reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Hej u nas też zapowiada się piękna pogoda słoneczko powoli wychodzi :)
A u nas wszystko dobrze zaczynamy 4 miesiąc więc 2 trymestr ciąży :D w czwartek do ginekoloda podglądniemy dzidzie juz nie moge się doczekać...
 
reklama
Faktycznie pusto dzisiaj, a ja wsparcia potrzebuję:baffled: Po południu mam wizytę u gina i tak trzęsę portkami, że chyba z mojego zaparcia ZARAZ NIC NIE ZOSTANIE:sorry2: w gruncie rzeczy stres zawsze tak na mnie działał i ciąża, mimo że już zmieniła wiele rzeczy, tego jeszcze nie zmieniła:cool2:
efa, jeśli wydaje Ci się, że jesteś sama z takimi problemami, to jesteś w błędzie... podobno w życiu nie wolno skupiać się na sferze materialnej, ale spróbuj żyć, kiedy ta szwankuje - dawni filozofowie dzisiaj się nie sprawdzają, niestety.ja nawet nie próbuję myśleć, co to będzie jak pojawi się dzidzia, bo nasza syt. materialna też zbyt jasna nie jest. M dopiero rozkręca biznes, raz jest lepiej raz gorzej - ciężko powiedzieć jak będzie na dłuższą metę...a na razie banki zarabiają na naszych kredytach:cool:
ale np. w takie dni jak dziś mam w dooopie pieniądze, bo mój mózg skupił się na dzisiejszym usg i nawet pisanie mi za bardzo nie wychodzi...
o dżizas niech już będzie PO:baffled:
 
I u nas piękna pogoda tylko jakoś na nic chęci nie mam:-( Może to znak, ze pora na drzemkę? Kasis to witamy się wzajemnie w II trymestrze! :-D
Dziewczyny niby każda wie, ze pieniądz nie jest najważniejszy ale jego brak jest dotkliwy i chyba przyszła mama wyjątkowo boleśnie to odczuwa nie mogąc kupić Maleństwu wszystkiego co się jej zamarzy... Racjonalnie ujmując sprawę - również polecam allegro! Mamuśki teraz są wyprzedaże ciepłych ubranek a my przecież rodzimy na jesień więc można super okazje upolować (tylko żebyśmy sie wzajemnie nie zaczęły podbijać w aukcjach :-D:szok:). Lumpexy to tez dobre pomysły z tym, ze ja kupowałam wyłącznie spodnie na zimę czy sukienki czyli odzież jakby wierzchnią (bo nie wyobrażam sobie kupowania bodziuszków czy kocyka i na szczęscie nie jestem do tego zmuszona).
Dziewczyny uszy do góry i brzuchy do przodu! :-)
 
Ida uszy do góry! Po tym USG odsapniesz, zobaczysz maluszka, dowiesz się, że wszystko ok i szczęśliwie wejdziesz w II trymestr. Strasznie chciałabym już go zacząć... Jakoś musze dotrwać do tego 20 - 21 kwietnia do mojego USG (jeszcze nie zdecydowałam, który dzień, zalezne od męża pracy bo chce być na badaniu). Wiem jaka to schiza o ja generalnie jestem spokojna a przed poprzednim USG byłam tak zestresowana, że krążenie w dłoniach chyba mi stanęło bo były jak lód a ja blada jak ściana. Trzymam kciuki, będzie dobrze!
 
Witam dla mnie z rana:)))
U nas pada bleeeeeeeeeeeeeeeeee i pogoda do .... ale poztrywnie trzeba myslec co nie???
Ja od 3 dni walcze z choroba to zanczy w sumie nie wiem co mi jest. Na poczatku kaszel mnie meczyl taki z bolem w piersiach przez 2 dni okropne pozniej zaczelo gardlo troche bolec, migdal jeden powiekszony troche bolesny. Zero temp i oczywiscie panikuje czy dzidziosiowi to nie zaszkodzi.
Jutro ide do lekarza tylko zastanawiam sie co mi zrobi czy cos przepisze bo w sumie juz czuje sie lepiej. U mnie tradycyjnie zaczelo sie w piatek a skonczy przed poniedzialkem. Do lekarza dopiero udalo mi sie zarejestrowac na jutro i pewnie jutro bede sie czula wysmienicie.

No to sie wyzalilam.....
 
Powiem Wam na pocieszenie że ludzie mają wielkie serca. Ja teraz mieszkam w maleńkiej wsi pod Krakowem, takiej typowej rolniczej z niewielkimi gospodarstawi i tym ludziom się naprawdę ciężko żyje, kuzyn mojego męża ma 3-miesięczną córkę i nie ma nawet wózka do niej, o pampersach czy kosmetykach nawet nie spominając, ja natomiast pochodzę w bogatego regionu Polski okolic Ustronia, Wisły, Cieszyna i tak skrzyknęłam tam zbiórkę rzeczy do tej małej i powiem Wam że uzbierałam piękne ubrania aż do ok 4 latek, kilka worów, wózek dałam im mój po młodym tylko że jest to spacerówka ale wiem że i głęboki jakiś znajdę i to ludzie oddali mi wszystkie te ubrania za darmo, z czystego serca. Ludzie chcą pomagać innym tylko nie wiedzą w jaki sposób ale jak im się powie że jest ktoś potrzebujący to pomagają.
 
Oczywiście, że pomagają tylko trzeba ich troche nakierować bo czasem sami nie wiedzą jak się do tego zabrać.
A ja złapałam dziś gastrofaze, zjadłam już jabłko, jogurt i 2 bułki a teraz poczułam nieodpartą chęć zjedzenia zupy ogórkowej na gotowanej wołowinie + tą wołowinke, więc zmykam do sklepu w poszukiwaniu woła :)
 
reklama
Ida Sierpniowa daj znać po wizycie czy wszystko okej! Na pewno wyjdziesz zadowolona od lekarki :) Zobaczysz maleństwo i pewnie pomacha Ci na przywitanie :)

Ja jeszcze tydzień do wizyty - też nie mogę się doczekać!

A u nas w Bydgoszczy pięknie :)
 
Do góry