reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
strip a patrzyłaś na którym jest centylu? bo nam dzisiaj lekarz sprawdzała.
efe dasz radę, życzę, żeby było tak lajtowo ;-) jak u mnie. chociaż ja teraz trochę jestem zła trochę na siebie, że nie wzięłam tej acekularnej co mi proponowali...
 
Ida mam nadzieję,że zjadłaś w spokoju śniadanko!
Gdybym chciała wyjść na spacer o 17, to mój mąż chyba by mnie wyśmiał:-(. "Przecież już ciemno"-to byłyby jego słowa. Zresztą teraz też,jak słyszy,że chcę wyjść, to się dziwi("przecież chodniki nie do końca odśnieżone"!).

półtorej kanapki z dwóch to całkiem niezły wynik;) a co do chodników to "mój" chodnik odśnieżony TYLKO koło nas a reszta sąsiadów to olała - i na spacer żeby pójść muszę biec z wózkiem GŁÓWNĄ ULICĄ bo na chodnikach pół metra śniegu, a jeśli pamiętacie mieszkam przy baaaaaaaaaaardzo ruchliwej i niebezpiecznej ulicy!!! no i co? wychodzi na to że ze spacerami do wiosny trzeba czekać, cholerka, no!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ida i jak udało Ci się przełożyć śpiącą Michalinkę do łóżeczka :)?
taaaaaaaaa, na 10 minut:rofl2: nie ma dzisiaj moje dziecię dnia na spanie:cool:

Dzisiaj miałam umówioną wizytę u krawcowej. Wczorajszy fitness przepadł, dzisiejsze plany tez pójdą w odstawkę. Kaszkę jak CKM, prawie nie oddycham przez nos. Powietrzaaaa!
*************************** przesyłam powietrze:))))))))))))))))))))))))))))

dzisiaj po 4 m-cznej przerwie wracam na sale. Normalnie bede miec stresa:)) musze sobie w glowie cosik przygotowac. Ubranko chcialam nowe zakupic i czasu nie bylo. Stare bedzie troche przyciasnawe jeszcze.. eh musze w szafie pogrzebac:))
powodzenia!!!!!!!!!

Słuchajcie, czy ja mogę używać jakis kropli do nosa? BO RYCZĘ JAK BÓBR! Przez ten katar tak mi z oczu cieknie, ze normalnie masakra!!!!!!!!! A co dmuchnę w chusteczke to Mała się budzi i oczy jak 5zł. No dajcie zyć...!

euphorbium polecam - u mnie rewelacyjnie się sprawdził:)

Natolin- cieszę się, że wszystko okej - jednocześnie martwię, że Lenka tylko 5,200 waży :(

Moja Inka ma 4600 niecałe, więc to chyba my stawkę zamykamy... a lekarz nic nie mówił
 
Dziluka-ja również jestem pod wrażeniem że tak tą babe pogoniłaś :-)
Efa-trzymam kciuki za jutrzejsze szczepienie, biedne te nasze dzieciaczki

Jeśli chodzi o spacery to ja wychodzę codziennie, jak jest więcej na minusie to na krócej i cieplej ubieram, ale niepowiem czasem to czuje jakbym na siłownie chodziła pchając ten wózek po nieodśnieżonych chodnikach,

uciekam bo Bartuś się obudził spał całe 30 minut, strasznie mało śpi w dzień ostatnio i pada ok 20-21,potem budzi się w środku nocy ok 2-3 i nie śpi przez jakieś 2h a co do wagi to mój już pewnie ponad 6 waży, jak byłam wczoraj na usg bioderek to miałam wrażenie że jest największy z wszystkich dzieciaczków
 
to my chyba następne w kolecje do szczepień po Efie i Olusiu - mamy 10 stycznia o 12:30.
Też się już stresuję...
Ulisia, no musiałam coś napisać żebyś się pojawiła! ;-)
Sugar, wróóóóóóóóóć!

Iduś, dziękuję za tlen - jeszcze coś na kichawkę poproszę ;-)
Doris, mój M. to chyba lepiej niech nie tańcuje ;-)
 
reklama
A ja zaczynam mieć chorobę przedszczepieniową: łeb mi pęka z nerwów, w jelitach mi jeździ i ogólnie chciałabym, żeby było już jutro po południu. Bo jutro o 12.30 mamy kłucie. Buuuu... Chyba umrę, jak ten mój dzieć znowu tak żałośnie zacznie wrzeszczeć.

Kochana, nie jesteś sama, my tez jutro, tylko ze na 11.30 :-( moze zastosujcie emle przed szczepieniem? Ponoc pomaga, my sie przekonamy o tym jutro
 
Do góry