reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
właśnie looknełam na fejsa ;-)

o Happy była pierwsza :-)

mamoagusi wszystkiego najlepsiejszego!!!!

24147_img065.jpg
 
Mamaagusi sto lat sto lat

Dziulka taka pogoda przychodzi ze wschodu i wysyłamy na zachód
:-D:-D:-D:-D:-D

Alicja no to mnie olśniło że ja też mam tak okropnie ciężkie ręczniki kąpielowe. :angry::angry:

A ja dziś budzenie miałam o 6.25. Dwa prania wiszą, śniadanka zjedzone, Laura śpi od przeszło h a ja siedze na necie i marudze że mam góre do prasowania z poprzedniego prania. ech. obowiązki.
 
Dzień dobry.

Wszystkiego Naj Naj Najlepszego dla Mamyagusi z okazji urodzin !!!
Happy co u Was???????????
Dawidowe nasz był tani więc skakać mogę a co :-)
Ty chyba miałaś odpoczywać w weekend a nie zajmować się praniem co???
Oo i widzę że Alicja też lubi sobie poskakać :-)
A co do ręczników, na nie narzekać nie mogę bo zwykle ważę się bez ;-)
E-lona zdrowia dużo dla całej Waszej rodzinki.
Dzięki za info o szczepieniu.
Dziulka współczuję ostatniej nocki, mam nadzieję że dziś lepiej się Wam wszystkim spało.
Ty mi nie mów o 15 stopniach na plusie, bo u Nas sypie śniegiem od rana.

Oliwia drzemie, mąż poszedł na kosza, więc mam czas dla siebie a w planie obiad u rodziców.
 
Witam!WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA MAMYAGUSI Z OKAZJI URODZINEK!!!Kamilek ma angine miał wypisany antybiotyk ale wymiotował więc dostaje zastrzyki w pupę:baffled:miał mieć wenflon ale pielęgniarka nie umiała mu znależć zyłki tak wię jezdzimy raz dziennie na zastrzyki od wczoraj.
 
Kania kiedyś trzeba to zrobić a w ciągu tygodnia po pracy jeszcze mniej mi się chce. Naszczęście pranie właczone było o 6,30 a prasowanie już machnełam. Pozostało pochowanie ale narazie oleje.
Jak tu odpacząć jak dziecko w przypływie miłości przyszło pocałowało i ugryzło w lewe płuco :-p

Baśka wspłóczłuje i życze zdrówka
 
dawidowe dziękuje.Mam nadzieje że dziś już będzie lepiej bo mały od 3 nocek spać nie może bo płacze ała ała może jak dziś dostał ddrugi zastrzyk to bedzie już mnie bolało narazie spi od godzinki i nie kaszle a co najważniejsze jeszcze nie zapłakał.
 
Baśka dla mnie angina to abstrakcja bo ja poszłam ze swoja bo miała jeden dzien goraczke i dostała kartke ze żłobka. Gdyby nie to nawet bym nie wiedziała bo rano goraczki juz nie było. Okazało się że ma angine ropną. żero płaczu ani objawów.
 
reklama
Do góry