reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Dzięki rozumiem ze kapustę można na piersi położyć po karmieniu aby nam pokarmu nie przybywało czy pozwoli ona na rozbicie grud mlecznych
 
reklama
Dzięki rozumiem ze kapustę można na piersi położyć po karmieniu aby nam pokarmu nie przybywało czy pozwoli ona na rozbicie grud mlecznych
Na rozbicie grud to najlepszy prysznic cieply i delikatny masaz. Kapuste po karmieniu sie przyklada zimna z lodowki i rozbita i ona zbiera goraczke z piersi i przynosi ulge. masz nawal pokarmu?

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Z kapusty ja robiłam takie kompresy: kilka liści kapusty zblendowac i w takie większe gaziki jałowe zawinąć żeby ta papka nie wylatywala i do lodówki i po każdym karmieniu zmieniałam. Dla mnie to było mega wygodne i pomogło bo w nocy nie musiałam tłuc tej kapusty tylko z lodówki wyjęłam. Tylko że to też było trochę inaczej bo ja miałam zapalenie jak miała 2 tygodnie i cały czas mi na cycku wisiała i sciagala.

Napisane na XT1072 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nadal robią mi się zgrubienia w prawej piersi ale nie tak bolesne i przykładam małego spod pachy do niej aby więcej sciagnal z tej zewnętrznej strony
 
reklama
Do góry