reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
Dobranocka podsyłaj, akurat skończyłam pracę więc z miłą chęcią się zajmę :-)
Paolcia super, że jednak uda się coś wykombinować z pracą :-) a w czasie burzy siedź na tyłeczku :-)
Roxannka zdrówka Ptysiowi życzę, żeby chrypka była tylko przejściowa :-)
E-lona myślę że jesteś na tyle zorganizowana że uda Ci się jeszcze znaleźć czas by poćwiczyć :-)

Zmykam do pracy, zanieść kartkę...
Miłego popołudnia...
 
Kania chyba jak będę wstawać o 5.00 ;-) A tak w ogóle to zauważyłam, że właśnie im więcej mam obowiązków tym wszystko sprawniej działa.
Paolcia trzymam kciuki, żeby kolega się zgodził.
Roxi mam nadzieję, że Ptyś się nie rozchoruje.
Makuc uwielbiam pucharki lodowe. Polej je jeszcze jakimiś %.

Co dziś dobrego na obiad robicie?
 
Dziewczynki wróciliśmy cali i bezpieczni. Jednak nie dam rady nic napisać, bo się okazało, że 12.09 oddają nam chatkę :-) i musimy na sklepy jechać i ostatecznie wybrać co nam sie podoba :-). Tak więc zmykam póki co

Dorisek tulam mocno mocno :*
Dobranocka uważaj na siebie i brzusio i jeśli masz możliwość zakładaj krążek, żebyś bezpiecznie do końca wytrzymała....

to chyba tyle lecę

a solenizantom gratki suwaczkowe
happy, sheeney welcome back :-)
 
Makuc u mnie niestety nadal lipa z J. Wczoraj jeszcze się pokłócilismy o bzdury ,a padło z jego ust wiele niefajnych słów. Dobrze ,ze u Ciebie lepiej. Ciekawe co to za plamki pojawiają się na Liczkowej buźce. Nie potrafię pomóc. Oby wizyta teściów przebiegła expresowo.


Roxi fajowo ,ze się wyspałaś. U mnie najmnięjszy jęk Doriana i ja już oczy mam otwarte, za to niedźwiedzi sen ma zawsze J. Nic go nie rusza i nigdy nie wstaje do malego.


Paolcia dla małża zólta kartka za obudzenie Julci , za to kolega fajowy ,ze tak chce pójść Tobie na rękę. Z tym nastolatkiem co zginął to straszna sprawa . Cóż za okropna śmierć :-(
A co do mamy to miałam prawie 13lat.


Sarisko dobrze ,ze bezpiecznie i bez przygód dotarliście do domku.To miłego buszowania po sklepach. Super ,ze chatka lada moment będzie w Waszych rękach.


e-lonka ja dzis serwuje chłopski garnek. Z ziemniaczkami , papryką , kapustą itd.
 
Ostatnia edycja:
Twórczości mqcowej ciąg dalszy:)))) ]ale mam parcie na szkoło :-p]

przede wszystkim:

NICE, CONCITA, SILVE, NANCY suwaczkowe gratulejszyna dla Was i Waszych pociech!

KANIA nocka z 3 pobudkami :dry: ale jakoś dało radę. Znowu zęby Młoda meczą. Skończy się to kiedys czy eee tam :confused::-( widzę, że dzisiaj Oliwce się długo pospac udało. Szkoda tylko, że tych pobudek wyeliminowac się nie da. Ale ja tak sobie myślę, że kiedyś i nam nocki w pełni przespane będa dane. I pełen szacun za ćwiczenia. Ja poza bieganiem za Aliczka, spacerami i sprzątaniem nic dla swojego ciała [w sensie ruchu] nie robię.
NAT z Pudzianka jest taka sama wiercipięta jak z mojej Aliczki. indywidualista Ci rośnie. I w sumie dobrze, że sam się bawic potrafi. Zawsze możesz odetchnąć trochę. cieszę się, że nocka lepsza i że humor po piwie z kolegami wrócił!
DORISKU i u Ciebie dzisiejsza nocka nietenteges była? niestety te temperatury nieźle się naszym bejbikom we znaki dają. oby dzisiaj juz ok było! doczytałam o rocznicy. przykry dzień :-(
SHEENEY witaj!:) gratki bezproblemowego odstawienia Małego Toma od piersi! i cieszę się, że wyjazd udany1 teraz liczę na więcej SHEENEY na BB. O!
HAPPY jezzzdeś. Czyli, że net działa?
RYSIA no to nieźle dał Ci w nocy Miloszek popalic widzę :no: współczuję. owocnej nauki! oby Ci wiedza trymigiem do glowy wchodziła!
E-LONA smaruję i niestety nie widac rezultatów. Najpierw było zwykle bambino, potem linomag a teraz emolium i żaden z tych kremów się nie sprawdził. Obiektywnie rzecz biorąc najlepszy jest najzwyklejszy na świecie krem bambino :sorry2: skóra jest sucha i szorstka. Tzn. na buzi [wokoł ust i na policzku] jest plamka czerwona, która zmienia swą barwę z dnia na dzień dosłownie. Raz jestniewidoczna, raz zaogniona [tak jak dzisiaj] i w momencie kiedy znika to się skóra w tym miejscu łuszczyc zaczyna. No i na ciele sa suche plamki. masakra jakaś :-(
ROXI :-:)-:)-( nie żartuj nawet z tym wyjazdem :-:)-:)-:)no:
PAOLCIA ja Waszą burzę z chęcią przejmę, bo u nas duchota taka, że oszalec idzie.

aaa i wiecie co? CIASTO SIĘ JEDNAK UDAŁO :laugh2::laugh2::rofl2::happy::rofl2: właśnie je pokroiłam, żeby definitywnie się do porażki przyznać a tu ooo:

2011-08-24 12.18.34.jpg
ALE LODY I TAK BEDĄ, bo się na nie napaliłam za bardzo :cool2:

a tak wygląda pokój po 5 min. mojej nieuwagi w kwestii opieki nad Alicją:

2011-08-24 09.49.13.jpg

więc teraz pytanie retoryczne:

po co sprzątac, skoro za 5 min. wszystko do stanu pierwotnego [albo i jeszcze gorszego] wraca? :confused:

NADROBIŁAM :happy2::happy2::happy2: [edit] no tak wiedziałam, że jeszcze kilka postów dojdzie. Ale już nie dam rady. Dzieciątko wzywa.
 
Dobanocko, życzę donoszenia bobasa do terminu! Wszystkim zmęcoznym ganianiem za dziećmi więc i sobie dużo siły. Ja przeciągiem, bo ostatnio całe dnie na dworze pierqszy spacer już o 7 wracamy tylko na jedną drzemką i obiad a reszta plener.
A jak młody śpi to sprzątam ,albo odsypiam.
Martwię siębo mgr nic do przodu nie popchnęłam,. a sesja poprawkowa zaraz sie zaczyna.
 
Doris no to faktycznie, dzieckiem jeszcze byłaś :-( smutne :-( Myślałam, że Twój J. zmądrzał, a tu czytam, że znowu narozrabiał chłopina!! :wściekła/y:
makuc wow, to to sie rozpisałaś :szok: boszsssss język mi do d... ucieka na widok tego ciasta, podeślij mi troszku!
 
Makuc no to brawa za to ciasto. Wygląda brzoskwiniowo-smakowicie :-) , a co do sprzątania to mam tak samo tylko u mnie w ruch idą wszystkie pudełka z płytami :-( A może Aliczkę coś użarło? Tyle teraz tych wrednych komarów.


Strip milego plenerowania.


Paolcia zachowujemy się jak dwie obce sobie osoby , a najgorsze jest to ,ze jemu to nie przeszkadza.
 
reklama
Do góry