reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Happy, Dziulki to ja bym słuchała na Twoim miejscu ;-)
Natolin, a propos kojca - zrobiłam mieszknie tak, ze Justyna może chodzić po całym bez problemu i strachu ze jej coś się stanie. W kuchni mamy bramkę, ale zamykam ją gdy coś gotuję tylko. Oooo.... właśnie wyjęłam Jusi szczebelki z łóżeczka i pierwszy raz sama do niego weszła, bez instrukcji :-) Schodzić tyłem właśnie się uczymy, bezpiecznie. No jakoś muszę sobie radzic, bo schylać się nad nią w łóżeczku, wyjmować ją i wkładać po prostu nie mam siły...
Renata, Twój Borys zrobił numer miesiaca!!! Justyna uwielbia wchodzić sama na balkon (próg jest wysoki i te kafelki, kanty...ale daje rade) i z niego wychodzić, podglądać ludzi przez okienko dla kotka, w ogóle:-)
Dziulka, śnieżycy Ci życzę! urzędowe bałwany i tak pewni dzisiaj spotkasz... A Leane podziwiam od dawna! I jej nadwyraz szybki rozwój intelektualny. Justyna działa jak Doduś Doris ;-) Prędzej połknie klocka w całości niż znajdzie otwór gdzie go włożyć...
 
reklama
ja też tylko na sekunde,chciałam powiedzieć wszystkim którym mi pozazdrościły wczorajszego wyspania,że dzisiaj się u mnie wyrównało i w ogóle się nie wyspałam...do godz.1 Miłosz budził się z płaczem dwa razy a o 1.30 jak się obudził to nie spał do 4 i później usnął jeszcze do 7 więc jestem mało przytomna a że mój chłopina ma dzisiaj wolne do popołudnia to właśnie wziął młodego na spacer a ja zaczynam się uczyć (w końcu nadszedł ten moment by otworzyć książki bo czarno to widzę)i tak na szybkości:
gratki dla wszystkich dzisiaj świętujących maluszków!!!!
Doris przytulam w dzisiejszych smutny dla Ciebie dzionek:*
Dobranocka uważaj na siebie...oby wszystko było ok i byś Wojtusia na świecie przywitała dopiero w październiku:-)

a resztę obiecuje się nadrobić jak tylko czas mi na to pozwoli...a tymczasem wszystkim razem i każdej z osobna życze MIŁEGO DNIA!!!
 
doriska, rysia współczuję, że noc beznadziejna...
doris na dzień dzisiejszy :*:*:*:*:*:*:*:*:*:**:*:*:*
Nice, Concita, Silve, Nancy gratki suwaczkowe dla was i dzieciaczków!!
 
Jak się chyba postrzelę. Dziecko spać nie chce, ciasto nie wyszło :wściekła/y: [znaczy lezy w lodówce ale jest tfuuj i zamiast tego pucharki lodowe zrobię :happy2:] i czasu na wszystko brak. Jak jakims cudem uda mi sie Młodą ublanociać to wszystko doczytam, bo z płakusiającym brzdącem kolo nogi nie mam na to najmniejszych szans :-(

tęskni mi się za Wami....
 
dobranocka około 100zł , ale dokładnie nie pamiętam - to było 10 lat temu , a mnie juz ten niemiec zwany altzhaimerem popada.

makuc oj to niefart. Pucharki lodowe , będą jednak strzałem w 10 przy takiej upalnej pogodzie :-)

nancy Wszystkiego Naj z okazji suwaczkowego swięta.

rysia trzymam kciuki ,zeby szybko poszło z tą nauką. Chłoń wiedzę!!! :-D
 
Hej! Ja dzis nie spie od 6.18, bo obudzilo mnie wstretne muszysko.
Natolin nastroj dzis lepszy, ale i tak wisi nade mna widmo tony roboty papierkowej.
Makuc wszystkiego naj dla meza. Trzeba było zrobic moj serniczek. ;-)
Rysia wspolczuje nocki. Trzymam kciuki, zeby nowa wiedza szybko do glowy weszla i tam zostala.
Happy, Sheeney no wreszcie sie pojawilyscie.
Doris Zobacz załącznik 384427Zobacz załącznik 384427przytulam i wspolczuje nocki.
Aniawa to nieładnie tesciowie zrobili.
Kania bol glowy minal po tabletce.
Nice, Concita, Silve, Nancy suwaczkowe gratki dla dzieciaczkow.
 
Mac mam nadzieje,że miło spędzicie ten dzień i małż doceni Twoje wysiłki.
Dorisku współczuje nocki,ja ostatnimi czasy nie mam pobudek nocnych chyb a,że raz na moment smoka w buzie i spanko dalej:)
Rysiu przesyłam Ci moc,żebys miała siłę na naukę,mi też już by sie nie chciało:)mgr mi wystarczy:)
Nice, Concita, Silve, Nancy sto lat dla dzieciaczkow.
Happy, Sheeney witamy
Dobranocka kciukasy zaciśnięte żeby Wojtuś urodził sie o czasie:)_
 
Makuc lody to świetny pomysł, ciachem się nie martw, na pewno ktoś zje :-) zawsze możesz podesłać do mnie :-) Oby Alutka szybko się udała na drzemkę, bo brakuje tu Ciebie :-)
Rysia współczuje nocki, oby wiedza do główki łatwo weszła i nie poszła w las :-)
Happy, Sheeney w końcu, już się zaczęłam martwić :-)
Sheeney tylko 100 stron, super że urlop się udał, zdjęcia ze spotkania widziałam rewelacja :-) ooo i fajnie że Tomuś przekonał się do mm :-)
Doris tulam mocno :**********
E-lona super, że głowa przestała boleć, na muchy polecam lep, oby ten stos papierków szybko zniknął Ci z oczu.
Dobranocka super, że Justysia się już tak usamodzielnia :-) Moja wejdzie z małą pomocą do łóżeczka, ze schodzeniem ma też pewnie problemy ale myślę że to kwestia czasu. Ty masz odpoczywać, nic więcej, nie będziemy wymagać.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kania a jakie ćwiczenia wykonujesz?
Sheeney super, że Tomuś butlę zassał.
Aniawa cieszę się, że udało Ci się wyspać.

Wiecie co, tak sobie myślę, że dobrze, że upały są teraz, bo przynajmniej w sierpniu o 18.00 już się przyjemniej robi, a w lipcu to pewnie nadal byłby skwar.
 
Do góry