reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Wieczór nastał a mnie chyba angina dopada. Czy da mi ktoś dostęp do "zamkniętego" bo przez to czytanie wybiórcze przez ostatni miesiąc, nie wie o co lata z tyma też chciałam pooglądać i poczytać ;-(
 
reklama
Trochę poczytałam. Jutro ciąg dalszy nadrabiania.

Strip gratuluję sukcesu z mm.

Monimoni super, że mieszkanko już oficjalnie jest wasze!!

Margeritta spóźnione gratulacje suwaczkowi.

Natolin zdrówka dla Piotrusia.

Dziulka super, że dieta działa i kg lecą w dół. Zazdroszczę wytrwałości. Szkoda, że ja tak nie potrafię. Czasami by się przydało.

Kasia, E-lona, Czarodziejka, Cass i inne chorowitki- dużo zdrówka.

Spadam się kąpać i spać. Jutro do młodego przyjeżdża teściowa a mnie czeka mycie okien :-(
 
ANIAWA ja myslalam tydzien nad dieta i po prostu podjelam decyzje. i widze ze mimo tych 6 dni niecalych sa rezultaty. nienawidzialam wielkiego brzucha i wylewajacych sie cyckow ze stanika. teraz 2 tygodnie jazdy bez trzymanki i bedzie gicior:)
 
Dziulka mnie nie chodziło tylko o ten kraj tylko ogólnie ;-) ALgierczyka znam osbosicie jednego i powiem chłopak rewelacja. Kulturalny, bardzo kocha swoja dziewczyne, dba o dom itp.
 
DAWIDOWE- nie zrozum mnie zle -ja nie mierze wszystkich jedna miara ale akurat tutaj wychodzi na to ze oni po porstu sa okropni. czesc z nich jest mila, jak sie z nimi dobrze zyje to jest ok, ale jak tylko bedziec cos co sie nei spodoba to zezarli by doslownie. wiadomo ze sa dobrzy i zli jak w kazdym narodzie.

nooo a teraz dymam spac:)
 
Widzę, że u choróbska się wam przyplątały. Zdrówka życzę i maluchom i mamom:*:*

Adasiowi wychodzą zęby na dole... ale jestem z niego dumna;) Taki dorosły się w moich oczach zrobił hehe;)
Na szczęście żadnych problemów nie ma, nie marudzi, nie płacze, sam się bawi, i od 18 śpi...
A ja... z nudów jem... od rana same słodycze... też się miałam troszkę odchudzić ale - nie da rady...:p
 
DZIULKA szczerze powiedziawszy to potwierdziłaś moje myślenie o tym narodzie.
idę spać, bo nie wiadomo co przed nami...
 
Dzień dobry:)))!
Szaleństwo- pospałyśmy do 5,z przerwami na karmienie o północy i o 2.A o 5 zaczęła produkować kupe ,no i po spaniu.Teraz w kolysce bawi sie kapciem- grzechoczącym pajacykiem- jako buty beznadziejne,ale jako zabawka super;))).
My wczoraj praktycznie cały dzień na dworze- było przepieknie:)))- wreszcie prawdziwe słońce i ciepło,do domu przychodziłam tylko na jedzonko i dalej w trasę:))).A ilu znajomych spotkałam:)- wszyscy wielkie oczy robili na widok mnie z Amelką- i takie niedowierzanie-"To twoje?!!!Naprawdę?!!!Suuuper:))))!!!".A najlepszy był jeden,w sumie znalismy się dawno temu,potem znów odnowilismy kontakty ,jak okazało się,że to on jest właścicielem mojego ulubionego pubu:).No i ten z daleka na mój widok "A,dzień dobry,dzień dobry ,Pani Babciu":)))!Oczywiście zaczęłam się śmiac i wyjaśniłam mu,że Amelka jest moim dzieckiem:)))).Też oczy jak 5 zł zrobił"Bo mysmy wszyscy myśleli,że to Tomir cię tak obdarował:)".Zaczęłam się z niego śmiać- mówię "wiesz,co?!Ty,taki stary chłop,a słuchasz plotek ,co małolaty wygadują:)".No,pogratulował,pozachwycał się Amelką i poszlismy dalej ,każde w swoja stronę,ale śmiać mi się chciało jeszcze długo- biedny Tomir,nawet nie wie,co na mieście o nim gadają:-D.
Dziś,niestety,koniec balu - za oknem chmury i deszcz:((((.Ech,a juz było tak pięknie...:(((.
 
reklama
halooooooooooo

jestem :) widzę, że obecności niekt nie sprawdzał ;)..........
Kochane podczytywałam, ale nie miałam jak napisać :(, bo w piatek sie okazało, ze M. w poniedziałek wyjezdza na 4 dni na delegacje i w sobote okazalo sie ze jade do domku rodzinnego, bo jak wiecie mam psa zreszta 4 dni i bałam sie, ze nie dam rady(choc pewni enie było by problemu) noi tak sie wybierałam, zeby dziadki sie mogły nacieszyc :)
Tak wiec spóźnione, ale bardzo szczere gratki dla Margaritki i Patryczka,Dobranocki i Justysi, a dziś dlaSrip i Wojtusia jestem z Was taka dumna, ze dajecie rade z mm :)))) super i co moje czujne oko zauważyło :), ze dzis swieto ma Oliwka i Kania gratki i szczególne dla DAWIDOWE I LAURITY -dzis u Was piekna 7 wow
Frogus Ciebie kochana przytulam, bo dzis praca, zeby szybko minelo
Czarodziejko,Cass,Kasia33,E-lona zdrówka zdrówka i PIOTRUSIOWI PANOWI również....
Happybetti no pieknie Babciu i nic sie nie przyznajesz hehehe. Przykro mi, ze nocka ciezka, ale zycze zeby bylo tylko lepiej
Aniawa okna bedziesz myła no cos Ty ??? Jak tesciowa przyjezdza to niech ona myje heheheheh
Sugar widze, ze wyprawa na basen sie udała :) i ta roadosc w oku nie tylko Artka ;)
Idus jak tam skok? Jak sie masz? I czujesz? Jak sie czyta BB, ze Ty bez humoru to aż nie do wiary. Przytulam Cie Misiu mały
Roxanko a Ty cos tak wpadła zostawiałaś 1 zdanie i znikłaś?? podejrzane
Mala mi jak tam intruz w domu? wygnanany?
E-lonko Zuzek w marcu 12 miejsce i wygralismy kupon znizkowy na 25 zl (jakas masakra), a zdjecia narazie nie usunelam, bo cholera nie pamietam hasła :( wiec jak Wam nie przeszkadza klikanie to nadal prosimy o klik klik dla Zuzka
Elizabenet gdzie jestes? Ty to juz chyba ze 2 tygdonie jak nie dluzej tu nie bylas?

I wiecie co poki co tyle nie pamietam wiecej :(, a tak chcialam coś do kazdego napisac ehh
 
Ostatnia edycja:
Do góry