reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe Mamy 2010

Makuc co za zołza, a może ona Ci tymi maskotkami chce na złość.... wrrrrrrrr następnym razem powiedz jej żeby te maskotki zostawiała u siebie, jak Alicja do niej przyjedzie to będzie miała się czym bawić. A córcia płakała bo mamusi przy niej nie było :-(

Mamaagusi zdróweczka życzę Agusi, współczuję zarwanej nocki, trzymajcie się dzielnie dziewczyny :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej hej :-)


sarisa dzielna Zuzinka zdrowa jak rybka! No i super ,ze Wy tez już dobrze się macie.
mała_mi jak tam dzisiaj nastrój? O której jedziecie?
Natolin wracaj !
Makuc nie mogę uwierzyc ,ze odpusciłas wizytę u kochanej teściowej. Pewnie baaaardzo żałujesz?! ;-)... a Twoje wywolywania 'nieobecnych' czynią cuda – pelen rispekt ;-)
Czarodziejka cieszę się ,ze Krzys już zdrowiutki, tak trzymać :-)
rysiu co jest??? Ta sesją się tak martwisz ,ze humorku brak??? dziś chyba lepiej z tym nastrojem???
elwirka jak tam dzisiaj Oliwka , lepiej troszkę? O wlasnie doczytalam ,ze jest dobrze. No oby caly taki dzien był :-)
Dawidowe Twoja Laurunia już sama biega???? OMG. Gratulacje!
Paolcia no to mialas ciekawie z tym chłopcem z adhd :p , a dzisiejszy obiad pycha ... uwielbiam solę.
kroma u nas jest 8 zębów , a maly slini się nieustannie. Mokry po pas . A co do silki... ehhh jak ja tęsknię za nią :-( i zazdraszczam Tobie.
Dziulka jejku , zeby tak się udalo gdzie indziej z ta pracą. Wykonczysz się! Wierszyk super. A co do ciązy , to wrózką nie jestem ,ale obstawiam ,ze w ciązy nie jestes.
Efa nówka Ci padła? Tak bez ostrzeżenia? Idź , niech Ci nową dadzą! Ja nie wiem , ale teraz te komórki to takie badziewia.
Aniawa witaj słonko. Super ,ze wyjazd się udał :-)
sarisa pytalas czy bede wieczorkami. Będę się starala, tyle ze ostatnio mam mnóstwo spraw, załatwien i nie mam jak. Jak wreszcie usiądę wieczorkiem , to padam :-( . Mam nadzieję,ze takich zabieganych dni nie będzie zbyt wiele i ze jednak bedę miala sily na wieczorek z mamciami :-)
roxi no to faktycznie zafundowalas synkowi dzien pełen wrazen. Dobrze ,ze zaklepalas miejsce. Wiem ,ze mysl o zlobku na razie wydaje się okropna , ale będzie dobrze , zobaczysz. No a co do kumpelki to super ,ze tak fajnie się dogadujecie. Widze ze reszte tygodnia tez masz niezle zaplanowaną! :-) Tylko na bb proszę się meldowac!!!!
emiliab milo ze malzyk pamiętal i roslinkę dal :-) , a na Frania oczywiscie glosik oddany.
Kania a Ty wczoraj popilas ,ze Cię glowa boli czy może mąż zabil komara siedzącego na Twojej glowie? ;-) A jak zadna z tych opcji , to leć po kawę!!!
Alicja super ,ze jestes.

A u mnie co?
Hmmn ... wczoraj bylam na tym przedstawieniu w szkole u Mikolaja. Bylo calkiem fajnie, pani prawie się poplakala ,ze musi pozegnac się z dziecmi i uczyc ich już nie będzie. Dzieciaki podbiegaly do mnie i mówily jaki Miki jest super i ze jest im przykro ,ze zmienia szkolę. Dziś zawiozlam go na zakonczenie , wskoczyl w garniak i krawat:-). Ehhh jakie to byly fajne czasy , jak się czekalo na ten dzien.
Dodo za to dziś jakis niewyraźny :-(. Cieplą główkę mial rano więc podalam mu panadol. Oby się nie rozchorowal. W sumie to zla jestem , bo wczoraj strasznie u nas wialo, slonca tez specjalnie nie bylo i ja bym z malym na pole nie wyszla. A tesciówka poszla , bo jej synuś (mój J.) zadzwonil do niej zeby mu truskaweczki kupila. Wykonczy mnie ten chlop. Znowu jakos tak byle jak między nami:-( . Humor mam jednak git, bo nie zamierzam się już nim przejmowac ani trochę:-D.
 
