reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Moja mala od poczatku ulewala. Jak była karmiona piersią i jak jest na mm. Myslalam że to przejdzie ale jest uciazliwe. Zanim ja ubiore to potrafi 4par bodow wypackac. Caly czas smierdzi tym mlekiem mimo ze non stop ja myje i przebieram. A ze pije nutramigen to cuchnie okropnie.
 
reklama
Nie zauwazylam by cos sie dzialo często wodą przepajam. Pytałam się doktorki o to ulewanie powiedziala ze z czasem wyrośnie z tego. Wspominala mi cos o zagestniku do mleka dosypuje sie to do mleka a w zoladku robi sie jak galaretka i dziecko nie ulewa. Bede chyba musiala to kupic choc szczeze mowiac juz sie przyzwyczailam do czestego przebierania jej. Na wadze bardzo ladnie przybiera wiec raczej to ulewanie nie szkodzi.
 
Cześć dziewczyny.
Mój maluszek też ma problemy z ulewaniem, dwa dni przed wigilią to tak strasznie ulewał chlustajaco i nawet po 2godzinach wodą i wtedy kupiliśmy mleko dla dzieci ulewajacych Babilon ar i powiem wam że się super sprawdziło, po konsultacji z pediatra zaleciła po dwóch tygodniach próbować wrócić do normalnego mm bo podobno te mieszanki są mniej wartościowe i niestety po zwykły mm dalej ulewa i to nawet jak zaśnie to potrafi ulac i strach zostawić maluszka żeby się zakrztusił.
I mam takie pytanie czy stosujecie jakieś mleko typu ar i jak są opinie waszych lekarzy????
 
Przyszlo moje cudo a młodemu prawie katar przeszedł [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] No nic
.. melodyjki fajnie grają są 2 końcówki ma lejace gluty i 2 na bardziej gęste. .. sprawdzimy moc jak będzie ci wyciągnąć :)


 
reklama
Aria1010
Tak mam również ten zagestnik bo do niedawna ściągnąłam jeszcze mleko i w opcji karmienia piersią to Oki ale jak już mam mm to lepsze jest to mleko ar bo lepiej rozpuszcza niż ten zagestnik a skład zagestnik jest taki sam.
Interesuje mnie czy macie doświadczenie jak długo można stosować to mleko ar, i jakie macie sposoby na to uciążliwe ulewanie.
 
Do góry