je przepiórcze

edit: mój to ksw to pogada, ale z namiętnością nie oglada, ale auta oh to jest temat rzeka i to co mój Miś lubi najbardziej ;-)
 
Roxanka- mój M jedzie po raz pierwszy i czekał na niego cały rok, ale nie wiem jak z miejscami czy dobre mamy.

Dziulka- twoja niuńka to widać, że ma dużo do powiedzenia, pewnie będzie wygadana po mamie :)

sarisa- o autach mój też ale bardziej z ciekawości :)

Strip- coś te jaja muszą mieć w sobie, bo moja Olka tylko zje i za jaki czas szaleje oj strasznie i nawet mówili co ładują do jaj i jak to może na nas działać a co dopiero na dziecko, a z tym ogródkiem to zazdroszczę szczególnie mięty, bo my mamy koper i pietruszkę z ogródka.

Ja idę się uczyć bo zamiast tego to na bb dyskutuję aż M się dziwi :)
 
Ostatnia edycja:
Też przepiórczych bym spróbowała mu dać, ale sklepowych nie chcę. Kurde muszę kurki dwie kupić i poprcjować, bo nam się gołąbki kończą.
A u mnie melancholia dziś, ej wejdzcie na obawy, podpowiedzcie coś bo się martwię.
 
kroma, to miłej nauki chociaż wiem że na bb przyjemniej ;-)

sarisa, oj u mnie tematów z moim m. by się z milion znalazło sztuki walki, auta, grafika komputerowa, gry komputerowe, rowery ... ojj mogłabym tak wymieniać i wymieniać ;-)
 
Witajcie
ja znowu po dluuugggiiiejjj przerwie choc prawda jest taka ze czesto tu zagladam tylko jakos brak sil aby cos naskrobac. ale juz sie tlumacze.
maly ogolnie ok choc strasznie ruchliwy, i to do tego stopnia ze dzis bylam u specjalisty od rehabilitacji bo pediatra nas wysyla ze wzgledu na nadruchliwosc, rehabilitantka mowi ze ogolnie ok, ale u neurologa musimy jeszcze sprawdzic. wiec po calym dniu jestem wypompowana, oprocz tego szukam zlobka i walcze z niania ;) M ciagnie budowe wiec non stop go nie ma. dobrze ze narazie nie ma problemu z alkoholem bo bym nie dala juz rady. Karol wazy 7 i pol kg i je strasznie malo wiec tez jest zabawa z jedzeniem no to chyba tyle co u nas :)

odrazu powiem ze wszystkie wasze dzieciaczki sa poprostu cudne :)
 
reklama
USKA cieszę się, że napisałaś!!! oj, to chudziutki naprawdę, nasz tyle w styczniu ważył, ale zaskoczyłaś mnie z tą ruchliwością, myślałam, że to jest tylko na plus. a kiedy wizyta u neurologa?
 
Do góry