reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe Mamy 2010

Halo jak Ragna napisała u nas żar z nieba się leje co mi się troszke nie podoba, bo nie sprzyja mi ta pogoda oj nie sprzyja.
Dziulka 4 kg w 3tygodnie to super wynik powodzenia :-)
Czaruś, Baśka i za Was trzymam kciuki w postanowieniach dietowych
Ragna Zuu ważyła 3, 570 i myślałam, że ta gwiazdeczka też tyle będzie ważyć mniej więcej, a tu takią wagę już osiągnęła a to jeszcze 3 tygodnie oszaleje heheh
Maqc,Ika wiecie ja troche odpoczywam przy tych wyszywankach i szyciach, ale tylko troszkę ...najgorsze jest to, że jest to dosć czasochłonne i to co sobie zaplanuję nie zawsze zdąże zrobić :-( .

ps. Wioli a gdzie ten priv? aaa przepraszam, że Ci nie odpisałam. zaraz odpiszę i dziękuje za eska :*
 
reklama
krecik.jpg
Apropos dzisiejszego meczu;-)
Witaaaam po mega przerwie. Postaram się poprawić, ale praca mnie wymęcza na zamkniętym już napisałam, że od pon do nd a od 15 z młodym staram się być jak najwiecej no i razem z nim zasypiam więc kompa prawie nie tykam..... aż się zakurzył.
Wojtek rośnie jak na drożdzach, teraz był chory, ale parę dni i przeszło. Waży 15 kg i ma 97 cm. Gada jak katarynka, ale za to zrobił się nerwus i wymuszacz okropny. No i ma zero poczucia zagrożenia, człowiek kontuzja normalnie. Jest na etapie fascynacji motocyklami, jak mama i tata;-) i traktorami. To drugie nie wiem skąd:)
Ja tak z nowości mam rude włosy, schudłam dwa kilo:|, a wczoraj zrobiłam domowy pasztet. Poza tym monotonia dnia codziennego, wczeeeeeesne wręcz nocne wstawanie, niewyspanie, praca. No i mgr mi depcze po piętach. czas do stycznia a ja dalej nie skończyłam. Masakra. Całuję mocno i póki młody śpi ponadrabiam. Na obiad siekłam mu dziś pomidorówkę na wiejskiej kurce i ze zblendowanymi pomidorami polnymi nie jakieś tam marketowe. Wyszło pyszne. NO nic kochane, mam nadzieję, ze trochę tęskniłyście, ale żadnych pw chyba o mnie zapomniałyście.
 
Yoooo!!!
Dawidowe...a może zdradź mi jak masz na imię będzie mi łatwiej pisać a tak więc to niewiem kto jest moim lekarzem bo mila pani w szpileczkach która mnie przyjmowała to słyszałam że poszła na urlop od wczoraj a dowiem się w poniedziałek a też muszę w poniedziałek napisać odwołanie z płacenia do siostry oddziałowej. miałaś kiedyś z nią okazję porozmawiać? jaka ona jest naprawdę? teraz mamy Szymka gadułę
 
Sarisa ja Cię podziwiam że Ci się chce bo ja to do codziennych spraw się czesto muszę zmuszać. Jak np teraz zrobiłam prasowanie z wczorajszego prania bo potem zalegnie na kolejny tydzien. Fakt ze ty może wypoczywasz przy tych robotach a ja przy książce albo jakims serialu npPrison break.


A co do gorąca to nie wiem bo nie ryzykuje i nie wychodze to może szansa że pojde od poniedziałku dopracy. Chce te 2 tygodnie popracowac.

Agusinka mam na imie na J napisze priv. Siostra oddziałowa to niezłą k........

Strip witaj i popraw się.Ja rozumiem że życie no ale czasem można :-D:tak:
 
Melduję się po ciężkim dniu, choć jeszcze go troszkę zostało ja już marzę o śnie, bo podejrzewam dziś będzie ciężka noc. Może polukam na mecz spod kołdry, sama nie wiem ale czuję się jakby mnie walec przejechał, a i nie wiem czy jakiegoś wirusa nie złapałam...

