reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

A u nas jak nie było deszczu tak nadal nie ma...wczoraj myślałam że zdechne, juz nie wiedziałam co ze sobą zrobić, żyje nadzieją na te 2-3 chłodniejsze dni, które miały byc od dziś a tu nic...za oknem już słonko, wymiękam z tym skwarem.
 
reklama
u nas tak do 5;30 było w domu koszmarnie, ale teraz jest już duże zachmurzenie i grzmi i w domku przyjemny chłodek, a ja śpię na materacu pod oknem ;)
 
w wawie morze i grzmi i duzo chmur ale dalej sie ze mnie leje. ZAsnac nie mogłam do 3. Meczyłam sie okropnie. Zaraz jade na działke do rodziców moze na powietrzu bedzie chłodniej.
 
we Wroclawiu cala noc padalo, teraz tez mokro. Wreszcie jest czym oddychac.
a ja dzis znow na zakupy- dzis po sukienke na wesele. Impreza juz za dwz tyg. a ja nie mam nic:(
wszystkie male w cyckach:( i w brzuszku juz tez. A w tych w rozmiarach XXX wygladam jak w worku:(
 
dawidowe a u mnie (też w Wawce;) ) właśnie tak gdzieś od około 5:30 zaczęło się robić przyjemnie i chłodno, ale teraz widzę, że chyba wszystko będzie wracało do "normy"... a w nocy też nie mogłam spać.
 
dawidowe a u mnie (też w Wawce;) ) właśnie tak gdzieś od około 5:30 zaczęło się robić przyjemnie i chłodno, ale teraz widzę, że chyba wszystko będzie wracało do "normy"... a w nocy też nie mogłam spać.

zmeczona wierceniem sie do 3 trzeciej zasnełam i obuziłam sie o 9. Własnie wyszło słoneczko. Ale mimo wszystko jest bardziej czym oddychac. Licze ze jutro jak zapowiadaja bedzie chłodniej wtedy moze cos ogarne w domu. Bo wczoraj wszystkie plany sknczyły sie w łózku przed TV lub w fotelu przed kompem. A czeka mnie masa prasowania i wurzucenie sporo rzeczy z domu.
 
U mnie tez chlodek, az milo, pewnie za 2 dni bym narzekala ze zimno, bo za cieplo nie jest, ale teraz sie ciesze ze wreszcie mozna poodychac
 
ja jednak wole najbardziej wiosne jak nie jest ani goraco ani zimno. Wczesna jesien tez lubie. Ciekawe jakie bedzie wrzesien i pazdziernik. W sumie siesze sie ze dzidzia jeszcze w brzuszku bo nie wiem jak by takie malenstwo znosiło taka pogode jaka jest teraz
 
reklama
ja też chyba najbardziej lubię wiosnę, ale jesieni to już nie, bo dni coraz krótsze i przypomina mi, że zaraz będzie wstrętna zima i że do wiosny i lata daleko... brr.... nie wiem jak zniosę ten czas z maluszkiem, mam nadzieję, że po prostu nie będę miała czasu o tym myśleć ;)
 
Do góry