reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe dwie kreski 2020 🍀

reklama
Dziewczyny! Chciałam zostać chociaż na tym wątku, ale dzisiaj stwierdzam, że i stąd spadam chociaż na pewien czas. Projekt żyćko w realizacji.
Nie kłóćcie się i zasypujcie ten wątek pozytywnymi testami! Trzymam kciuki
Dobranoc [emoji3590][emoji3590][emoji3590]
 
Melduję się, że dziś pierwszy DZIEŃ cyklu.. Trochę się zdzwilam, bo przyszlo bezobjawowo, i trwał 27dni jak nigdy.. Tabletki wyrównały mi cykl.. Ale za to muszę wizytę u gina przesunąć na trochę szybciej..
Musze Was nadrobić, bo naskrobałyście..
 
Dziewczyny myslalam ze jestesmy tu po to zeby sie wspierac i cieszyc szczesciem drugiej. Kazda z nas stara sie i pragnie dzidzi,czy nie powinnismy wykazac sie dojrzaloscia? Odpuscic i wejsc na prawidlowy tor forum pokaze dojrzalosc kazdej z nas. Nie nam oceniac ktora robi kiedy test i ile razy,kazdy decyduje o sobie i nie nam to krytykowac tylko zyczyc pozytywów. Niech kazda z nas czuje ze moze podzielic sie swoimi sprawami i nie zostanie skrytykowana. WSPIERAJMY SIE bo kazdy nie udany miesiac potrafi byc bolesna przeprawa i jest nam to wsparcie potrzebne.... Nie robmy podstawowki typu "ona napisana...nie bo ona,nie bo tamta zaczela." Na mamusie i przyszle mamusie nie wypada.....DOBREJ NOCY dla kazdej z Was zycze bez urazy,gniewu i z nowa energia ;-)
 
Dobra ;D to może teraz jakieś śmieszne anegdotki, ze starań lub ciąż. Niech ja se przypomnee... jak to było... XD Mina położnej, kiedy leżę z moim 15 minutowym dzieckiem:D jeszcze świerzym, prosto z pieca "Kiedy mogę się starać o następne". Bezcenna chwila :D
 
Urodziłam córkę, zamiast płakać to się śmiałam xD
Mimo trudnego porodu z komplikacjami, bo córka zaczęła się dusić i miała zlamany obojczyk.
To jest totalny szok [emoji44]
Po porodzie byłam zszywana i do doktora po gazie (pomógł przy zszywaniu, bo czułam się jakbym paliła trawkę) że glupio pierdole, to powiedzial, że moge pierdolic, bo jeśli tak się słucham położnych to następny poród będę mieć w godzinę xD i że jestem stworzona żeby rodzic dzieci, nawet 4 kg, bo tyle córka miała.
Przez cały poród pierdzieliłam, że mam ochotę na rogalika 7days xD
Dobra ;D to może teraz jakieś śmieszne anegdotki, ze starań lub ciąż. Niech ja se przypomnee... jak to było... XD Mina położnej, kiedy leżę z moim 15 minutowym dzieckiem:D jeszcze świerzym, prosto z pieca "Kiedy mogę się starać o następne". Bezcenna chwila :D
 
reklama
Ja trafiłam do szpitala trochę po 5 rano, kiedy wody mi w łóżku odeszły. No i wiadomo, że nic nie jadłam o tej.porze, później też mi zabronili. Dawali mi glukozę w kroplówce, ale ja była tak strasznie głodna! 😩 Po cichaczu zeszłam piętro niżej do.automatow i nakupowalam sobie batonów i zjadłam od razu Snickersa 😂 później okazalo się, że muszę mieć jednak cesarskie cięcie, no i pielęgniarka do mnie: pani na czczo?
A ja: oczywiście 😁
W tamtym momencie nie myślałam że Snickers mogl mi jakoś zaszkodzic tylko, że udało mi się go w ogóle zjeść, jaka szczęśliwa byłam 😂

Mój mąż płacił za rodzinny poród, a jak w koncu urodziłam przez cesarkę to później mówi do mnie: to po co ja płaciłem tą kasę? 🤷🤦
 
Do góry