Makuc
w jakim języku się dokształcasz? Trzymam kciuki, by te 30 dni minęło w mgnieniu oka :-)
Wioli gdzie zdjęcie kuchni, no to widać że u Was sobota mija intensywnie.
Dawidowe Oliwia tak samo jak Laura, kaszle najwięcej jak śpi a teraz mi dostała temperatury, śpi od 30 minut i nie wiem czy to już na noc czy co, nic nie chciała jeść, Obawiam się anginy :-( Zdrówka Laurze życzę, i trzymam kciuki by do poniedziałku przeszło wszystko.
Agusinka zdrówka dla córci i wracajcie szybko do domu.
Sarisa nosz piękna waga Poli, fajnie że tak sprawnie u tego gina masz :-)
Baśka trzymam kciuki, by mąż utrzymał pracę.
Dziulka zatem dieta działa, takie efekty w 3 tygodnie wow.
Kroma jak zdróweczko Twoje i Oli.
Czarodziejka nieczytałam o tym, ale normalnie rozwaliłaś mnie tą informacją dziecko w tym wieku solarium, botoks...szok.
Ida wracaj i wyrzuć to co Cie leży na serduchu !!!
Ragna super, że pończocha poszła do lamusa a co do upałów to dopiero się zaczną !!!
Strip coż to za zmiana, z blondu na rudy? Buziaki dla Wojtusia, całkiem niezła waga i wysoki chłopak.
 
8ac73fd5c6da168ba7360f9fffda16cd.jpg


jejku ale dziś piękna pogoda, czegoś takiego mi brakowało :-)

makuc doszkalanie? mało Ci kobieto :-) ? podziwiam i rispekt :tak: :-D trzymam mocno kciuki zeby raz dwa Ci ten czas minął i zebyś mogła zasiąść na leżaku z muzyką w uszach a jedynym Twoim zmartwieniem było: przekręcić sie już na drugi bok, czy jeszcze nie ;-) :*

wioli widze że dzieje sie u Was, dzieje :-)

Agusinka zdrówka dla malutkiej!

Baśka mocno ściskam kciuki za prace małża :tak: musi być dobrze!

Sariska
wow to super! głaskłaś niunie już ode mnie? głasknij :-p

Dziulka super osiągniecie dietowe! wow! :-)

czarodziejka :no: masakra jakaś :szok:

idusiek wracaj no, ja tu wracam, zwycięsko odkopana ze stosu papierów a Ty znikasz no nie :-( buuuu....chono tu!

strip łelkom bak :-)

dawidowe przesyłam duuuuużo zdrówka i ciepła dla Laurki!

ragna
u nas też cieplutko :-) nie narzekam bo tego mi włąśnie brakowało :-p

Dziś wybyliśmy niemal na cały dzień do tesciowej i przyznać musze że było naprawde super. Iś sie wyszalała z kotami i "piesami", za siatką mamy sąsiadkę - 14 miesięcy więc dziewczynki bawiły się razem, pluskały w basenie, obsypywały piachem, generalnie ubaw po pachy miały :-) kurcze już to widze, za parę lat jak będą razem na dyskoteki się wymykać ehhhh....:cool2:
 
Strip, witaj! Widzę, że z Wojtka kawał chłopa. Naprawdę spory.
Sarisa, rozumiem, że Ci upały dokuczają... Współczuję. Ja także raczej nie jestem zwolenniczką tak wysokich temperatur.
Kania, dużo, dużo zdrówka!
I to tyle, bo zaraz spadam na mecz:)
 
reklama
Agusinka to podgłosnie TV to usłyszysz bo ja w prostejlini bardzo blisko.

Alicjazazroszczechlapanka bo ja niestety w domu siedze ale się boje wyjsc.
 
Do góry