reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe dwie kreski 2020 🍀

Cudownie, gratuluję! [emoji3590] I życzę powodzenia żeby Wam się wszystko pomyślnie ułożyło, oby to były tylko przejsciowe problemy, teraz najważniejsze są te dwie małe istotki pod Twoim sercem [emoji3590]
Są dwa serduszka! Są żywe nawet nie wiecie jaka to ulga usłyszeć że wszystko rozwija się wzorowo.
Mój nie umie sie cieszyć bo moja chora rodzinka próbuje nas rozdzielić. Intrygi itp jestem tym zmęczona...
 
reklama
Dziewczyny jestem po wizycie, torbiel zniknęła, wraz z 🐵 się usunęła.. Także teraz TSH muszę obniżyć i będziemy mogli działać...
Smerfetka94 jak tam sytuacja??
 
A wiesz co taki test, testu zrobiłam. Naprawdę nie wplynelo to na mnie :p
Nigdy tego nie robiłam A postanowiłam, że w tym cyklu to zrobię i to była tylko zwykła ciekawość ;) gdybym miałam być jakaś smutna po tym lub zestresowana uwierz, że bym nie wykonala testu :p
To Dobrze że chociaż z taki pozytywny podejściem do tego podeszłas 😊
Są dwa serduszka! Są żywe nawet nie wiecie jaka to ulga usłyszeć że wszystko rozwija się wzorowo.
Mój nie umie sie cieszyć bo moja chora rodzinka próbuje nas rozdzielić. Intrygi itp jestem tym zmęczona...
podwojne szczęście i podwójne gratulacje 😊 dużo siły i spokoju
To nie jest ciebie wart, jeżeli ciebie obwinia.. Pogadajcie z rodziną, że dla dobra dzieci aby odpuścili.. Bo nie zrobią sobie krzywdy tylko tym dwóm istota, które nosisz w brzuszku..
dokladnie
Dziewczyny jestem po wizycie, torbiel zniknęła, wraz z 🐵 się usunęła.. Także teraz TSH muszę obniżyć i będziemy mogli działać...
Smerfetka94 jak tam sytuacja??
super wiadomość. Oby szybko tsh się uspokoilo 😘
 
Ja niestety dalej czekam na krwawienie, kreski coraz slabsze i ogolnie wszystko tak samo jak w poprzedniej biochemicznej :( probowalam sie skontaktowac z lekarka ale powiedziala ze teraz nic nie da sie zrobic poza czekaniem bo i tak nic mi nie pomoze, a progesteron tez nie podtrzyma biochema bo zarodek obumrze z powodu wad genetycznych najprawdopodobniej :( Nastawiam sie teraz juz na latanie po lekarzach i robienie badan kariotypu, immunologicznych itp bo chyba nic mi juz nie zotalo. Zastanawialam sie czy dzis jeszcze nie umowic sie na wizyte do ginekologa ale nienwiem czy ma to jakikolwiek sens w usg nie bedzie nic widac a przy biochemie i tak mi nie pomoga :(
 
Ja niestety dalej czekam na krwawienie, kreski coraz slabsze i ogolnie wszystko tak samo jak w poprzedniej biochemicznej :( probowalam sie skontaktowac z lekarka ale powiedziala ze teraz nic nie da sie zrobic poza czekaniem bo i tak nic mi nie pomoze, a progesteron tez nie podtrzyma biochema bo zarodek obumrze z powodu wad genetycznych najprawdopodobniej :( Nastawiam sie teraz juz na latanie po lekarzach i robienie badan kariotypu, immunologicznych itp bo chyba nic mi juz nie zotalo. Zastanawialam sie czy dzis jeszcze nie umowic sie na wizyte do ginekologa ale nienwiem czy ma to jakikolwiek sens w usg nie bedzie nic widac a przy biochemie i tak mi nie pomoga :(
A który ty dzień cyklu?? Ile jesteś po 🐵.. Dla kropki wszystko jest warte zrobienia.. Jeżeli czujesz potrzebę idź dziś jeszcze do lekarza.. Musimy walczyć same o nasze maleństwa, nikt tego za nas nie zrobi.
 
reklama
A który ty dzień cyklu?? Ile jesteś po 🐵.. Dla kropki wszystko jest warte zrobienia.. Jeżeli czujesz potrzebę idź dziś jeszcze do lekarza.. Musimy walczyć same o nasze maleństwa, nikt tego za nas nie zrobi.
31 dc ale robie od 5 dni testy i niestety kreska jest coraz slabsza ewentualnie czasami taka sama jak w dniu poprz. zamiast ciemniec to jasnieje, do tego zadnych objawow. 2 msc temu mialam biochema i okolo 4-5 dni po terminie @ poronilam i wszystko bylo tak samo jak teraz kreska jasniala i zadnych objawow, dopiero jak krwawienie sie zaczelo to byl bol... Ogolnie rozwazam pojscie do lekarza ale mysle ze w niczym mi to nie pomoze bo jak biochem z reguly jest z powodu wad genetycznych to to jajo czy zarodek sie nie rozwija i obumrze a mozliwe ze juz obumarlo. Raczej to nie wina progesteronu robilam badanie prog. w tym msc 6 dni po owu i bylo 21.5...
 
Do góry