reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
Kahaa to pora czegoś sie napić...a tak w ogóle kochana powiedz mi czy tam gdzie mieszkasz to daleko od edynburga (czy jak to się tam pisze)bo zamierzam po raz kolejny wybrać się w tamte rejony:tak:
 
DAWIDOWE no to ja już nic z tego nie rozumiem. może oni te ankiety jakoś losowo dają?
SARISA :eek::szok:
MAMAAGUSI Ciebie nie wywoływałam, bo wiedziałam, że jesteś :-p

i tymczasowo tyle. mówię ładnie lulupaa i znikam.
 
Ostatnia edycja:
rysia ale ja jade jutro do pracy buuuu
do edynburga mam calkiem sporo, z 3h drogi no moze 2.5 jak sie przycisnie. 1sm tam mieszka. a kiedy sie tam wybierasz?
tez mowie dobranoc. papa
 
Ostatnia edycja:
Dziulencjo ja często jestem o tej porze (a w sumie to zazwyczaj) tylko Ty coś nie możes dostrzec mojej obecności:sorry:
 
RYSIEK jak smiesz tak mowic:rofl2: kto jak kto ale ja dostrzegam zes jest i czytam twoje powiesci pt " Miloszek ma ochote na zabawe o 23h" :-D
 
Dziulencjo to bardzo mi miło że jednak dostrzegasz moją obecność i ja rewanżując Ci się tym samym powiem Ci że ja też Cię czytam i cieszę się np "że Twój tata zakumplował się z Leane i zaliczyli razem spacer":-D
 
RYSIACZKU no zakumplowali sie, Leane go widziala na chrzcinach jak miala 7 mcy z groszem wiec go nei pamietala, a tak to jak tata wychodzi na papieroska i wraca to jak otwiera drzwi to mloda od razu " papi???" (dziadek). obawialam wczoraj sie ze bedzie ryczec jak go zobaczy ablo bedzie nieufna ale podobno wczoraj najpierw go poobserwowala z daleka a potem ruszyla do ataku:)))po 5 minutach podjazd do dziadka i "jedzie atko???" i musial ja wziasc do okna.pokazala mu lampy w domu. a tata w szoku byl jak do Leane pwoiedzialam zeby znalazla ksiazeczke z zabka i pokazala dziadkowi zabke to poleciala poszukala ksiazeczki przyniosla otworzyla i udawala glosem zabe. stwierdzil ze madra jest:))) ( po mamusi nieprawdaz???:rofl2:)

no nic spadam bo mi bakteria siada w kompie a nie cie mi sie isc po ladowarke....
 
reklama
Do góry