reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

doris, no wreszcie kobito fróciłas!!!
Dziewczyny jestem załamana:( Pamiętacie tą historię z mieszkaniem i Jebn***ą dekoratorką? Okazało się, że nie wystarczyło im funduszy na meble kuchenne przez wymianę instalacji wszystkich. I teraz mam dwa wyjścia albo się na to godzę i meble muszę sama kupić albo oni zrywają umowę przedwstępną i płacą nam 2 tys. Co za bzdura!!! Wściekłam się, niewiadomo czego jeszcze nie zrobią w tym mieszkaniu. To miało być moje wymarzone, w super miejscu, blisko chrzestnej Leny a naszej przyjaciółki, na 2 piętrze tak jak chciałam a teraz mam na nowo szukać mieszkania?? Nie wiem co mam robić. Czekam na M. i jedziemy tam zobaczyć co jest zrobione i czego Nie będzie.
Niech mnie ktoś dobije..
monimoni, no co za dupna firma! Żeby ich tak pokręciło! Daj znać, co tam wyszło, kochana.

Witam się po długiej nieobecności.
Przepraszam,że Was tak opuściłam bez żadnego uprzedzenia,ale ogarnął mnie ogromny dół, z którym sobie nie radzę. Nawet nie miałam ochoty na internet, a tym bardziej nie chciałam po raz kolejny Was zadręczać dziewczynki. Mam nadzieję,że usprawiedliwicie moją nieobecność?:)
Dziękuje Alicji za sms'a. Postaram się poczytać posty wstecz, pewnie już i tak się do nich nie odniosę,ale będę przynajmniej wiedzieć co u Was!
Dzisiejsze plany to: wstawić pranie i po południu iść na kurs prawo jazdy.
Z radosnych nowin to powiem Wam że mój Łukaszenko się naprawił, te jego pobudki w nocy były spowodowane chorobą a teraz jak jest zdrowy znowu śpi jak wcześniej, uff :)

Pozdrawiam wszystkie mamusie i dzieciaczki!
mała_mi, gratuluję Łukaszkowi szósteczki! I współczuję dołka...
małż wrócił z bukietem tulipanów i...pączkiem :-D dobraliśmy sie jak w korcu maku :-) ide na spacerek, buziole dla wszystkich cudownych mamuś :******
Alicja, no gut, gut małżyk zrobił.
Mała_mi witaj,gratulacje dla Łukaszka
A my się chwalimy,mamy pierwszego ząbka,jedynka na dole lewa:-) cieszę się bardzo,mały wogule nic nie grymasił,nie miał żadnych objawów a tu nagle ząbek!!!
cambria, gratuluję zębolka. U nas zębów brak. Może i dobrze, sutków mi Olek nie odgryza ;)
 
reklama
Witam mamusie :-)
Stąd dowiedziałam się co to "skok" a teraz koleżka udowadnia mi, że to to istnieje i to jaak.......:no::dry:
no ale skok skokiem, a jemu oprócz wyłażą dwa dolne ząbki, z tym,że CZWÓRKI:cool:..czego się spodziewałam?:confused: jak się ma nie całkiem normalnych rodziców, to i chłopak na opak:-D heh teraz śpi, może pośpi dłużej niż 20 min..oby
z tego co zdążyłam zauważyć mała mi gratulejszyn :-D
aha dla Idy specjalnie (i nie tylko) mam konkursa, bo lubi - jak miał na imię McGyver?:confused::happy2:tylko bez oszukaństwa :-p
pozdrawiam
 
mała mi gratulacje dla Łukaszka!!!
frogg moja siostra planuje przyjazd jakoś w wakacje. może też nam się uda do nich na pare dni polecieć

