reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010


SHEENEY to juz cały repertuar dźwięków mamy. Jakby to wszystko do kupy poskładac to może coś sensownego by wyszło?


:-D:-p:cool2:byyyy,yyyyy,aaaaaa moze w innym jezyku cos by z tego wyszlo

A u nas cały czas pada i pada. A ja tylko chodzę do lodówki coś skubnąć :(
Jakiegoś głoda mam dzisiaj.

Ja mam juz 4 dzien:confused2: ciagle cos podjadam..

Bylismy u znajomych oddac ksiazki,ktore kiedys pozyczylam.maly pierwszy raz dotykal kotka :tak:
I uslyszelismy nowine.Beda mieli dzidziusia:-) Starali sie 9 miesiecy i teraz sie udalo.12 tydzien juz:-)
I powiem Wam,ze jak slysze ,ze ktos w ciazy to czuje jakas taka zazdrosc..Nie wiem dokladnie o co bo ciesze sie,ze beda mieli dzidziusia.Moze o to cale przezywanie wszystkiego,wszystko nowe,nieznane...
A moja dobra kolezanka z Polski pare dni temu urodzila druga dziewczynke (pierwsza urodzila dokladnie rok temu):-) I jej tez zazdroszcze...
 
reklama
Margeritko kiedyś dzidek za darmo był, a teraz kosztuje, że hoho w ryanair 84 zł. i można wziąść jedynie wózek, a za fotelik, łóżeczko trzeba płacić. I super, że tak tanio bileciki. Jakby nam się udało za tyle kupic do angli to bym była super, mega szczęśliwa. Ps. chyba nie doczytałaś, bo pisałam, że będe w gdańsku w okolicach 16-22.08, ale już z postów wiem, że Ciebie wtedy niet :-(
tak wiem, wiem, odpisala ale wtedy mi posto wcielo i drugi raz sie produkowalam i zabylam o Tobie, :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
14 jade z mlodym do tesciow i wracamy 28,buuuuuuuuuuu
no to maluchy chyba sie zmowily i protest zalozyly ze spac nie beda
moj od 2 pazdziernika taki prodtest uzadza ;) jeszcze nie bylo nocy ktora by przespal cala
margeritta, no może twój Patryś zacznie sie przekonywac do mm, tego życze :-) a ty nie zazdrość gór bo ja tobie zazdroszcze morza na wyciągniecie ręki :sorry: ale tak to już chyba jest że chcemy tego czego nie mamy ;-)

no wlasnie, cudze chwalicie a swego nie znacie ;) ja Gdansk polubilam jak z niego wyjechalam
nie wiem kiedy was nadrobię chociażby "niechlujnie przelatując" więc ponarzekam w tym miejscu:
kto do jasnej anielki obiecywał na przełomie zimy syberyjskiej i wiosny schlapionej że lato będzie piękne, ciepłe i suche?!?!?!?!?!?!?! jaja urwę za narobienie mi nadziei!!!!!!!! za oknem mam jakoś powódź normalnie!!!!!!!!! dzieć marudny a na spacer ni chu chu wyjść nie będzie jak:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
dolaczam do pytania, KTO UKRADL LATO????? przyznac sie i oddawac bo bedziemy bic :blink:
:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::happy:

zabierz dziecku obraz z TV, zostaw dźwiek i awantura gwarantowana :cool2:
u nas alarm jest uskuteczniany w momencie kiedy Alutkowa nuta leci a ja:
- zasłonię
- przełączę
- zaczne coś mówić [o zgorozo :rolleyes2:]
- próbuje jedzenie przemycić [korzystając z otwartej z podniecenia paszczy]

:wink:
dobre, dobre, ale powiem, ze nie wiem jak to jest, bo my TV nie mamy a bajek na lapku nie chce ogladac :-ptzn. chce zniszczyc monitor i kalaiture bo klepie gdzie popadnie

dziewczyny ale jestem wkur***ona!!!!!!!1:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Kupilam na allegro te szelki co kiedyś pisalam dla Dorianka i jeszcze słuchawki od tego samego sprzedawcy. Poniewaz nie śpieszylo mi sie to oplacilam przesylkę ekonomiczną. I do dzis nie dostalam ani jednej ani drugiej przesylki. napisal ,ze zostaly wyslane 5-tego i 7-mego lipca i doopa. napisalam ,ze w takim razie chce zwrotu kasy , a on mi na to ,ze tego typu przesylki są nierejestrowane i nie ubezpieczone i mam przedstawic dowód ,ze ich nie otrzymalam!!!! Noż k***wa! Wysmarowalam mu komentarz (pewnie ze wzajemnością) , ale co ja mogę jeszcze zrobić? Normalnie złodziej. Skoro tego typu przesyłka to przesylka "widmo" to po co taką opcję daje ???? Normalnie dałam sie okraść.
o zes, normalnie co za lipa, Dorisku, zycze abys odzyskala kaske, coraz wiecej takich gnojkow na aukcjach siedzi ja ostatnio jak cos zamawiam to biore z opcja platnosc przy odbiorze
niewiem kurde na 95% staje

chvialam powwiedzie ze chyba czuje na dole pierszy wyzynajcy sie zab ale nie jestem pewna

