reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
Kanius :) niewiem czy taki dobry ;).....ale moglam do 7 pospac, bo M sie Zuza zajal i czuje sie wysmienicie. Teraz patrze na moje dziecie jak z lala tanczy i az mi sie serduszko raduje i micha cieszy taaka mam fajna core....mimo iz czasem marudzi i daje w kosc

To tyle wlasnie wlazla na moje kolana ;)
 
to i ja się przywitam. nadrabiam ale nachodzi mnie tylko jedna myśl, która widzę, że HAPPY zdołała już ująć w słowa pisane:
ALICJA
Tobie było przykro,tak?Cóż,swoim postem sprawiłaś tez ogromną przykrość innym,ale to szczegół,nie?
obiektywnie rzecz biorąc to Ty rozpętałaś to wszystko a teraz wychodzi na to, że jesteś najbardziej pokrzywdzona/ skopana/ biedna i uciekasz. Powiedz mi, czy to jest zachowanie dorosłej osoby? Jeżeli zaczęłaś temat to skończ go godnie - nie ucieczką ale rozmową, tak po prostu. Bo najłatwiej jest teraz zagrać tą pokrzywdzoną na która napadłyśmy, prawda? i może i rzeczywiście jesteś dobrą duszyczka ale w tej dyskusji ostro przesadziłaś. tyle.
IDA kciuki trzymam :****** O której Misia wstała w końcu? my od 6 już na nogach :-p
MARGERRITA pomysł z historyjką idealny tylko może by właśnie osobny wątek założyć? żeby się jej elementy potem nie gubiły na głównym?
DZIULKA o co poszło?
MAŁA_MI powiem szczerze, że mnie bardzo zawiodłaś swoim zachowaniem. Ale cóż.
KROMA Twój Arek to chyba ma jakieś ukryte zdolności do pakowania się w tarapaty? :laugh2::-p ale wiesz, tak sobie wyobraziłam to jak w krześle utknął i mimo, iż Tobie pewnie wtedy do śmiechu na 100% nie było to mi się to zabawne wydało teraz na to patrząc.
DAWIDOWE jak Laurka? Jak Ty? jak Twoja noga?

i chyba na razie tyle. D. drugi dzień ma urlop, który mieliśmy poświecić na sprzątanie i przygotowanie przedświąteczne ale....

[edit]

KANIA jak się dzisiaj czujesz? jak zdrówko? mam nadzieję, że lepiej niż wczoraj?
SARISKA a Twoja fasolinda jak tam? nie wiem czy pisałaś już o tym i to przegapiłam, czy pominęłaś temat ale Twoja rodzinka już wie, że jesteś w ciąży? jak zareagowali?
 
Ostatnia edycja:
Kanius :) niewiem czy taki dobry ;).....ale moglam do 7 pospac, bo M sie Zuza zajal i czuje sie wysmienicie. Teraz patrze na moje dziecie jak z lala tanczy i az mi sie serduszko raduje i micha cieszy taaka mam fajna core....mimo iz czasem marudzi i daje w kosc

To tyle wlasnie wlazla na moje kolana ;)
Sarisa :-) a i miałam Ci napisać, że bardzo się cieszę, że słyszałaś już bicie serduszka swojej Fasolinki :-)
Makuc mam nadzieję, że uda się posprzątać przedświątecznie.

Edit:
Czuję się kiepsko...
 
Ostatnia edycja:
KANIU Ty mi lepiej na pytanie o Twoje zdrówko dzisiaj odpowiedz :-p editnęłam posta, więc pewnie nie zauważyłaś, że je dopisałam
[edit]

:-( może przejdź się do lekarza, co?
 
Ostatnia edycja:
KANIU Ty mi lepiej na pytanie o Twoje zdrówko dzisiaj odpowiedz :-p editnęłam posta, więc pewnie nie zauważyłaś, że je dopisałam
[edit]

:-( może przejdź się do lekarza, co?
Widziałam, widziałam, ja też editnęłam ;-) lekarz nie pomoże...mam nadzieję ze mnie nie rozłoży na święta.
Na razie to tylko katar zatokowy... ale tak daje mi popalić że głowa mi pęka.
 
kaniu u nas wszystko po staremu, Łukasz marudzi dalej. Ja dzisiaj na egzamin idę no a potem czeka mnie przygotowywanie do wyjazdu na Święta, a trochę muszę tego zabrać bo zostaje tam aż do Nowego Roku. Mam czas do piątku żeby to wszystko ogarnąć:-) a u Was co tam? Jak Oliwcia w żłobku? Doczytałam właśnie ze kiepsko się czujesz :(
makuc , happy no czym Was zawiodłam? Tym że wyraziłam swoje zdanie/opinie?
 
HAPPY bywa,niestety.
KANIA mam nadzieję, że do świąt zdąży Ci przejść a nie, że Cie rozłoży! i współczuję.... zatoki to jednak bardzo nieprzyjemna sprawa (zresztą IDEK też coś o tym wie)
MAŁA_MI jeżeli nie widzisz w Twoim zachowaniu niczego co byłoby nietaktem to ja, wybacz, ale nie będe a) tłumaczyć, b)wracać do czegoś co uważam za kwestię zamkniętą.
 
reklama
makuc a ja nadal nie wiem o co Ci chodzi, wychodzi na to że człowiek nie może mieć swojego zdania a co gorsze odmiennego od Waszego bo od razu jest już kimś gorszym itp.
 
Do góry