reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
My tez się szczepimy ale w odstępach czasowych. Wyrazy współczucia dla rodziny dziecka Mój chłop jak mu o tym wspomniałam usiadł z przerażonym wzrokiem obok mnie i mówi ze jakby coś się Wiktorkowi stało on by tego nie przeżył mu łzy pociekły
 
Mom to straszne napisz coś wiecej jak to sie stało.
@papcia no my ciagle czekamy na wizytę w szpitalu już trochę mi cierpliwości brakuje a plamy niestety nadal są.
 
@patka a jest ich tyle samo mniej wiecej?
Jesli maja to byc dobrzy specjalisci ktorzy rozwikłaja zagadke co to to wart poczekac. A do polski kiedy sie wybieracie? Ja jestem z wielkopolski mam tu fenomenalnego dermatologa jakbys potrzebowala namiarow to pisz śmialo
 
@papcia wydaje mi sie że pare przybyło albo mam już paranoje. Ja też z Wielkopolski a w Pl bede może pod koniec lutego bo czekam na paszport dla małej. Narazie powiedziałam sobie że nie będę płakać i sie martwić bo nic nie wiemy jeszcze ale za każdym razem jak patrze na ye plamki to ich tak nienawidze ale co ma byc to będzie. Licze na to że jest zdrowa.
 
Patka jak moja siostra u swojej corki zauwazyla takie plamy to okazało się, że można prywatnie zrobic badanie genetyczne czy to.tamta choroba.. kosztowało ją to chyba ok 3500zl ale.okazało się, że to nie to tylko po prostu ma kilka takich znamion kawa/mleko. Chyba do stanów aż te probkir się wysylalo i dlatego koszt spory

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry