reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Inka ja zamówiłam aspirator elektryczny. .. czekam jak na zbawienie. ... latarka sid boje a od zwykłego juz mnie gardło boli...
Ten ma jeszcze jakieś melodyjne które niby mają odwrócić usg dziecka [emoji23] zobaczymy :)


Daj znać jak się będzie sprawował. Ja z katarka jestem zadowolona ale w.nocy mnie ten odkurzacz rozbudza :)

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak wypróbuję to dam znać :) ja się do odkurzacza nie przekonam ... przeraża mnie to mimo że zdaje sobie sprawę ze to musi być bezpieczne ale mam blokadę :)


 
z tego względu o którym pisze Kami ( odkurzacz kłopotliwa sprawa)ja wybrałam nosefride zamiast katarka do tego jest w pakiecie woda morska. nigdy jeszcze żadnego gludka nie wciągnęłam do buzi bo musiałabym mieć ciąg jak odkurzacz aby przez 10 cm rurke plus gabczasty flterek plus rurka cos wezsac :oo2:
 
Ja miałam nosek ride przy starszym i mi się zdarzyło ... blee wiec chyba mam zdrowe płuca [emoji23][emoji23][emoji23] teraz mam aspirator z marimer i jeszcze nic nie wxiagnelam ale bakterie się dostają bo gardło. Mnie boli


 
Dzieki dziewczyny ! Chyba zamowie ten katarek ale Aria daj znac jak Twoje cudo sie sprawdzi bo odkurzacz w nocy to kiepski pomysl...starsza siostra i pies beda przy nas w 3 sekundy [emoji6] dzis ide z mlodym do lekarza ...

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas tylko Katarek! od fridy sama się zarazilam, a mały dostał zapalenia ucha od wydzieliny która splywała głębiej. Żaluje tylko, że się tak późno przekonałam!
 
Mnie opcja odciągania odkurzaczem jakoś tak przeraża, mimo że wiem, że to bezpieczne. Z drugiej strony wyciągając Fridą można się nieźle namęczyć i wkurzyć siebie i dziecko.

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mnie tez katarek przerazal jak uslyszalam ze cos takiego istnieje.ale jak moj maluszek dostal kataru a zwykla gruszka nie bylam w stanie odciagnac zakupilam katarek.rewelacja bo dokladnie odciaga a silla ssaca jest redukowana.fakt minus to nocne urzywanie ale nam sie zdazylo 2razy w nocy uzyc jak malutka miala mocno nosek zapchany no i nikogo nie obudzilisny ,ale to tez zalezy od glosnosci odkurzacza.
 
Do góry