reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Monimoni macie cudownie bo raptem za pare dni bedziecie w WASZYM i tylko WASZYM mieszkanku :-) ! zazdraszczam straszliwie i bardzo sie ciesze! my może za 50 lat też sie dorobimy takowego :rofl2:

chwale małża bo byłam dziś w pracy u moich dzieciów a małż w tym czasie sam nakarmił młoda :tak: oczywiście nie mogło być normalnie , postanowił jej w trakcie zrobić zawody w pfff i generalnie mam do umycia całe krzesełko, o praniu nie wspomne ale co tam...później byłam z młodą na spotkaniu naszej grupy teatralnej bo nasza Guru miała dziś urodziny :-) suuuper było znów sie z nimi spotkać :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Alicja a ta grupa teatralna to też dzieciaczków? Super ,ze te 'swoje' dzieciaczki chodzisz odwiedzac. ahh zapomnialabym- brawa dla małżyka . mam nadzieje ,ze reasumując to Isia więcej zjadła niz wypfffffuła.
 
No i w koncu poszlam na spacer z kolezanka. Dawno jej nie widzialam i zmienila sie okropnie na +. Schudla 40 kg na diecie 9 tygodni.

E-lona mnie sie nakładała opieka z urlopem i wyszłam na tym chusteczkowo.
Czemu? Gratuluje udanych zakupow.

Moni ciesze sie, ze doszliscie do porozumienia w sprawie mieszkania.

Doris mam nadzieje, ze blizny nie bedzie wcale.

Alicja ja Laure tak samo ubralam, a na spacer poszlam jak juz chlodniej bylo, bo po 17.00.
 
Doris nie, moją przedszkolną grupę już jakiś czas temu odwiedzałam ale skończyło sie płaczem bo oni chcą swoją starą panią, bo nowa jest głupia...itp. wyprzytulałam wycałowałam i już więcej tam chyba nie pójde bo nie chce im robić przykrości... a dziś byłam u mojej "dorosłej" grupy, czyli studenci i eks studenci :-) już 7 rok leci odkąd gram z tym że teraz to już niestety musiałam odpuścić z braku czasu ale strasznie mi sie tęskni...jak byłam z Isią w ciąży to cały czas na deskach, nawet pieknie zaaranżowaliśmy sceny pod mój brzuszek :-) ...


Elona to nieźle drastyczna ta dieta.... :dry:
 
e-lona no to pieknie się wzięła za siebie kolezanka! Podziwiam , trzeba miec kupe samozaparcia. Mam nadzieje ,ze i ja osiagnę swoja wymarzona wagę - no ale oczywiscie nie 40 kg.

Co do blizny , to wlasnie mam nadzieje ,ze nie bedzie jakos bardzo widac , bo mam to na twarzy :-(

Alicja super takie teatralne grupy. Ja sama kiedys do takiej nalezałam , no ale to bylo sto lat temu kiedy jeszcze bylam dzieckiem. W kazdym razie przemiło to wspominam.

dobra dziewuszki , ja zmykam . Dzis środa - basen ;-)
Miłego wieczorku i spokojnej , przespanej nocy wszystkim życzę.
 
Dziewczynki kochane w imieniu Błażejka bardzo dziękujemy za gratki:)))
U nas tak sobie dlatego nie mam weny na udzielanie sie na forum:(((
te które sa dłuzej to moga sie domysleć o co chodzi, nie chce was zamęczać, powiem tak kiedy dla mnie w koncu zaświeci słonce?? jest troche lepiej.nie chce narzekać bo w porównaniu np z simoniq nie moge bo wstyd,ale sa też w naszym gronie szczesliwe kobiety, czasami życie jest do bani:(((
 
My dziś na spacerze byłyśmy od 11.30 do 14.30 i po obiedzie po 16 do 18 pogoda cudna, poprostu cudowna :-) plus zakupy (nowa bluzunia i piżamka).
Teraz zmykamy się kąpać :-) miłego wieczorku i spokojnej nocki jakbym się już nie pokazała :-)
Mała_mi gratki suwaczkowe i przytulam :-)
Doris widzę, że wiosna w pełni - Dorianek bez czapeczki i trzymam kciuki za ten zabieg :-)
Cambria gratuluję zębolka.
Monimoni co za ludzie wrrr - przytulam i dobrze, że się to jakoś wyjaśniło.
Ala no to mąż się spisał :-)
CzarodziejkaM no to nieźle Cię rozebrało :-/ szybkiego powrotu do zdrowia życzę.
Ala może ten dzieć z antarktydy pochodził heh :-)
 
reklama
Do góry