Aga śpi a ja weszłam na chwilkę i idę oglądać chirurgów
 
natolin, makuc, kania78, dawidowe (oj tak, wygrana w totka to mi sie marzy:), idus, sarisa,
efa- super, no to tez zaraz Ci gdzies pojdzie, ale ten czas leci, jeszcze nie tak dawno byly w naszych brzuszkach, a co do obgryzania sutkow, to ja mam takie dwie rany po moim wampirku, boli jak jasna anielka, zwlaszcza rano uwielbia zacisnac te swoje kielki
sugar dolki, dolki, bo jak sobie pomysle co mnie czeka w pracy to mi sie wlos na glowie jezy, zwlaszcza, ze moje obowiazki byly przydzielone na kilka osob i juz wiem co mnie czeka, jedno wielkie bagno, a do tego bede tesknic za Patrysiem
monimoni spokoj, pojedzcie, zobaczcie, moze i lepiej, prynajmniej zrobicie taka jaka chcecie, potarguj sie o cene, niech troche obniza a co,
malami dla Łukaszka :*
froggg tez tulam, ja badania robie w piatek
cambria gratki za zabolka

moje dziecko sie zrobilo nadwyraz wrazliwe, na spacerki chodzimy, obok budowa, niegdy nie panowala idelana cisza jak spal w dzien, bo nie chcialam by potem byl problem, ze za glosno i nie usnie, spi, my sobie filmy na kompie ogladamy, jest git i co od jakiegos czasu wracamy ze spaceru do domu, maly spi w wozku, owtieram drzwi domofonem, oczy otwrarte, no to na dwor, spi wracamy, domofon oczy jak 5zl, to sie wycfanilam, otwieram drzwi kluczem/ blokuje/ wchodzimy cicho zamykam, teraz na dziwek przyjerzdzajacej widny mamy pobudke, no zesz!!!!

frogg jaki plan na ostatni weekend, z kim Fifiego zostawiasz?
 
margerrita dasz radę, skoro wcześniej dawałaś radę to i teraz dasz, ty samodzielnie, a podczas Twojej nieobecności musieli kilka ludkuff zatrudnic do tego... tęsknic będziemy wszystkie :-) Ale ja już CHCĘ DO ROBOTY!!!

Dziś na obiad spaghetti :-)
Smacznego!
 
Mała_mi witaj,gratulacje dla Łukaszka
A my się chwalimy,mamy pierwszego ząbka,jedynka na dole lewa:-) cieszę się bardzo,mały wogule nic nie grymasił,nie miał żadnych objawów a tu nagle ząbek!!!

no to gratulacje!!!

Witam mamusie :-)
Stąd dowiedziałam się co to "skok" a teraz koleżka udowadnia mi, że to to istnieje i to jaak.......:no::dry:
no ale skok skokiem, a jemu oprócz wyłażą dwa dolne ząbki, z tym,że CZWÓRKI:cool:..czego się spodziewałam?:confused: jak się ma nie całkiem normalnych rodziców, to i chłopak na opak:-D heh teraz śpi, może pośpi dłużej niż 20 min..oby
z tego co zdążyłam zauważyć mała mi gratulejszyn :-D
aha dla Idy specjalnie (i nie tylko) mam konkursa, bo lubi - jak miał na imię McGyver?:confused::happy2:tylko bez oszukaństwa :-p
pozdrawiam

współczuję marudnego etapu :-( , ale z tymi ząbkami to zadziwiające :-D

natolin, makuc, kania78, dawidowe (oj tak, wygrana w totka to mi sie marzy:), idus, sarisa,
efa- super, no to tez zaraz Ci gdzies pojdzie, ale ten czas leci, jeszcze nie tak dawno byly w naszych brzuszkach, a co do obgryzania sutkow, to ja mam takie dwie rany po moim wampirku, boli jak jasna anielka, zwlaszcza rano uwielbia zacisnac te swoje kielki
sugar dolki, dolki, bo jak sobie pomysle co mnie czeka w pracy to mi sie wlos na glowie jezy, zwlaszcza, ze moje obowiazki byly przydzielone na kilka osob i juz wiem co mnie czeka, jedno wielkie bagno, a do tego bede tesknic za Patrysiem
monimoni spokoj, pojedzcie, zobaczcie, moze i lepiej, prynajmniej zrobicie taka jaka chcecie, potarguj sie o cene, niech troche obniza a co,
malami dla Łukaszka :*
froggg tez tulam, ja badania robie w piatek
cambria gratki za zabolka

