reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Kroma gratulacje, super że będzie chłopak, a imię już jakieś wybrane?
A na katar spróbuj parówek, pod ręcznikiem kilka kropel olejku do wrzątku i wdychanko, chyba że masz w domu inhalator to solą odtykaj nos, mnie pomogło przez 3 dni i inhalowanie i katar zniknął :-)
Dziulka wyślij trochę wiosny.
Agusinka mnie z prasowania brzuch się nie spina, pewnie inne rzeczy mają na to wpływ. Ale narobiłaś smaki na bułeczki mniammmmm
Joli też bym chętnie pobiegała ale sił nie mam, pobiegasz i za mnie??? Jak tam w pracy???
Ika ploty się udały???? Moja też bajki przed pójściem spać ogląda, albo Peppę, albo piosenki sobie życzy, teraz na topie jest "Rolnik pole orze".

Ogarnijcie się Mamuśki i wracajcie na forum !!!!

Nockę miałam ciężką, koszmary, spinający się brzuch, jeszcze mąż mi ciśnienie podniósł przed spaniem więc dziś generalnie jestem rozbita psychicznie, mimo iż przyszła fryzjerka i odrosty zrobiła, to nie czuję się wcale lepiej. Miała któraś z Was dla dziecka koszyk wiklinowy do spania na początku? Poszukuję materacyka do takiego koszyka. Może któraś z Was ma gdzieś na stryszku ;-) A jak by któraś z Was sprzedawała leżaczek/bujaczek to dajcie znać.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kroma to fajnie że już widac gratulacje!!
A u nas niema wody od 12!!! rura pekła i jedynie co zdążyłam nabrac baniak 5 litrowy i do wiadra coby miec do kibelka ale juz taka zółta leciala... na szczescie mam jeszcze 10 litrow niegazowanej kilka gazowanej i jakies sokki i czekam az wlacza bo zmywanie to juz mi ze zlewy wychodzi i pranie sobie czeka w pralce. moj za to ogolil sie na sucho golarka i pojechal po swiniaka pewnie bedzie w sobote albo w niedziele a dzisiaj sie zabiore do robienia skrzydelek z piorek o ile bedzie woda zeby pozniej zmyc klej z lapek.
Pogoda swietna rano ruszylam po pieczywo swietnie bo 5 na plusie wieje jak niewiem snieg prawie stopnial po wczorajszym deszczu i zaczynaja sie wylaniac wszystkie kupy i smiecie na trawnikach i chodnikach ale sa plusy bo zawsze po roztopach cos mozna zlalezc tak jak w zeszlym roku 35 zl w sumie zlalazlam spacerujac z dziecmi no jakby nie bylo jak spadniemoneta w duzy snieg :-) no i te wielkie ogromniaste kaluze na chodnikach i ulicach ze jak samochod jedzie to tylko patrzec jak chlapnie po czowieku az po same kokardy :)
 
Kroma- fajnie że już wiecie co będzie- gratuluję kolejnego mężczyzny w domu;-)
Kania- w pracy ok- ale chyba wystawię pierwszego laczka z WF na semestr.Pracuję już 10 lat i to będzie pierwsza jedynka:):szok:Ale laska miała dziś przyjść na SKS zaliczyć i mimo iż była w szkole to do mnie nie dotarła.
Ja miałam kosz wiklinowy- taki stary robiony przez mojego dziadka( dorabiał do dużego kosza koła)A materacyk miałam robiony przez moją babcię - naturalny ze słomy.Ona mieszka na wsi wiec mi taki zrobiła-był super.
Agusinka - ty to masz szczęście - znajdujesz kaskę .;-)

Ale ten tydzień minął szybciutko jutro już piątek.Idę teraz położyć moje dziewczynki i będę się delektowała błogą cisza :)
 
Ostatnia edycja:
witamy nasza KROMECZKE:))) uwielbiam twojego awatarka:)) chlopaczek powiadasz?? no to gratusie:)))

KANIULEK wspolczuje nocki... ehhh i te chlopy nieraz....

JOLI no ciekawe jak bede wygladac...zamowilam sobie rozmiar 44 zamiast 42 bo oni maja zanizone rozmiarowki a ze to skora to sie nei rozciagnie bo bez elastanu.

witam wieczornie. w pracy bylo nawet spoko, dosc szybko zlecial dzionek. dzisiaj kolezanka robila odchodne z pracy wiec dostala od nas prezent i zarcia full bylo a ja delikatnie bo dietka. na razie cisza co do mojego awansu... sie obejrzy co bedzie...

jutro za to ide na maraton 10h.

