reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

ja już się nauczyłam żyć z tym bólem i o ile mnie nie ciągnie za bardzo a grudy nie sa widoczne golym okiem tylko wyczuwalne przy ściśnięciu to nie mecze małego aby to ściągał jak biedaczek nie ma sil ani ochoty w ten sposób być karmiony bo nie znosi tej pozycji
 
reklama
Dziewczyny Wy wszystkie robilyscie cytologie po porodzie? Mi moj nie zlecil...
Na odparzenia nam lekarka poleciła tormentalum i zadzialalo błyskawicznie. Moja Mala ma odparzenia po wszystkim poza pampersami premium a to tanio nie wychodzi
 
Ruda a Ty karmisz piersią? Ja już nuestety nie:-( po pierwsze Mała bardzo słabo przybierała po drugie dostałam antybiotyk i nie wolno mi karmić wiec jesteśmy na mm.
 
Mom tak karmię. Według tych nowych wytycznych dziecia na mm tez powinno sie wprowadzac pokarmy stałe po 6 miesiacu. Ale zrobisz jak będziesz chciała. Jeszcze dwa lata temu dawalo sie po 4

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
ja czekam ze stalymi pokarmami, do puki karmie piersia nic innego nie wprowadzam jesli musialabym skonczyc w 4 5 mc to jakas dynie albo ziemniaczka lub marchewke bede dawac no i oczywiscie jabluszko podam :0
co do cytologi to mi nie zlecono natomiast ja wciąż czuje przy większym wysiłku ból :(
 
reklama
Hej dziewczyny! Jestem tu nowa. Mój synek urodził się także w październiku. Ile ściągacie pokarmu z piersi?obawiam się że mam za mało. Wpierw je pierś potem przy niej zasypiam gdy zmieniam na druga znów je.
 
Do góry