reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe dwie kreski 2020 🍀

Chodzi o Angel, bo może i by się dziewczyny dogadały, ale zwyzywała Smerfetke od debilek.
Cześć Dziewczyny! Kurcze.. Na chwilkę spuścić Was z oka a tu takie cyrki.. [emoji44][emoji44][emoji44] Szczerze mówiąc jest to ostatnie forum po, którym spodziewałabym się postów na tak niskim poziomie.. Czytając wypowiedzi poniektórych dziewczyn zaczynam zastanawiać się czy aby na pewno dorosły do macierzyństwa.. Myślę, że przynajmniej kilka powinno odbyć że sobą szczerą pogawedkę i może odpuścić na jakiś czas.. Jeśli jedna wypowiedź (I umówmy się, dziewczyna nie napisała niczego złego. Nikogo nie obraziła, przedstawiła tylko swój punkt widzenia z perspektywy kobiety, która stara się już szmat czasu i różne etapy tego starania ma już za sobą) potrafi wywołać w Was aż takie emocje to ja nie wiem jak chcecie wychować potomstwo.. [emoji2368] Jakie wartości chcecie przekazać Waszym dzieciakom?
 
reklama
Dobra koniec kina :p sio się bzykać. Od siedzenia na forum nikt nie zaciazyl.
200.gif
 
Chodzi o Angel, bo może i by się dziewczyny dogadały, ale zwyzywała Smerfetke od debilek.
Kochana, wiesz co robi się w takich sytuacjach? Zwyczajnie odpuszcza.. Tym bardziej w necie.. Jeśli widzisz, że ktoś nie rokuje na osobę z, którą można wejść w konstruktywną polemikę to zostawiasz ją samą sobie, bez odpowiedzi..
 
trzymam kciuki. Ja czekam, albo okres się rozkręcić chociaż póki co nic się nie zapowiada a te plamienie to były tylko dwie małe plamki póki co a jak cos to w sp O te chyba dopiero test zrobię jeśli te plamki to miała być i.plantacja to chyba trzeba trochę odczekać?

Ale wy dziewczyny macie problemy na prawdę, wielkie halo ostatnio robicie z niczego.
Trzymam kciuki, żeby się udało! Ja jutro powinnam dostać okres, ale czuję że przyjdzie, bo brzuch mnie pobolewa, np ale zobaczymy.. 😊
 
trzymam kciuki. Ja czekam, albo okres się rozkręcić chociaż póki co nic się nie zapowiada a te plamienie to były tylko dwie małe plamki póki co a jak cos to w sp O te chyba dopiero test zrobię jeśli te plamki to miała być i.plantacja to chyba trzeba trochę odczekać?

Ale wy dziewczyny macie problemy na prawdę, wielkie halo ostatnio robicie z niczego.
Dziekuje :) No jak się nie rozkręci @ to za 3 dni od dzisiaj juz cos na testach powinno być widać. Trzymam kciuki :)
 
reklama
Do góry