reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

To strasznie uciążliwe, bo nic nie mogę zrobić normalnie. Idę do kuchni gotować makaron, w połowie muszę iść się położyć:/ Schodzę do skrzynki to samo. Masakra. Leżeć i się nie ruszać - to działa - chociaż raz już leżąc też mnie złapało. Na razie to są nieregularne sprawy ale jak się zacznie regularnie to stawiam na te skurcze!
No u mnie to samo - pomaga tylko położenie się. I też się znienacka zginam i wyprostować nie mogę. To samiutko. :-*
 
reklama
Mi dzis podwozie nawala maksymalnie, do tego kręgosłup i bóle podbrzusza oczywiście, ale olśniło mnie że tyle mi jeszcze doz robienia zostało a do końca tygodnia na bank nie będę miała możliwości cokolwiek ruszyć że musze to zrobic dziś i koniec.
łóżeczko ubrane, w koszyczkach rzeczy małego poukładane, wymaga to jeszcze dopracowania ale to sie bede bawić "kiedyś tam", nawet już z nim w wolnej chwili będę mogła to "dopieścić". Podłogi odkurzone i umyte - póki co śladów psich łap brak. Na obiad makaron z serem bo nie wyciagnelam nic wczesniej z zamrażalnika a do sklepu nie chce mi sie iść. Zostaja te nieszczesne torby ehh i lekkie "przemeblowanie" w szafkach w łazience - gdzieś te pampki, wkłady i podpaski musze poupychac bo do tej pory wszytsko sie walało gdzie popadnie. Żeby sobie energii dodać zeżarłam własnie 2 pączki z budyniem - matko niebo w gębie...
 
mleczka nie moge, bo laktozy nie trawie :(
wlasnie mi sie jeszcze refluks wlaczyl, bleeee i to po wodzie,
nawet renni nie pomaga
ide sie polozyc, a mialam obiad robic
 
Dziulka, Alicja mnie na łopatki rozkłada YouTube - Les rois du monde i przyłączę się do westchnienia Alicja ach ten francuski :)
Mała mi współczuję teściów ( rodziny się nie wybiera), dobrze że mąż ma te same odczucia i murem za Tobą stoi.

Ciekawe jak sobie radzi juaska. My tu picu picu i gadu, gadu a tam kobitka rodzi...!
 
Matko z synem podziwiam Was dziewczęta! Ja czuje się jak załadowany tir!! Ciężko mi się rusza. Mężuś mnie dzisiaj wypieścił, biedaczek miał wolne bo z jego zdrówkiem coś nie tak. Krew w moczu, nerki go bolą. Jutro ma endoskopie, po jutrze usg jamy brzusznej. A ja dopiero w środę pojadę zrobić ten wymaz na paciorkowca! Nie chce mi się jak nie wiem!!

A Ty Lolisza nie znikaj nam!! W sumie chciałabym móc tyle co Ty i co niektóre z Was. Ja prze ten mój nadgarstek płaczę przy każdym ruchu. Cokolwiek nie zrobię, jakkolwiek go nie ułożę ból że idzie się za przeproszeniem zesrać.

Mała mi wiedziałam, że z mamusią będzie wszystko dobrze:) i bardzo się ciesze:) Podziwiam i Ciebie i męża Twego. Ja na pewno bym nie wytrzymała tak chorej sytuacji! To jest jakaś totalna porażka. Także dobrze, że macie siebie i się wspieracie wzajemnie i kochacie:)

Sparow spełnienia marzeń i dużo radości
 
Dziulka, Alicja mnie na łopatki rozkłada YouTube - Les rois du monde i przyłączę się do westchnienia Alicja ach ten francuski :)
Mała mi współczuję teściów ( rodziny się nie wybiera), dobrze że mąż ma te same odczucia i murem za Tobą stoi.

Ciekawe jak sobie radzi juaska. My tu picu picu i gadu, gadu a tam kobitka rodzi...!


Masz racje z tym utworem:) boski jest:))))wokalista tez:)))))))))))))))))))) a poza tym kocham glos Garou YouTube - Belle- Notre Dame De Paris -ten utwor wymiata doslownie:))) z musicalu Notre Dame de Paris:) to tak od serduszka do posluchania YouTube - Un jour viendra - Johnny Hallyday :)) a co do francuskiego - kocham ten jezyk i mysle po macierzynskim i po wychowawczym otworzyc swoja dzialanosc- szkole francuskeigo dla polakow tu w Lyonie- nei wiem czy to wypali ale to moj szatanski plan:)) uwielbiam uczyc tego jezyka i udowdnic kazdemu ze wcale nei jest taki trudny:ppp




A TU COS DLA WAS 6 PIOSENKA HALLYDAYA MOJA ULUBIONA PRZY KTOREJ ZAWSZE RYCZE... nie umiem sie pwostrzymac nawet jak jej slucham tysiace razy... spiewa o swoim synu ktory urodzil na Boze Narodzenie ze to najpiekniejsze swieta i chwile w jego zyciu. http://www.youtube.com/watch?v=9AO8Hinm6qE
 
Ostatnia edycja:
reklama
A Juaska rodzi CC?? Jakoś przegapiłam to że miała na dziś wyznaczony termin ;/
Dziś się dopiero o tym dowiedziałam, mam nadzieję że u niej wszystko ok i tak jej zazdroszczę ... ten niepokój przed terminem - kiedy się to odbędzie jest najgorszy dla mnie.
Już nie mam siły czekać ....

Dziękuję wszystkim dziewczynom za życzenia - jesteście niezastąpione :D
 
Do góry