reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Dziulka- jeszcze tego nie próbowałam z solą.
Ida- dobrze dziulka pisze, miała by co Misia robić, moja np ma co robić odkąd brat jest, bawi się i czasem go tłucze, i nim steruje :dry:
Ika- dzięki, jeszcze jeden dzień do soboty chyba jakoś się ogarnę :blink:
Roxanka- ciesz się ile wlezie Ptysiem
 
reklama
KROMA moja mama ma chyba angine i plucze wlasnie woda z sola tylko nei wiem czy ciepla czy zimna. ponoc pomaga. a jak nie to lody!!!! pod warunkiem ze zimne nie te cieple takei wiesz no....:)))):-D:-D:-D:-D:-D
 
hejka:-)ja tylko na chwileczkę wpadam się przywitać,cobyśta o mnie nie zapomniały i już uciekam bo po dniu pełnym wrażeń nie mam siły na pisanie niczego sensownego:baffled:ale o każdej z Was cieplutko myślę i obiecuje jeszcze kiedyś wrócić z jakimś megadługimhiperwypasionympostem:tak::-DDobranoc!!!!
 
Dorisku, straszne to co opisujesz o tym bolu brzucha. Od dawna tak miewasz? I czesto? Bylas moze u lekarza? Co w koncu pomoglo?
No i faktycznie, synia masz bardzo kochanego. Ale o chlopie to przemilcze juz, bo samej mi sie cisnienie podnosi jak to czytam. Ja to bym chyba opiep…tak, ze by mu w piety poszlo a potem chyba “ciche dni” z tydzien ;)
Na szczescie juz piatek, hurra! A u Was jeszcze Wszystkich Swietych we wtorek, wiec dodatkowy dzien wolnego.

Miniu, gratulacje z okazji pierwszych kroczkow Casperka :-)

A moj Adas sie wlasnie rozpedzil dzisiaj. Slodkie to bylo obserwowac jak nagle sie jakby zorientowal, ze umie juz chodzic i ze to takie fajne jest, wiec zaczal spacerowac po calym domu, oczywiscie pokracznie tak i niepewnie ale z jaka duma ;)
Mamaagusi, corunia faktycznie potrafi zjesc – gratuluje apetytu ;-)

Efa, dziekuje, czuje sie juz w sumie w porzadku. Mam nadzieje, ze i ty doszlas do siebie po chorobie. A tym obiadkiem to tez mi smaka narobilas. Brzmi super! Jeszcze do tego ze swiezych zbieranych grzybkow, mniam!

Happy, zdrowiej! Oby teraz Ciebie nie dopadlo na calego. Mam nadzieje, ze dawka “uderzeniowa” zrobi swoje i bedziesz jutro jak nowa ;-)

Makuc, ojojoj, wspulczucia dla biednego Alutka. Juz jej trzonowce wychodza???

Nat, a z czego podyplomowke robilas? (jesli mozesz powiedziec)

Nam Adasiek dzisiaj nad ranem pobudke zrobil z wielkim placzem. Nie dalo sie go uspokoic, wygladalo to na bol brzuszka. Wypil kubeczek soku sliwkowego, ale potem i tak dalam mu Ibuprom, bo sie tak strasznie rzucal na lozku z krzykiem, ze myslelismy juz o pogotowiu :-(
Na szczescie po tym przeciwbolu w koncu przeszlo i jeszcze dospal pol godzinki z nami w lozku. Mam nadzieje, ze dzisiaj powtorki nie bedzie.

A jutro przyjezdza tesciowa i pewnie sie zdziwicie, ale ja sie akurat ciesze. W sumie to mila z niej kobieta, ciepla taka. Rzadko miewamy gosci, ja tu rodziny prawie nie mam, meza daleko, wiec przyjemnie nam jak przyjedzie czasem.

To koncze tymczasem i klade sie. Milego piatku i zdrowka wszystkim niedomagajacym.
 
ELWIRKA ale zawsze możesz się bardziej do naszych postów odnieść (w sensie dokładniej przeczytać i napisać więcej niż 2 zdania ;-)) a tym samym i o Tobie wtedy więcej wiadomo będzie, bo Ty tak na dobrą sprawę nic więcej poza "zdrówka", "kciuki" i "gratki" nie piszesz :-p:cool2::ninja2:

wogóle to DZIEŃ DYBRY :laugh2:
 
reklama
to teraz jeszcze KROMA hapi bersdej dla Twojego Arka !!!

Obraz_26725.jpg

i może uda mi sie nadrobić główny póki na placu boju cisza ;-)
 
Do góry