reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe Mamy 2010

Witam się po weekendowo,

weekend na śląsku do udanych należał. Nawet w niedziele pojechaliśmy sobie do Wisły:tak:
Oczywiście myśl w niedzielę o powrocie do Kraka psuła mi nastrój,ale cóż za 2 tygodnie święta więc znowu będzie okazja do odetchnięcia od jamochłonicy i jej jamochłona.

Podczas weekendu wiele rozmawialiśmy i doszłam do wniosku że idę jeszcze na podyplomowe studia z analityki medycznej. gdyż od września nawet gdybym chciała iść do pracy to nie bardzo mam jak, bo będę miała praktyki we wrześniu, październiku i listopadzie w szkole tak więc nie miałabym jak nawet pracować. Rodzice nawet zaproponowali że jeśli dalej chce się uczyć to oni są w stanie w chwili obecnej opłacić mi czesne a potem za kilka lat nie wiadomo co będzie. Zresztą uważam że lepiej tak chyba od razu niż robić przerwę w nauce bo potem ciężej jest wrócić. Tak więc od października zacznę dalszy etap edukacji na którym mam zamiar zakończyć heh;-) Mimo że się cieszę to zarazem uważam że chyba głupia jestem że na kolejny etap się decyduję :-D

Poza tym to u nas ok. Zaczęliśmy dzisiaj etap nocnikowania, zobaczymy co będzie dalej.

Pozdrawiam Was cieplutko.

No i chyba muszę lecieć zająć się Łukim, bo G. sobie pod blokiem z kumplem gada przy aucie i coś nie śpieszno mu do domu.
 
reklama
Halo Dziewczynki
Ja weszlam na chwile, zeby sie pochwalic :-) .....Moje dziecie sprawilo mi wielka radosc..to bylo po drzemce, zakladalam jej spodenki, a Zuu bawila sie moimi wlosami, po czym sie przytulila i powiedziala " kokam Cie" i sie rozolynelam ehhh

Mala mi no to wspaniale, ze idziesz dalej...i gratki zdanego tak pieknie examu.
Cambria witaj i pisz co u Was.
Dawidowe juz chyba Laura skonczyla liczenie barankow hehe

To milego wieczorku
 
Dawidowe dla chcącego nic trudnego. Właśnie sobie wyobraziłam jak wyginasz śmiało ciało i jednak uchem do podłogi dosięgasz.
Sarisa ale super.
Mała_mi dobrze robisz. Skoro teraz masz możliwość to ucz się ucz. I cieszę się, że weekend udany.
 
Hej!
Ja tylko na chwilkę,bo mam 2,a właściwie 3 rzeczy do "powiedzenia":

1) kroma uściskaj serdecznie Olcię i złóż jej zyczenia urodzinowe(spóźnione,ale szczere:tak:)

2) e-lona widzę,że jesteś. I baaaardzo się cieszę :***

3) wszystkie macie serdeczne pozdrowienia od sheeney . U niej wszystko w porządku,tylko już nic się jej nie chce. Zostalo jej 7 tyg,postara się zajrzeć,ale nie obiecuje.

Tyle.
Buziaki :****
 
Witam witam:-)oj dawno mnie nie było,bardzo dawno:dry:ale nie miałam kiedy i jak.
Skonczyłam ze stażem bo niestety mój synuś nie chce z nikim zostawać tak więc musiałam zakończyć moją kariere:dry:
Tak wię spędzam sobie czas z dzieckiem ...powódka o 6 rano mleczko,bajeczki lezymy w łóżeczku do ok.8 a potem sniadanko znowu bajeczki jak jest pogoda to spacerek a że mieszkamy na wsi to mój synuś bawi się na podwórku do ok.12 bo potem wchodzi do domu i woła mamo nyny i melczko,łóżeczko i spi sobie ok.2-3godz potem obiadek i znowu wariowanie z kuzynostwem na podwórku:sorry2:tak po 17 ok.18 próbuje go zakonić do domku czasem idzie czasem jest wrzask kąpanko,kolacja zabawa w pokoiku no i jak mu się zachce to butelka i nyny.A tak szczerze mówiąc a raczej pisząc to nawet na moment nie mam czasu wejsć na kompa bo albo synuś marudzi albo mąż siedzi:blink:
 
Mała mi podziwiam, bo ja już od dwóch lat próbuję mgr dostać i dupa;-)
Wpadłam pogadać o głupotach jakaś zamuła dzisiaj u mnie, może dlatego, że po pracy i od 3 na nogach, piję wino mołdawskie najlepsze na świecie i się zastanaiwam, co porabiacie piękne
 
witam sie wieczorowa pora po prawie 11h roboty. nei wiem jak ale jeszcze mam powera:)))) pije heinekena bo poslkie sie skonczyly piwka:///// i ogolnie jestem wiosennie nastrojona:)))))))))))))) a wtajemniczone wiedza o co kaman:)))
 
Dziulka a nie wtajemniczone się dowiedzą??
Sarisa wrzuć na luz zdarzysz ze wszystkim ale widzę że jesteś taka jak ja żeby wszystko było zrobione i najlepiej wszystko na raz niedawno stwierdziłam że jak coś zrobię później to się nic nie stanie ale fajnie że masz tyle siły i chęci w tym stanie

A dzisiaj nie chciało nam się wcale wychodzić wcale nie było tak ciepło i wiatr był...a jutro czekają nas szczepienia pewnie jak zwykle się obejdzie bez płaczu ale jak zwykle będzie zwiedzać każde kąty w przychodni...
 
reklama
hello

ida no lepiej tej kwestii o starości powiedzieć nie mogłas. Niestety :laugh2:

mała mi bardzo dobra decyzja. Skoro masz jeszcze chęci to lepiej iśc za ciosem , bo po przerwie na pewno trudniej znów zacząć. Super, ze rodzice nadal będą Cię wspomagać. Ja też wybierałam się do Wisły w niedzielę ,ale przez znajomych nie dojechaliśmy. Moze bysmy sie wtedy spotkały ;-)

e-lona, cambria , baśka fajnie Was widzieć.

sarisa gratuluję usłyszenia tych dwóch najpiekniejszych słów od córci.

dziulka czyli wiosna odwiedziła Cie nawet pod kołdrą? :rofl2::laugh2:

U mnie dziś totalnie niewiosennie. Jakieś smutki mnie dopadły.
 
Do góry