reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Ja planuje wrocic w czerwcuu lub lipcu, ale zobaczymy. Patrish faktycznir lepiej odczekac do 6 mca tak mowi mi lekarka i polozne.
Patrish tez bym chciala drugie choc obawiam sie, ze przy kp to trudniejsze
 
Ja wracac nie mam gdzie bo umowa mi się skonczyla wraz z dniem porodu. Ale jakoś okropnie się nie przejmuję bo nie lubiłam tej pracy. Jak warunki finansowe nam pozwolą to chciałabym zostać z małą 1,5 roku w domu.
 
Ja wzięłam rok macierzyńskiego plus mam dużo zaległego urlopu, więc pewnie posiedzę w domu gdzieś do listopada, a potem, jeśli nic się nie zmieni, będę chciała oddać małą do żłobka, pewnie prywatnie.

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiola Inka super ze chcecie jak najdłużej siedzieć z maluchami :biggrin2: będziemy mialy przez ten rok wiele tematów związanych z ich rozwojem do przedyskutowania

Pati a ta opiekunka na cale osiem godzin- jak to u Was wygląda finansowo bo w Polsce pewnie 3/4 pensji bym musiała oddać na opiekunke
 
Ostatnia edycja:
reklama
No właśnie nie wiem bo pewnie też większą część pensji będę musiała jej oddać a jeszcze zobaczymy jak to będzie...
 
Do góry