Dziulka wzywa mamuśki a sama pieronica idzie już spać:cool:no ale wybaczam...bo przecież kobiety w I trymestrze ciąży są często ospałe,dlatego się nie foch.uje i życzę Ci kochana dobrej nocy:laugh2:

a że sama tu przecież siedzieć nie będę (gdyż tu pusto,smutno i ponuro) to również spadówam....DOBRANOC!!!!

zamorduje cie lobuzie jeden za ten tekst:pppppp

DORIS chociaz ty jedna wierzysz ze NIE jestem)))))))

ja zaraz wypierdzielam do posredniaka.
nocka masakra...duszno burze ... o 3.30 mloda zaczela nawijac i poszlam do niej dalam smoka przewinelam dalam sie napic-myslalam ze to to, i otworzylam okno. chwile pozniej beczy. maz poszedl z zelem posmarowac dziaselka. to nie to.... kurna chata nei wiem od czego! wzielam Leane do nas -usnela w moment. pospala z godzine i jak mi nie pisnie w ucho i za wlosy pociagnie!!!!!! prawie zawalu dostalam.... jak sie przebudzila to powiedzialam: mloda -powrot do twojego lozeczka i daj mi pospac. maz ja zaniosl i .....spi do teraz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dzisiaj na 15h pediatra...

tymczasem znikam:)
 
Emiś spóźnione ale szczere wszystkiego najlepsiejszego!

tatty-teddy-bisous.gif


Onesmile, Loliszka, Sariska, ladygab, Malutka, Miniu, Czarodziejka gratulejszyny suwaczkowe!

Dorisku gratulacje zębolkowe dla Dodusia!

Mala mi dal Łukaszenki również :-p !

Ida oj co tam sie dzieje z mamą? niefajna sytuacja, ehh podziwiam Twoją cierpliwość i opanowanie, tulam :*

Kroma gratulacje! 5? wow :-D !!!

Dawidowe
super że Laurka tak ładnie współpracuje i "pozwala" Ci tyle rzeczy zrobić gdy nie śpi. opowiem o tym isi, może weźmie przykład z koleżanki :-p

Dziuluś
współczuje tego całego syfu jaki masz w związku z pracą :* a wózeczek super!

Makuc
mam takie same myśli jak mała jest z teściową. Zamiast sie cieszyć że mam odpoczynek od dziecia, to sie cała spinam i wciąż myśle co ta baba z nią robi...

Aniawa
fajnie że wyjazd możesz zaliczyć do udanych ;-)

Dorisku ja pewnie też będe dzisiaj płakała jak bedę moje dzieci żegnać. O 10.00 jade na zakończenie i az mnie w dołku ściska jak pomyśle ze ostatni raz je będe widziała. Kurcze nie sądziłam że można tak sie przywiązac i tak pokochać "obce" dzieci. W sumie to byłu moje dzieci przez ponad 3 lata..ledwo do 10 liczyły a teraz mnożą, dzielą, same czytają książki...tacy duzi już są, tacy dorośli...moje bąble kochane..no i wzrok mi sie zamazał

Makuc, Dziulka, Kania dziękuję

b-453774-baby_blowing_a_kiss.jpg
pencil.png
 
Dziękuje Dziewczynki że pytacie o mój humor...a więc dzisiaj lepiej (a to chyba zasługa słoneczka które w końcu zawitało w moje strony:-D).Po drugie mój M postarał się wczoraj "stosunkowo" dobrze i mój dzionek zakończył się całkiem przyjemnie:zawstydzona/y:A dzisiaj przyjeżdża do mnie babcia (najukochańsza na świecie)i pomoże mi w opiece nad Miłoszem a ja wezme się za sprzątanie (bo muszę to zrobić dzisiaj w trybie pilnym bo jutro czeka mnie gościowanie).W ogóle jestem szczęśliwa że mam energię by coś w końcu zrobić:-)

Doris przykro mi że nie układa Ci się z J.:-(
Alicja co to kurewny to nie zazdraszczam (ale pociesze Cię że moją też jakoś nie mogę polubić):tak:
Dziulka nie ma za co...wiem że mój post Ci się bardzooooo podobał:-D
Makucku a maskotki wyślij teściowej piorytetem z karteczką "kochaną mamusiu. Dziękujemy za piękne misiaczki ale do Twojego wnętrza pasują zdecydowanie lepiej i nie mamy sumienia trzymać ich u siebie w mieszkaniu. Baw się nimi dobrze"
No nic uciekam zrobić coś nie coś:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
dziulka naprawde czuję ,ze nie jestes.
alicja ja tez bylam w szoku jak te dzieci powyrastaly, dziewczynki to juz takie panienki. Tylko mój Miki tak troche od nich odstaje , bo najmniejszy w klasie :zawstydzona/y:. Pani dostala piękna torebkę ze skóry i album ze zdjęciami z calych 3 lat. Oprócz tego , kazdy uczen mial swoją stronę w tym albumie. Slicznie to wyszlo ,no i pamiątka fajna. Wierzę ,ze jest to duze przezycie dla nauczyciela takie rozstanie. Powodzenia. Nie becz za bardzo :-)
rysia to Twoja babcia? Czy babcia dla Miloszka? ja swoją tez uwielbiam.
 
Hej dziewczyny

Ze względu na wczorajsze problemy z ładowaniem stron,pisze posta też od wczoraj i może uda mi się go w końcu wkleić i wysłać.Więc tak moje Panie:


emiliab STO LAT !STO LAT ! Wszystkiego Najlepszego kochana z okazji Twojego wczorajszego Święta!!!głos oddany
Efa Gratki dla synka za samodzielne zasypianie,mam nadzieję że komórkę wymienią na jakiś fajniejszy model :-)
DORIS 4 zęby na raz? oooo kurcze,dzielny Dorianek.... GRATULACJE
sheeney, no to życzę dalszej świetnej zabawy :)
kania, super że sobie pospałaś wczoraj,nie wiem jak dziś bo jeszcze nie czytałam,a no i super że mężuś poduszkę grzeje.
Mała_mi zdrówka dla Łukaszka i jak możesz mówić,że to Twoja wina,no cos Ty,przecież choroby sie zdarzają i nikogo nie ominą.
Paolcia fajnie, że mąż niespodziankę zrobił.
Kroma podziwiam,ze az tak chce Ci się ćwiczyć,a zakwasy,łoj tam łoj tam - przejdą :-)No i troche zazdroszczę samozaparcia,ja się zbieram już tydzień do 6Weidera i zebrać się nie mogę,ehhh

Sarisa - super wieści.cieszę się,że juz ok i że Zuzka nie złapało,zuch dziewczyna :-)a co do netu to daj spokój,wczoraj była porażka.Pisałam posta w notatniku i nie chciało mi go potem wysłać,więc wysyłam dopiero dziś,nieco zmodyfikowany i rozszerzony :-)
Roxi ja po przejściu na spacerówkę ciągle zaglądalam do małego,albo obserwowałam przez okienko w budce..teraz w sumie też ale już z mniejsza częstotliwością.Też bylo mi dziwnie na początku,natomiast moje dziecko zachwycone i widzę,że woli tak jeździć a nie przodem do mnie.No cóż są ciekawsze rzeczy do oglądania niż mama :-)a co do czułości,no faktycznie jakaś taka bylam natchniona pozytywnie hehe
Makuc jesli chcesz to ja chetnie oddam Ci trochę masy,choć już dziewczyny się oferowały,tylko ja to akurat mogę oddać tłuszczyk a nie masę hehe
Rysia a co to za brak humoru i weny wczoraj,no niedobrze..proszę się dziś poprawić.A jak Ci się nie chce nic zrobić,ani w domu ani w kwestii nauki,to polecam mój sprawdzony sposób na lenia.Zapisać na karteczce co jest do zrobienia i wybrać priorytety,jak już zaczniesz od tych ważniejszych spraw to może nabierzesz chęci na resztę,na mnie działało.Robiłam tak w czasach studiów.

