reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
ELONA serio?????????? to gdzie ty mieszkasz? moze my sie kurcze znamy a nie wiemy?:))))))))))
STRIP jak wyciagam moj "wor kartofli" z wanienki w pozycji schylonej to jecze jak stara baba:)))))))))) a tu bedzie coraz ciezsze stworzonka trza nosic:)) dzis moja w nocy wchlonela 180!!! pierwszy raz tyle!!!!!!! ja piernicze!!
 
Co do tescowych promocji to na stronie promobaby.pl jest info że oprócz jakiegoś tesco we Wrocławiu.

Roxanka, a mozesz mi dokładnie napisać w których wrocławskich sklepach nie ma tej promocji?
Bo mi na tej stronie nic nie wyskakuje gdzie nie ma...


AAAAAAAAAA ZAPOMNIALAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
PLANUJE PRZYJAZD DO POLSKI W CZERWCU CHYBA, DZIS ZACZELAM MOLESTOWAC MEZA! JAK PRZYJADE TO NA DWA TYGODNIE -to na pewno i autem bo caly majdan w samolot spakowac to ja pierrrrrnicze!!! takze jesli to wypali to na bank bede chciala sie zobaczyc z mamusiami z moich okolic tzn Krakow, Katowice (ja mieszkalam w Olkuszu i tam tez bedziemy spac na pewno):))))))))))))))

Dziulka, normalnie się kopsnę do Katowic albo Krakowa chyba (mam metę w obu tych miejscowościach), bo przegapić taką okazję to niepodobna! Pewnie w wieczornych wiadomosciach będą o tym mówic :pPP
 
To ciekawe Dziulka ile osób zebrałoby się w ten czas jak Ty przyjedziesz do PL :) Chyba nas trochę jest z tych rejonów :)

dobranocka gdybym miała własną "przestrzeń" to mogłabym Cię przygarnąć :D :D
 
DOBRANOCKA jestem zaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!! tylko czy Polska to zniesie???:)))))))))))))) jak nie to mnie wywala do Francji i juz!!! a przy okazji to w poniedzialek zadzwonie w koncu do sadu o dokumenty zeby miec obywatelstwo francuskie w koncu bo tu juz 5 lat siedze a olewam to bo ja nie z tych co po urzedach lubia latac...

MALA mi - na pewno FROGG bo z Katowic, GUZIK - z Dabrowy Gorniczej, ELONA - nie wiem skad az ciekawosc mnie zre i jeszcze pare innych chyba sie znajdzie:))) jak cos to wynajmiemy stadion jakis albo polane w lesie zeby nas slychac nie bylo:)))))))))))))))

powiedzialam mezowi o tym zlocie jakby to wypalilo to mowi ze on sie az boi tego halasu wrzasku dzieci i nas:))))))))


to ja juz ide spacccccccccc bo mi sie ziewa ze uuuu!!!
 
Ostatnia edycja:
hejo

dziulka no ja też piszę się na spotkanie z Toba i innymi mamami :-)
aaaa.....Czy ja dobrze wyczytalam ,ze Leane sama siedzi???


dawidowe ja grywalam w farmerame , ale od dnia narodzin juz tam nie zaglądnęłam. Trochę mnie wkurzaly te ich ciągłe pracę na stronce :-(

ja dzis tez udałam sie do tesco na zakupy i pierwszy raz nie wózkiem , a własnie z chustą. Było czadowo. Ludzie patrzyli ze zdumieniem a babeczki z dziecmi na rękach jakos tak z zazdroscią. Malutki byl super grzeczny , praktycznie caly czas sobie spal , tylko przy kasie jakos tak się niecierpliwil. Zdecydowanie woli ruch ;-)
Co do smoków... to u nas wypada ciągle z buzi i zmiana nie pomogla. Teraz mamy z aventu od 3 -6m , który swieci w ciemnosci (taki troche pic na wodę) , ale zawsze w dzien przypinam do zawieszki i do ubranka i dzieki temu nie musze się tyle schylac.

Bylam dzis w miescie (kiepski pomysl , ze w sobotę... tłumy) i du....pa nic nie kupilam . Czemu zawsze tak mam , ze jak wybieram sie na zakupy to nic nie kupię , a jak nie planuję nic kupic to zawsze cos fajnego wpadnie mi ręce. Ehhhhh.
 
No to moze jak ten towar jest dokładany to się jeszcze załapię na Bebilon 1????? Chyba poślę kogoś do Tesco! :-)

PS
Właśnie moja Siostra przed chwilą zadzwonila, ze kupiła mi ten Bebilon 1 dwie paczki, a przy kasie wcale się nie okazał w promocji, kwota do zapłaty wcale nie była 2 opakowania za 60zł tylko każde za 37zł... Wiec oddała. Mamy jakieś niefajne Tesco w tym Wrocławiu :-(

Jak chcesz, to kupię dla ciebie bebilon w tesco(tym samym,w którym kupiła Ida) i mogę ci wysłać... Poważnie!!!W ramach pomocy wzajemnej.

Dziulka, fajnie,że przyjeżdżasz do Polski!!!! A mnie się marzy Kraków tak od 2 lat....;-)

Onesmile odezwij się!!! Mama wyjechała?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry