reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pazdziernik 2016

Inka ja właśnie karmie wiec pobudka będzie 2/3 a potem 5/6 następnie 9 a potem jak mu się podoba potrafi spać po godzinie dwie lub trzy a od 18 to już są tylko godzinne drzemki i wola na cycka. Ja tematu chust nie ogarniam narazie daje radę z noszeniem malutki tez ma tatę popołudniami wiec jak już nie mogę ruszać ręka z bólu a ból promieniuje do nogi to mu go podrzucam na kolysanie
 
reklama
Witam dziewczyny
Pislam tu od czasu do czasu w ciazy, musze jednak przyznac ze tylko w momentach trudnych w ciazy, tak to jestem stala bierna uczestniczka waszego forum.
Dzis znow potrzebuje wsparcia, jestem mama blizniaczek urodzonych poczatkiem pazdziernika,od samego poczatku sa karmione butelka ze wzglegu na moje komplikacje zdrowotne.
Male pija po okolo 120ml co trzy godziny to znaczy z wygody robie te 120 ml ale najczescjej wydoja tak z 90 ml i dalej sa zmeczone by ciagnac, albo maja dosc.
W trakcie dnia ucinaja sobie moze dwie dwudziestominutowe drzemki i oczywiscie kazda w innym czasie a tak pozatym czas im uplywa na placzach i siedzeniu na rekach u mnie i tuleniu.Zanim sie wygramolimy do spania jest okolo 24-1 w nocy, okolo 21 zaczyna sie histeryczny placz (jak juz obie zaczna to mam ochote sobie strzelic w leb z sama mysl ze zachcialo mi sie dzieci)tak ze niczym je nie mozna uspokoic i tak gdzies do okolo 23.30, rano spia gdzies do oklolo 9 lub 10siatej, z jedna poudka na jedzenie okolo 4.30.
Jak zmienic ta sytuacje,co robie nie tak.Mam wrazenie ze maja problemy brzuszkowe szczegolnie wieczor, moze sie nienajadaja, nie wiem jak rozwiazac te histeryczne placze wieczorem?
W necie czytalam o olejku lawendowum do masowania stopek, ewentualnie olejku eterycznym do pomieszczen.Jestesmy tak z mezem wykonczeni ta sytuacja wieczorna ze zastanawiamy sie nad herbata z melisy ewentualnie herbata chociazby z Hipa dobry sen, tylko czy wolno to zastosowac w przypadku tak malych niemowlat?
 
Patka współczuję, moja od dwóch dni nie spi wcale i duuzi marudzi i duuzo je. Wiazanie chusty faktycznie nie jest tak trudne jak by sie wydawalo, aczkolwiek moją ciezko zaplatac bo sie denerwuje. Wspominalyscie o tym nosidle Tula i ono jest duzo lepsze od tego babybjorn i ciut tansze wiec chyba zamowie i domowie ten wkład. Na krótkie dystanse teraz bedzie jak znalazł, a latem młoda juz pewnie bedzie siedzieć wiec tez bedzie jak znalazl :)
 
Ja nie rozbieram, trochę zimno w aucie przy tej pogodzie, a czekać aż mi się auto ogrzeje to by mi się odechciało gdziekolwiek jechać :D Moja się budzi o 1 potem koło 3 i jak jest głodna to jeszcze koło 5-6 a potem już nie ma bata o 8 trzeba wstać :)
 
Marluna to wygląda na kolki, stosujesz cos na brzuszki? nam pomogl sab somplex preparat z niemiec, kamila u nas tez miala chyba problem z kolkami i zmienili jej mleko na nutramigen i pisała, że teraz u nich super. Nie martw sie to mija. My co prawda tylko jedno dziecko, ale i przy jednym kolki dają popalić
 
Tekila a czy to rozbieranie nie tyczy sie tych wiekszych fotelikow? Wiem ze trzeba rozbierac ale myslalam ze wlasnie od tego nastepnego rozmiaru... to moj podobnie sie budzi bo dwa razy ok 2 i 5. A czasem i 3 razy bo jeszcze o polnocy...niestety ja mam problem z zasypianiem i pozniej chodze jak zombi [emoji6] momtobe elstyczna sie mota dosyc prosto. Radze sprobowac [emoji5]

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
No właśnie nie.. Nawet naszych maluchów bardziej bo nie jesteś wstanie dobrze naciągnąć tego pasa z uwagi na ich rozmiar i jeszcze taka wiotkość trochę..
Kombinezon daje tyle luzu pod pasami, że dzieci zwyczajnie wylatują z fotelika..

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wiktorka dzieki, za porada pediatry i poloznaj juz 3 razy zmieniamy mleko nic nie dalo jest chyba gorzej, o kroplach nie slyszalam, dostalismy od pediatry krople di gaia nic nie dalo.Mieszkamy w Szwajcarii na granicy z Niemcami moze zapytam o te kropelki, ktore polecasz.
 
Do góry