reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
MALGOS zabilabym na amen skurczybyka!!! co jak co ale od netu odciac a szczegolnie od BB to jest doslownie "zamach stanu"!!!!!!

spadam lulkac:)) do jutra:***************
 
Dobry wieczór.

U nas dzionki ostatnio kiepskie, moje dziecie nie chce spać. Dobrze, że w nocy chociaż śpi z pobudkami tylko na jedzenie.
Się nauczył skubaniec mały, że cały czas siedzę przy nim i coś gadam, zabawiam. Jak tylko na trochę samego zostawię to krzyki i płacz :angry:
Ja na chrzest kupiłam sobie sukienkę, ale jakoś nie mogę się do niej przekonać i chyba zakupię spodnie, bluzkę i żakiet.
Brzuch mnie strasznie boli, chyba @ się zbliża i pewnie na chrzest też dostanę i bembzon mi wywali, ale zamarudziłam, sorki :sorry:
 
mam pytanie do mam ,które mają 'ząbkowy' suwaczek. Jak wygląda dokładanie ząbków? Za kazdym razem trzeba kopiowac i wklejac ten kod url i czy trzeba go robic od podstaw ciągle ?
 
ALICJA ja sie nei pierdziele w sukienki, zamowilam sobie to ubranko La tunique - Encolure ronde bonprix bo ja to spodniowa raczej jestem, te spodnie i ta tunika ( u nas 24 kwietnia w wielkanoc pewnie bedzie juz z 28 stopni) i do tego mam czarne szpile sandaly albo czarne czolenka. i leje na kiecki. za to dla malej szukam kiecy teraz:)

STRIP ksiazke mozemy pisac... tylko co ja tam moge "wniesc"??? chyba glupote i przeklenstwa:))))
Dziulka, sposoby na zabawianie dziecia proponuję wnieść;))))))0
no szalone.... tylko 300 stron mam do nadrobienia (i to tylko na głównym) :)
5-teczkom gratuluję i zębulkom też :p)
witamy witamu:)))))))) lektura długa ale przyjemna;)))))))))

ja na szybko:
margerritka, gratki 5 i zębolka!!!
natuś, ja też raczej spodniowa;) miałam spodnie i koszulę na chrzcie
strip, GRATKI KUPSZTALI!!!!!!!!!!

a my po wizycie i wynikach. dziękuję tym które pamietały i trzymały kciuki!!! wszystko jest w porządku, mam podawać wapno przez 10 dni i na kontrol:)
do jutra i spokojnej nocki życzę!!!:*

sari, ja też głosuję, nie rezygnuj bo nas zawiedziesz;)))))))
 
Wrrrr małż na zwolnieniu i nie mam szans nadrobić-normalnie jeden komp wystarczy, ale nie teraz :((
Gratuluję 5 i zębolków :))

sari nie wiem o co chodzi z głosowaniem, tak daleko w tył nie poczytałam, ale jak mi ktoś powie to pójdę i zagłosuję :)

przyjemnej nocki mamusiom
 
Dzień dobry...hm...o tej porze...,no,nic,był czas przywyknąć...
Ancze głosujemy na Zuzię,klikając w link "lennylamb" pod suwaczkiem u Sarisy.Tam otworzy sie zdjęcie Zuzi,pod nim jest ikonka "myszki"- trzeba w nią kliknąć- i już:).Co niniejszym uczynię:))).
 
witam sie z rana, niedospana bo zabawa "podaj mi smoka" trwa nadal..

Dziuluś bejbe komplecik super! Ja jeszcze sie nie poddaje i nadal szukam, uparłam sie i już, zobaczymy co z tego wyniknie.
dziś musze pochustować sobie z małą do Rossmana aby odebrać zdjęcia i uzupełnić album na Wielki Dzień, przy okazji obowiązkowo po pączusia trzeba skoczyć :-p

dla Wszystkich mamuś:

Zobacz załącznik 333004
pencil.png
 
reklama
stripMYmind - U Nas z kupą był od początku problem.
Jak mała miała tydzień to na pogotowiu wylądowaliśmy.
Płakała przez kilka godzin a my załamywaliśmy ręce bo nie wiedzieliśmy co jej jest.
Okazało się że zaparcie miała. Oczywiście później też się to zdarzyło więc poszliśmy do lekarza.
Przepisał wodę koperkową i problem rozwiązał się.
Do dziś jej tą wodę profilaktycznie podaję.
Ja też podaję deserki, zupki, soki nie przypadły do gustu więc herbatki wchodzą w grę.
Kaszek nie próbowałam, tylko robiłam wczoraj ekspozycję na gluten.
Spoko, że są u Was takie kawiarnie.

Dziulka78 - to dobrze, że samopoczucie już lepsze, no i że zakupy się udały :-)

happybeti - ja do wózka wkładam ją w kombinezon, ale do chusty to On raczej się nie nadaje :-/
Za bardzo by się zgrzała. Może poszukam coś na allegro.

aniawa - to super, że wizyta się udała i same pozytywne wiadomości.

margerrita - dzięki za infoo.
Wczoraj ugotowałam zupkę i dodałam do niej kaszy (pół łyżeczki na 100 ml).
Zjadła aż 4 łyżeczki - wow.
Ja wody nie podawałam jeszcze samej tylko herbatkę plantex.
A wodę to jaką podajecie kranówę przegotowaną czy niskomineralizowaną przegotowaną?
Co do usypiania to, moja wieczorem to już taka padnięta że przy jedzeniu zasypia.
A i jeszcze wczoraj mnie ugryzła w obie piersi (ból jak nie wiem co ;-()
Odkładam ją do łóżeczka i śpi, choć często się budzi w nocy wstaję do niej daję jej smoka i zasypia spowrotem.
Były wieczory, że walczyliśmy ze snem - śpi sama w pokoju.
W nocy jak się obudzi na jedzenie, to nie ma problemu z zaśnięciem po nim.

dorisday2512 - ja dokładnie nie wiem odnośnie tego suwaczka, ponieważ zrobiłam go pierwszy raz więc te zębulki dodałam za tym pierwszym razem ale jak dojdą nowe to się okaże jak dalej dołożyć ;-)
Podejrzewam, że trzeba zrobić nowy, dodać ząbki wówczas link się zmienia i wyświetla już z ząbkami.

Ida Sierpniowa - no to super, że wszystko w porządku ;-) (odnośnie wyników i wizyty)

sarisa - oczywiście głos oddany ;]

Ciężka noc za nami - córcia odsypia, mąż w pracy.
Ja wypiłam kawę i zasiadłam do kompa poczytać wczorajsze pościki.
Dziś piękna pogoda i tłusty czwartek a śniadanko chudziutkie było a jutro czeka Nas wizyta u lekarza - kontrola i porada ;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry