reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

rysia, HOP :-D juz powiedziałam :-p a poprawką się nie przejmuj jeszcze prawie 2 tygodnie, mnóstwo czasu ;-) a tutaj dla ciebie specjalnie z wodą :-)
16.jpg
 
reklama
RYSIA a po cio wtedy do WWa jadusz? na poprawki zaliczenie? :laugh2: może i ja bym coś w tedy ze swoimi 4 literami zrobiła :confused:
ROXI to Twój osobisty drink?
 
Roxi 3 ...
24 wrzesień odpadam ehhh......ale co się odwlecze to nie uciecze
Dziula to Leane nie wygląda na 12
Maqc,Roxi a tam do łóżka iść będziecie
 
Makucku chce jechać (ale to zależy czy do tej pory uda nam się zakupić samochód)do znajomych (bo większość moich friendów właśnie w stol(n)icy mieszka):-)ale,ale,ale jakbyś Ty jechała to możemy udać się w podróż np.pociągiem bez wsparcia płci wstrętnej;-)Sarisko kochana dlaczego odpada 24 września??!!:-(
Roxi nosz kusisz tymi drinami (język mam już do pasa,a ślina cieknie mi już nawet po stopach;-)).A jeśli chodzi o Wasz konkurs to ja się przypominam żeby nie było że codziennie głosuje:-)
Kania trzymam kciuki za jutrzejszy WIELKI dzień:-)
 
sarisa, no boska jesteś poprostu :-D jeden już tylko :-)
a ty tego łóżka dzisiaj tak nie demonizuj bo jak mąż twój wróci to sama pierwsza polecisz a nas tu zostawisz, o! :-p

makuc,
nie, ten znaleziony w necie, ale mój prawie że identyczny ;-) tylko szklanka kwadratowa :rofl2:

rysia
, :*
 
SARISKA co Ty ROXI jakies odliczanie fundujesz? :-p
RYSIA porozmawiam z planem zadań na najbliższe dni oraz moimi zasobami pieniężnymi i mam nadzieję, że w końcu uda nam się wyruszyc do tej wwa.
ROXI szklanki kwadratowe lepsiejsze :-D

coraz głosniej słyszę wołanie z sypialni....
 
Ostatnia edycja:
qwa, pajak mnie zaatakowal zlazl na biurko znikad. :szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:
olbrzymi byl chyba z pol metra mial aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. zlalam caly pokoj raidem i teraz klawiatura mis ie lepi i cala plywa i zwlok nigdzie nie widze, na pewno sie czai zeby mnie dotknac........ ratunku niech mnie ktos uratuje
 
SARISKA moze nei wyglada lae jak sie ja w ramionach trzyma to sie to czuje... dobrze ze mam miesnie od fizycznej roboty:)) dzisiaj moja mama sie dala mlodej wrobic , wyciagala do mamy raczki, moja mama ja wziela se ponosic to po 3 min odlozyla na podloge bo ja poty oblaly:)))) a mldoa za chwilke zas lapki wyciagnela a moja mama nei umie jej odmowic wiec co chwila ja brala na rece (czego my nie robimy i mloda od nas tego nie wymaga hehe). a co do wymiaru w cm to chyba ma 80 jak nic. ostatnio miala 74. dzisiaj ubralismy jej porteczki na 86 i... dlugosc dobra. az ciekawa jestem. takei to duze i ciezki mi wyroslo:) dzisiaj po kapieli mowie do malza ze jeszcze niedawno byla tak malusia ze w poprzek przewijakowego materaca zesmy ja mogli przewijac a tu nogi od kolan zwisaja w dol:)
 
reklama
kahaaa o współczuje :baffled: mnie by już w tym pokoju dawno nie było :no: więc cie nie uratuje :sorry:

makuc,
tak sariska mi odlicza minuty do pójścia spać :-D:-D:-D
pewnie że kwadratowe lepsiejsze, jak mojej mamie wode w niej kiedyś zaserwowałam to się spytała czy to wazon :laugh2::laugh2::laugh2:

dziulka, my tez Patryka dzisiaj na przewijak położyliśmy i nogami od kolan sobie machał po za przewijakiem :rofl2:

i jest 300 :laugh2:
 
Ostatnia edycja:
Do góry