reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Wiesz co ja kp i mój ulewa tylko czasami jak się najzwyczajniej przeje. ... taki pazera mi się trafił. ...
A pediatra xi nie mówiła jak długo można stosować? ? Może karm mlekiem zwykłym i ar na przemienie


 
reklama
No właśnie byłam u dwóch pediatrów z tym problemem i ten do którego straciłam zaufanie to nie widział problemu w karmieniu mlekiem ar,
Ale on w niczym nie widział problemów i bagatelizował rzeczy które mnie martwił i tak przepisałam się do innego lekarza i ta pani doktor kazała po dwóch tychodniach właśnie tak mieszać, ale strasznie się boję że się zakrztusił na spanie.
Wiem będę musiał to z nią skonsultować przy okazji szczepienia.
I powiem wam dziewczyny że dzięki Bogu że posłucham swojej intuicji i przepisałam Leosia do innego lekarza bo skierował nas do neurolog która zobaczyła że jest pokrzywiony z ułożenia w brzuszku ibędziemy chodzić na rehabilitację, jutro mam odebrać skierowana.
Więc jak lekarz to tylko z powołania.
 
Aria jakos nie pomyslałam Żr to moze byc skok , maly skończył 10 tyg i tak to jutro sprawdzę u lekarza. Ale smarkacz dał mi w kość dzisiaj!
Śliwka ja nie słyszałam o mlekach ar, tutaj sa tylko zwykle albo dla glodomorow a specjalistyczne to tylko na receptę chyba, nam tez by sie takie przydało
 
Cześć dziewczyny,
Podczytuję was od jakiegoś czasu, 20 października urodziłam wyczekaną córeczkę. Niestety nie dane mi było kp i mała jest Nutramigenie.

Dziewczyny mój bąbelek też ulewa ale jak zje za dużo, bo czasem pochłonie 150ml i wtedy ulewa, albo jak jej zmieniam pieluszkę od razu po jedzeniu gdy zrobi kupę.
Mi neonatolog podpowiedział, że jeśli będzie dużo ulewała to po 4 miesiącu mogę jej mleko zagęścić kleikiem ryżowym.

Też używam katarku, fridą nie mogłam jej dokładnie wyciągnąć wszystkich giluchów.

Marlenka ile twój maluszek je Nutramigenu? Bo odkąd zmieniliśmy na to mleko moja mała je mniej.
 
Dawno nie pisalam bo nie miałam siły. Dziecko znajomej zmarło na sepse i nie moglam dojsc do siebie. Dziewczyny szczepicie na pneumo i meningokoki?
 
O matko! :( Mom, straszna tragedia :(

Dziewczyny, a to nie jest tak, że wasze dzieci gorzej śpią jak jest pełnia? Podobno na wiele maluchów działają fazy księżyca, a teraz chyba właśnie jest pełnia.

Ja szczepię na pneumokoki, właśnie wczoraj byłyśmy na drugiej dawce.

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mom a napisz cos wiecej...skad ta sepsa? Jakies powiklanie po chorobie? Straszne to.... ja szczepie na pneumokoki. Tzn. Miala byc teraz druga dawka ale poki co mlody smarka wiec czekamy.

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Straszne to, ja sie śmierci łóżeczkowej jeszcze boje i powikłaniach po szczepieniach jakos z córa nie myslalam ze cos złego moze sie nam przytrafić, widać z wiekiem robie sie panikara
Bylismy dzisiaj u lekarza z tym ulewaniem, oczywiście w przychodni mały zaszalał obrzygal siebie, mnie, pol przychodni i lekarce sie dostało. Mały ma refluks, zagęstnik dostaliśmy mam nadzieje ze pomoże bo sie biedulek meczy strasznie no i suchych ubrań zaczyna nam brakować
 
Do góry