reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Mam pytanie do dziewczyn które pracują... Powiedziałyście już szefowi? Jaka była reakcja? Czy któraś wybiera sie na urlop?
Ja od poniedziałku się "czaję" żeby powiedzieć. Czekałam do wizyty i usg, że jest wszystko ok. Teraz już wypada powiedzieć :sorry:
Pracuję w bardzo małej, kilku osobowej firmie i ew.chce dać szansę szefowi na znalezienie kogoś na moje miejsce. Pracuję już z nim 7 lat i głupio zostawić go "na lodzie".
Jak słucham, że chcecie wybrać się na L4 i sobie odpoczywać to trochę mi żal :-(. Mam najniższą krajową na papierze i wynagrodzenie prowizyjne. Więc gdybym miała zostać w domu, to gryzłabym tynk ze ścian. Wypada, że chce czy nie chce pracować muszę i to jak najdłużej, zeby też coś odłożyć na chude miesiące macierzyńskiego. Masakra :no:
 
reklama
Maga76 przykro mi ze masz taką umowę :no: Może szef coś odpali ekstra? ;-)
A jak te twoje plamienia? (bo chyba ty pisałaś?)
 
kasiadove od wczoraj ustąpiły. Nie mam jakiś mocnych bóli, więc próbuję nie panikować. Doczytałam gdzieś, że właśnie w 7tyg dochodzi do "zawiązania" się wszystkiego, więc mogą takie plamienia wystąpić. Trochę mnie to uspokoiło.
Dzięki za troskę
 
Ja się dziś wybieram po skierowanie na badania: morfologia, Wr i inne.

Wiecie co, ja nie mogę się doczekać kolejnej wizyty i gina, muszę zobaczyć moją fasolkę jeszcze raz:)
 
Czesc dziewczyny :) Poczytalam troszke.Fajnie ze jest nas tak duzo tutaj.Czyzby w Europie w styczniu nie bylo dostawy pradu?:-D
Mam nadzieje ze nadal jestesmy w komplecie i nikt nie odpadl?
Ja jeszcze przed wizyta u gina.dopiero 1 marca.
Ostatnie 2 dni poniewieralo mna strasznie.Dzis czuje sie lepiej i wiecie co,musialam odkopac na strychu spodnie ciazowe bo w normalne jeansy sie nie mieszcze :szok:

Spijcie dobrze dziewczynki,napisze cos po wizycie u doktorka paa


a ja myslalam ze tylko mi dupskoo rosnie ;-)
 
a ja juz po badaniach i wyniki zostana dowiezion jutro do lekarza. Juz sie zapisałam na wizyte na piatek. Jedynie grupa krwi bedzie po niedzieli ale to nienajwazniejsze. Jak bedzie oki to pogadam konkretnie o L4 na 2 miesiace i jade. Jedynie nie mam jednego badania bo przychodnia go od tygodnia nie robi i zapewne bede musiała pojsc zrobic prywatnie ale majpier zobacze co powie lekarz
 
reklama
Do góry