Elwirka my używamy Bobodent i uważam że jest spoko,bo można go użyć częściej w ciągu doby nić innych środków,ze względu na sklad.Dentinox nie używałam,więc się nie wypowiadam.

Makuc,moja teściowa nawet jak bierze małego na ręce to zawsze patrzę co robi i chodzę za nią jak z nim spaceruje po domu,niby pod pretekstem rozmowy.Taka nieufna do niej jestem.

Dziulka -wierszyk oczywiście boski i ciekwa jestem czy przyjdzie do Ciebie @ :-))))

Aniawa super,że wyjazd bardzo udany.
Paolcia możliwe,że to skok,jeśli takie głodne Twoje dzieciątko i spać nie może.ale to tylko się cieszyć trzeba że chce jeść,wyspać się zdążysz kochana:-)
happybeti usycham z tęsknoty :-(
Rzutka chociaż nie ma Cię na BB,no chyba że na zamkniętym jakaś ostra dyskusja - to i tak skladam suwaczkowe gratki,pozdrawiam.
Natolin Dzieńdobry słoneczko,jak tam u Ciebie dziś?
Alicja zanim się obejrzysz już będzie po remoncie ibędziecie mieć piękne gniazdko.A ja już nie moge się doczekać fotek,o ile będziesz chciała się pochwalić :-)
mamaagusi oby już to wstrętne przeziębienie odpuściło,bidulka się morduje pewnie z tym katarem i kaszelekiem.ehh biedne te dzieciaczki nasze.
Doris dobrze,że mimo przeciwności masz dobry nastrój,tak trzymaj skarbie.Mam nadzieję że dodo nie będzie chory,a z Twoim lubymjednak będzie dobrze.Chociaż wiesz jak to jest - raz na wozie raz pod wozem...
 
RYSIA padłam i nie wstane :rofl2::laugh2: ciekawe czy teściówka bardzo by sie obrazila jakbym jej taki prezent zrobiła :rofl2::rofl2::confused::cool2:
i dobrze, że już u Ciebie z nastrojem lepiej. Oby tak już pozostało, bo RYSIA nie może być smutaskiem :*
CZARODZIEJKA ja robie identycznie zawsze. I mam wrażenie, że przez to ona jeszcze bardziej mnie nie lubi. Ale cóż poradzę, że przeczulona na pkcie jej kontatków z Alutkową jestem? Tym bardziej, że sama zainteresowana [czyt. Alicja] nie wykazuje żadnych pozytywnych uczyć w stosunku do jamochłona...
DORISKU Miki jeszcze nadrobi. w końcu każdo dziecko swoim tempem rośnie:) co do J. to pozostawię to bez komentarza. Dobrze, że mimo wszystko dobrym humor masz :*
ALICJA z takimi maluszkami człowiek zżywa się najbardziej, więc nie dziwię się, że kilka łez uronisz podczas pożegnania.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dorisku to moja babcia a Miłoszka prababcia jest taka cudowna:-)
Makucku jak nie wyślesz to nie zobaczysz jak zareaguje więc szybciorem rób paczuszkę...może dzięki niej uwolnisz się na jakiś czas od swojej ulubienicy:-D

Wiadomość z ostatniej chwili:moja kurewna ma w przyszłym tyg.tydzień urlopu i chce do nas przyjechać od środy do niedzieli.Boszeee popadne w depresje albo w alkoholizm z radości!!!!!!:wściekła/y::wściekła/y::angry::angry:
 
Do góry