Leane dzisiaj dospala do 8.45 takze spoko. no i jak robilam sobie makijaz w salonie przy niej to ciekawie sie przygladala i smiala sie jak poryta jak robilam miny i grymasy do lusterka po czym stwierdzila " mamusia jest ladna".
 
No wlączyli wode... o 18 podstawili beczkowoz i naprzynosilam sobie wody ze huhu i zaczelam zmywac jak juz pozmywalam to uslyszalam ze woda do kibelka sie nabiera do tego pojemniczka i sie wkurzylam bo nie mozna bylo wczesniej... ale juz dzieci wymyte wszystko sprzatniete . skrzydelek nie zrobilam jeszcze bo dziecie mi o 22.30 dopiero padlo wiec nie bede pol nocy siedziec moze jutro jak szybciej pojdzie spac to zrobie

Sarisa moja Amelka miala takie same body lubilam jej je ciagle zakladac
 
Hejka, prasowanie dla Gabi na chwilę obecną zakończone
biggrin.gif

Gulasz się pichci na weekend, dziś pierożki serwuję, tzn, ja nie robię bo mój kręgosłup by tego nie przeżył
biggrin.gif

Wieczorem wychodzę z mamą i bratową na jakiś pokaz, zawsze to jakieś oderwanie od codzienności.
Aaa i mogę powiedzieć, że się dziś wyspałam mimo że była pobudka o 4 i na nogach jestem od 6.

Dziulka
a Leane nie chce się malować jak mama?
Joli77 pała z wf? Uuuu a ten materac duży masz do tego koszyka? Może chcesz sprzedać? interesuje mnie wymiar 60x30 .
Agusinka jak masz szczęście do znajdywania, to patrz pod nogi ;-)
 
Witam
Kania- chętnie bym tobie oddała ten materacyk ale on był jednorazowy.Dla Kamili miałam jeden i dla Gabi nowy.
Teraz nie ma słomy( moje obie w lecie urodzone wiec była nowa słoma)
Ale ja chyba miałam większy ten materacyk.Także niestety nie pomogę.:-(

A ja dziś postawiłam tego laczka z WF.laseczka nawet dzisiaj do mnie nie przyszła:szok:
Bardzo to przeżywam- bo nie mieści mi się w głowie jak można mieć pałę z WF.
Nic uciekam do moich łobuziaków-jesteśmy same, mąż w ten weekend nie przyjeżdża.:-(
 
Hej kobietki ja niestety wczoraj nie dałam rady wejść na kompa bo juz nie miałam siły wieczorem.Po wizycie u koleżanki ok,tylko chyba trochę za długo bo aż 6 godz siedziałyśmy ale nasze dzieci się tak ładnie bawiły no a później moja panna to nie chciała jechać do domu i wielki ryk był no i kolezanki córa to samo że jedziemy normalnie masakra.Po drodze młoda mi usnęła w aucie,obudziła się przed wysiadką ale za to w domu znowu histeria taka że na podłogę się uwaliła i wogole rozebrać się nie chciała,jeden wielki ryk.A jak się uspokoiła to od razy mycie i spanie a ja razem z nią.
kroma gratuluję jajeczek :-)
joli co za laska żeby pałę z wf mieć,to ona co nie chodzi wogole na ten wf?
dziulka moja mi się dzisiaj kazała malować bo widziała moją sis wymalowaną.
kania jak po pokazie?

a ja siedzę i się nudzę,mój pan na piciu z kolegami z pracy ale na szczęscie ja go leczyć jutro nie będe i ciekawe tylko kiedy mu się literki w sms zaczną plątać hehe.
 
Hello!
Joli nie przejmuj się. U mnie też z wf kosy mają czasem. No coż, jak ktoś lekceważy sobie wszystko, nie ćwiczy, itd to co na to poradzić. Kosa na własne życzenie.
 
reklama
A witam biore się w końcu za skrzydełka. Jutro mój wraca ze świniakiem wiec bede miala co robic ale jemu zlece zrobienie swojskiego smalczyku :tak:
Ale fajna pogoda dzis była co prawda sloneczka nie bylo ale było cieplo i bez wiatru wiec spacre zaliczony tak mnie ta "wiosenna'" pogoda wzięla że upiekłam z pomocą oczywiscie rogaliki francuskie z jagodkami i dziewczyny stały nad piekarnikiem az beda gotowe a później aż nie beda siii
Właśnie Kania jak po wystawie?
 
Do góry