Elwirka a co Ci staje ;-);-);-)
super, ze zabek sie przebija
i przy okazji zabkow dla Oliwki wielki gratulacje za 1

czarodziejka dla Krzysi nalepszego z okazji miesiecznicy
sheeney super, Majorka, wow, udanego wypoczynku zycze ;)

makuc a jak takie zajecia z niemca wygladaja, bo ja wlasnie sie za jakimis korkami rozgladalam na miescie ;) jakos sobie przez skaypa nie wyobrazam, napisz mi cos wiecej na priva

kroma a gdzie sa zdjecia nowej fryzurki ?
rysia, tulam, a z tymi torbielmi to da sie cos zrobic teraz czy po porodzie dopiero, co do facetow, to moze racja, ze wizja slubu go dezorganizuje i sie chlopina nie moze pozbierac

dobranocka ja sie pytam jak nasze mamy sobie radzily jak nie bylo zakupow przez net do tego puste pulki i my, a co do dolegliwosci to aby szybko przeszly


co do butow to ja sobie tez dzis nabylam Katalog / SANDAŁY GINO ROSSI - Ebuty-riccardo.pl

wogole to mialam dzi urlop i powiem tyle, wole chodzic do pracy bo jestem bardziej wymeczona, zwlaszcza, ze maly stwierdzil, ze spac nie zamierza, a jak juz po mekach i placzach zamknal oczka, to ktos zaczal wiercic = wielki ryk zmeczonego dziecka, ktore ktos wybil ze snu, skonczylo sie na tym, ze poszlismy na spacer, bo myslam, ze mi usnie w wozku, ale nie, lacznie w dzien spal dzis 30 minut wiec maruda byla wielka, a ja padam na cyc
 
sheeney ja też się zawsze cieszę z wieści o zafasolkowaniu. Wiem jak ja to przeżywałam i cieszę się zawsze z przyszłymi rodzicami :tak: a jak dostane zdjęcie urodzonego właśnie bobo to ofkors, że ryczę :-D
Elwirka widać, że młoda kombinuje. Daj jej jeszcze czas, a tak wystartuje, że nie będziesz mogła za nią nadążyć! I wogóle słodka jest i ma śliczne, długie włoski! :elvis:
 
margerrita ja niwiem czy to dokladnie zabek ale mam nadzieje ze sie nie myle,a nocki ładnie przesypiała jak była mniejsza a moze przez te zabek co go widze ja a okaze sie ze niema ale bedzie lipa;-)
paolcia a mnie to sie wydaje ze ona raczkowac niebedzie tylko zacznie chodzic
 
Ja tylko na chwilę.
Franek zasypia od 18-tej
Jest 21.21, a on nadal nie śpi.
Nie wiem,o co kaman. Głodny nie jest,pielucha sucha,a jaki idę do niego to banan na buzi i do zabawy się rwie.
Jeszcze nigdy nie miałam takich problemów z usypianiem Franusia...
Masakra
Idę go przytulić(po raz 23457102735830) i jak zaśnie to kładę się spać(nie wiem o której:no:)

Buziole:******
 
hej ja wpadam tylko jak przeciąg (co ostatnio jest u mnie standardem).Niestety znowu nie przeczytałam co tam u Was ale mam megaaa ciężki okres...a więc wyniki siostry się pogorszyły (właśnie ma transfuzje krwi bo płytki strasznie jej spadły),jutro czeka ją kolejna biopsja i co dalej czas pokaże...
co do ślubu to dzisiaj właśnie go odwołałam (20 sierpnia będzie sam chrzest) a tak poza tym cały dzień wymiotuje (to napewno nie ciąża,tylko reakcja na stres)więc jestem ledwo żywa....kurcze niech ten cały koszmar się już skończy bo tracę wiarę w sens życia...
Dobranoc!!!
 
Witajcie,
powiedzcie mi jak nadrabiacie te masy które produkujecie :szok: ja normalnie nie daje rady a przeciez nie tylko ja pracuje, ale pewnie tylko ja taka nieogarnieta jestem :wściekła/y:
jak staram sie przeczytac co pisalyscie to brak czasu aby cos napisac a tak to nie wiem co pisac :-)
wiec moze w skrucie co u nas. dzis byla pierwsza kontrola u lekarza bo minal tydzien jak bierzemy lek na refluks iiii wedlug mnie jest duzo duzo lepiej no chocby waga 7900 :) choc w sumie niedawno jadl przed wazeniem i pil ale jednak to juz jest cos. dodatkowo w miedzyczasie mielismy akcje z pradem a w zasadzie jego brakiem no bo nam go WYLACZYLI !! no ok rachunek mialam nie zaplacony ale przeciez wg mnie istnieje cos takiego jak wezwanie, wystarczylby telefon a oni bach i nie ma. no rzesz ale sie wk...am, w domu dziecko a tu nie ma jak umyc przygrzac jedzenie itd. to jest tak ze wysylaja faktury z prognozami i ja onich poprostu zapomnialam, budowa, w pracy kontrola za kontrola chyba kazdemu moze sie zdarzyc, wg ich nie. ale za to mielismy romantyczna kolacje przy swiecach i wyczyszczony zamrazalnik wiec nie ma tego zlego ...
mlody spi M zaraz pewnie z budowy wroci postaram sie cos nadrobic co napisalyscie
 
Rysia tulę! Dużo Ci się zwaliło teraz na głowę! Życzę, żeby czarne chmury odeszły sobie i nastało dla Ciebie i Twojej rodziny słoneczko!
Spadam spać dziewczynki!
Do juterka!
 
Nie potrafiłam sobie dzisiaj poradzić z własnym dzieckiem. Musiała go uśpić moja mama.
Czuję się fatalnie. Do tego wypompowana, psychicznie podłamana.

W ogóle wszystko jest do bani.

:-:)-:)-(

Nawet na jutrzejszego fryzjera nie mam ochoty.
 
reklama
Do góry