reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

sarisa dzięki, bo to chyba do mnie było pisane o examie a nie do mamaagusi :-)To ma być test tak więc w sumie nawet się nie stresuję bo to i tak z pedagogiki a nie z moich biologicznych studiów
happy no właśnie chyba nie może, skoro nie potrafisz zaakceptować mojego zdania i przez to odsuwasz mnie od siebie
kaniu u nas Łukasz zaczął kichać i boję się żeby tylko coś się nie rozwinęło gorszego:-(
 
reklama
witajcie

ja już drugi raz piszę, mam jakieś chochliki na kompie, no ale się powtórzę, co ja tam miałam napisać.

Elwirka-
jak tam OLi się czuje i czy już chodzi, no i ja pamiętam ciebie?
Alicja- :(
Kania- chociaż u was coś spadło, a u nas jedynie padał z deszczem.
Ida- trzymam kciuki
Makuc- dawaj troszkę tego śniegu. Ja tam lubię śnieg, w tamtym roku było fajnie, może za zimno, ale ciągle był śnieg i jakoś lepiej było na duchu.

To tyle bo moje rozpracowały ulotkę z LIdla i muszę posprzątać.

A Mała Mi- powodzenia na egzaminie
 
Mam taką propozycję, zaproście Alicję, Małą_mi do nowej grupy - rozwiązywania konfliktów (skoro w tym celu powstała) bo naprawdę za chwilę to będzie tu istne piekło...Szczerze to jak czytam z rana znów o tym samym to mnie mdli a w ciąży nie jestem...:-(

Mała_mi zdrówka dla Łukasza, oby też go nic nie rozłożyło.
Kroma ja to bym Ci podesłała tego śniegu ale u mnie tyle co kot napłakał...
Elwirka pisz co u Ciebie !!!
 
Ostatnia edycja:
KANIA tej grupy już nie ma. znaczy formalnie jest ale nas już tam nie ma. dopięły swego. a dla mnie temat zakończony, więc już słowa nie napiszę odnośnie wiadomoczego. :*********
 
mała mi- no,takiego zaakceptowac akurat nie mogę- w sensie,że sie z nim zgodzić- tak,jak Ty nie akceptujesz mojego w tej sprawie...Ale nic nie szkodzi pięknie się różnić,nie?Pozostańmy może przy tym ,a w innych sprawach możemy się dogadać.
I powodzenia na egzaminie.
Kaniu:sorry2::***- makuc już ci odpowiedziała- czekam tylko na pozostałych członków,bo przed nimi nie moge się wypisac:)
 
Ostatnia edycja:
KROMA

images.jpg

specjalnie dla Ciebie :laugh2:
 
Dzień doberek kurna znowu odgrzewany bigos na forum?mi się juz przejadl
Znowu nic nie pamietam
Mała mi powodzenia na egzaminie
Ida w angielskie;-)
Nat czemu nie idziesz jak patrzalek?
Makuc dawaj ten śnieg oddam gratis deszcz w dużej ilości
Kania dla ciebie buziak bo strasznie cię lubię :-)
Happy co tam kurka wodna było o mnie pisane co?;-)


Cała noc o tym myślałam zamiast spać proszę teraz wytłumaczyć mojej familiadzie ze jestem zmęczona i nic niezamierzam robic;-):rofl2:
 
Makuc, wioli oko źle :-(
na szczepienie nie idę, bo zadzwoniłam i nasza pani dr jest na urlopie, a do innej ja iść nie chce.
zresztą dobrze się złożyło, bo się psychicznie nie nadaję na wyjście :-( ;-(
Dziękuję, że pytałyście.


Dziewczyny jeśli tak jak Ida już mnie nie lubicie to powiedzcie wprost ja odejdę...

Alicja, Elwirka
​nie odchodźcie!
 
reklama
Do góry