moje dziecko sie zrobilo nadwyraz wrazliwe, na spacerki chodzimy, obok budowa, niegdy nie panowala idelana cisza jak spal w dzien, bo nie chcialam by potem byl problem, ze za glosno i nie usnie, spi, my sobie filmy na kompie ogladamy, jest git i co od jakiegos czasu wracamy ze spaceru do domu, maly spi w wozku, owtieram drzwi domofonem, oczy otwrarte, no to na dwor, spi wracamy, domofon oczy jak 5zl, to sie wycfanilam, otwieram drzwi kluczem/ blokuje/ wchodzimy cicho zamykam, teraz na dziwek przyjerzdzajacej widny mamy pobudke, no zesz!!!!
frogg jaki plan na ostatni weekend, z kim Fifiego zostawiasz?

ehhh jak sobie pomyslę ,ze w przyszlym miesiącu o tym czasie i ja bede juz pracowac to buuuu :-(

margerrita dasz radę, skoro wcześniej dawałaś radę to i teraz dasz, ty samodzielnie, a podczas Twojej nieobecności musieli kilka ludkuff zatrudnic do tego... tęsknic będziemy wszystkie :-) Ale ja już CHCĘ DO ROBOTY!!!

Dziś na obiad spaghetti :-)
Smacznego!

halooo nie kusic tu, bo smaka narobilas ... a my tu na diecie co po niektóre jestesmy

efus :-*

a gdzie happybeti i natolin???
 
Ostatnia edycja:
Weźcie mnie dobijcie :-( Nie byłam chora chyba z 2 lata,już zapomniałam jak to jest! Kupiłam maseczkę na twarz,mały się na mnie dziwnie patrzy,ale przecież nie będe na niego i przy nim kasłać.Mąż jeszcze nie wydobrzał więc musze jakoś dac radę,bo on się dzieckiem i mną raczej nie zajmie,bo jest bardziej chory niż ja.Dziulka kochaniutka mam nadzieję,że u Ciebie ok z dietką,ja w sumie tak jakbym była dalej na diecie bo nie mam apetytu,śniadanie w postaci kanapki z jajkiem wmusiłam w siebie i do tej pory nic.
Co do reszty lasek,to obiecuję się walnąć z laptopem po you can dance i wszytko przeczytać.A teraz idę spać,szok! Ja idę spać w dzień,zwykle nie umiem ale teraz czuję że zaśnięcie zajmie mi sekundę.
 
doris super,że jesteś,moja towarzyszko dietowa;-)
cambria gratuluję ząbka:-)
sugar naprawdę chce ci się iść do roboty? Ja,gdyby mi płacili tak,jak do tej pory,to chętnie zostałabym z Franiem do 3 roku. Ale niechcą płacić kurka wodna... Ale rok to chyba posiedzę w domu i...poszukam lepszej(niekoniecznie lepiej płatnej)pracy

Cuuuuuudnie jest na dworze.
Byliśmy godzinę,bo trzeba było jechać do przedszkola. Do auta Franek był ubrany tylko w bluzę dresową(pod spodem miał cienką bluzeczkę z długim rękawem)-bez kurtki!!!!!! I czapka cieniutka! Spodnie oczywiście też miau,i skarpetki miau i buty miau:-):-D


czarodziejko kochana, idź spać i niech to wstrętne choróbsko z ciebie wyjdzie. A KYYYYYYYYYSZ. Przytulaski:*
 
Ostatnia edycja:
DORIS dzięki za pamięć :-*
byłam na spacerze i zakupach, a potem mały nie mógł usnąć, a teraz to ja bym z chęcią usnęła ;-)
 
reklama
Czarodziejka zdróweczka!!!
emiliab no jestem jestem kochana :-), a pogoda cudna – zaiste :-D
natolin no brakuje tu Ciebie , bo Ty zawsze jestes na strazy. A co do drzemki to i ja bym się zdrzemnęła. Chyba mnie to słonko tak osłabiło – ale oby więcej takich dni .


A mój Dodo krzyczy tak ,ze uszy bolą – to taki jego rodzaj spiewu chyba. Wczoraj az mial chrypkę. Sądząc po głosie to kariery wokalnej mu nie wróżę ;-).
Jutro moje drogie będę dopiero popołudniu, bo rano kontrola malca , a potem ja jadę na zabieg :-(
 
Do góry