reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
dziewczyny po co te waśnie one nikomu nie służą a na pewno nie naszym dziecia.
to forum dyskusyjne dla mam wiec zachowujmy się jak mamy i nie obrażajmy siebie wzajemne.
kp czy mm co za różnica wazne ze male najedzone i kochane nie licytujmy się to jakby rozpatrywać czy chłopiec czy dziewczynka jest bardziej kochane przez mamę albo czy cc albo pn lepszy lub selekcjonowanie dzieci na te które poczęły się w sposób naturalny i te które są owocem miłości i starań rodziców ale "istnieja' dzięki medycynie

koniec !!!!!!!!
 
patka a mala ma to od urodzenia? jak znamie to wygląda... moze takie po prostu ma. moja corka jak sie urodziła z naczyniakiem to musiał być wyszczegolniony na wpisie...

a wiecie że ja jeszcze nie szczepilam małego. .. młoda byla chora ciągle więc przeczekam trochę. ..

Sent from my SM-G355HN using Forum BabyBoom mobile app
Życiowa a jak się skończyła sprawa z naczyniakien u twojej córki, bo my mamy na nóżce i zasnanawiam się czy zblednie czy będziemy musieli laserowo usuwać albo chirurgicznie jedli będzie roslo
 
reklama
I my też mamy naczyniaka, w dodatku na powiece. W szpitalu zapewniali mnie, że zniknie do szóstego miesiąca, ale póki co nie zmienia się wcale.

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry