reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe dwie kreski 2020 🍀

reklama
31 dc ale robie od 5 dni testy i niestety kreska jest coraz slabsza ewentualnie czasami taka sama jak w dniu poprz. zamiast ciemniec to jasnieje, do tego zadnych objawow. 2 msc temu mialam biochema i okolo 4-5 dni po terminie @ poronilam i wszystko bylo tak samo jak teraz kreska jasniala i zadnych objawow, dopiero jak krwawienie sie zaczelo to byl bol... Ogolnie rozwazam pojscie do lekarza ale mysle ze w niczym mi to nie pomoze bo jak biochem z reguly jest z powodu wad genetycznych to to jajo czy zarodek sie nie rozwija i obumrze a mozliwe ze juz obumarlo. Raczej to nie wina progesteronu robilam badanie prog. w tym msc 6 dni po owu i bylo 21.5...
A robiłaś betę? No testy testami, ale może warto zrobić betę i po 48h sprawdzić
 
Dziewczyny ja nie wiem po co wy robicie tyle tych testów. Skoro jeden wyszedł pozytywny to znakiem tego że jest ciąża. W obu moich wykonałam po 2 testy. I więcej nie robiłam. W pierwszej nawet na betę nie szłam tylko do lekarza aby sprawdzić. A w drugiej zrobiłam 2 testy bo pierwszy w 10dpo nic nie pokazał a dopiero w 12dpo pokazał i po nim na betę poszłam..
 
A robiłaś betę? No testy testami, ale może warto zrobić betę i po 48h sprawdzić
Na bete moge sie dostac dopiero na piatek, obdzwonilam laboratoria ale sobie teraz wymyslili ze trzeba sie na konkretna godzine zapisywac i przyjsc max 5 min wczesniej, nie wolno w kolejce stac itp tyle ze nigdzie miejsc nie ma, bo laboratoria sa widocznie obladowane jak robia tam tez testy na koronawirusa. Z tymi testami to jest tak zr zauwazylam przy 1 biochemie ze kreska jasnieje co mnie bardzo zaniepokoilo no i rzrczywiscie kilka dni i doszlo do krwawienia ze skrzepami. No i dlatego teraz sprawdzalam co sie dzieje a ze przy zakupie testow owu dostalam kilka darmowych ciazowych to tak od kilku dni je robie i widze ze kreska jasnieje, na dodatek nie mam zadnych objawow ani na ciaze ani nawet na miesiaczke (owu mialam 16 dnia cyklu wiec okres powinien byc wczoraj) ale w poprzednim biochemie tez mialam kilka dni po terminie krwawienie (tzn poronienie zamiaat okresu). Dzwonilam na teleporade bo tak na szybko lekarze nie maja zbytnio terminow i tylko mi babeczka powiedziala ze mam czekac bo i tak nic sie nie da zrobic, jedyne to moge zrobic bete i progesteron. I ze przy biochemicznych medycyna jest bezradna..
 
Na bete moge sie dostac dopiero na piatek, obdzwonilam laboratoria ale sobie teraz wymyslili ze trzeba sie na konkretna godzine zapisywac i przyjsc max 5 min wczesniej, nie wolno w kolejce stac itp tyle ze nigdzie miejsc nie ma, bo laboratoria sa widocznie obladowane jak robia tam tez testy na koronawirusa. Z tymi testami to jest tak zr zauwazylam przy 1 biochemie ze kreska jasnieje co mnie bardzo zaniepokoilo no i rzrczywiscie kilka dni i doszlo do krwawienia ze skrzepami. No i dlatego teraz sprawdzalam co sie dzieje a ze przy zakupie testow owu dostalam kilka darmowych ciazowych to tak od kilku dni je robie i widze ze kreska jasnieje, na dodatek nie mam zadnych objawow ani na ciaze ani nawet na miesiaczke (owu mialam 16 dnia cyklu wiec okres powinien byc wczoraj) ale w poprzednim biochemie tez mialam kilka dni po terminie krwawienie (tzn poronienie zamiaat okresu). Dzwonilam na teleporade bo tak na szybko lekarze nie maja zbytnio terminow i tylko mi babeczka powiedziala ze mam czekac bo i tak nic sie nie da zrobic, jedyne to moge zrobic bete i progesteron. I ze przy biochemicznych medycyna jest bezradna..
W jakim mieście mieszkasz że taki problem z dostaniem się do labo. U mnie są 4 miejsca z prywatnym labo, gdzie idzie się i robią od ręki..
 
reklama
Do góry