reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Jurczux mam nadzieje ze odsypiacie:) ja to sie strasznie szczepień boje bo mały dostanie wszystkie w jeden dzien ( podstawowe, meningi, pneumokoki i do tego ratowirusy! To troche jednak za duzo chyba jak na takie maluszki...
Dziewczyny jak chcecie zamknięte forum to możecie taki otworzyć i zaprosić kogo chcecie bo dziewczyny z zamkniętego jednak juz sie zżyły przez te kilka miesięcy i chyba ciezko by im było wpuszczać nowych zreszta niech sie same wypowiedzą
Do mnie mama wczoraj przyleciała:) schodzę dzisiaj rano na dół a tam kawka zaparzona, kuchnia wysprzątana, a mam kwiaty ratuje bo wody nie widziały od 2 tyg. Małego babci przekazałam, prysznic w spokoju wzięłam a teraz odciągam mlesio na spokojnie kawe popijając :)
 
reklama
Agica to mama zafundowała ci zasłużony relaks :) Zazdroszczę!
Moja mała jakoś niespokojnie spała dziś, za to teraz pełna energii naparza na macie, a ja z psem nieprzytomni leżymy obok i podziwiamy jej wyczyny :)
Patka, dziwne te plamki, wyglądają jak znamiona.

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Patka oj powiem ci ze chyba biegiem bym szukala polskiego lekarza gdzies bo 17 tych plam to sporo wiem ze wątroba lubi tez takie plamy wywalac. A masz mozliwosc zrobic jej na wlasna reke proby watrobowe?
Podpytam tej lekarki moze cos ciekawego podpowie.
A wy macie z mezem jakies znamiona bo np Majka ma po m tez taka plame.

Agica z doswiadczenia wiem ze taki poranek jest lepszy niz spa wiec korzystaj puki mozesz.

Kamiladon to ze jestesmy na zamknietym to nie znaczy ze tu nie nie zagladamy i nie mozemy sie udzielac. Ja nie komentuje tutaj bo wy tu jestescie zgrane i ciezko mi sie wgryzc w temat ale jak widze takie glupoty to mnie krew zalewa. Sa dziewczyny ktore takie gadanie strasznie biora do siebie a potem w depreche popadaja bo maja wyrzuty sumienia ,mnie osobiscie dotknal ten wpis dlatego nie omieszkalam go skomentowac.
Pozatym takie szczucie dziecka bo gdzies tam napisali ze 90 nie wiecej to niech sama zje pol kotleta a reszte mąż niech jej spod nosa zabierze mimo ze glodna bedzie.
Kazde dziecko jest inne kazde ma inne potrzeby wynikajace chociazby z jego wagi.
Moja cora czasem zje 60 i ma dosc a czasem i 150 ma malo. A co ma taka mama zrobic jak dziecko zje 90 i ma malo? Patrzec jak mlody spazmow z glodu dostaje?
Echh nawet nie bede tego dalej komentowala
 
Kamiladon forum jest otwarte, każda z nas była tutaj wcześniej niż Ty. Mamy prawo pisać co nam się podoba. Nie zgadzamy się z Twoim guru to już jesteśmy złe... ojjojo... no niestety. Na forum każdy może wyrażać własne zdanie... przynajmniej u nas tak jest :D
 
A "u nas" jest tak, że jak "wyrażamy swoje zdanie" to nikogo przy tym nie musimy obrażać.
Może faktycznie czas przenieść się na jakieś zamknięte forum... My tu sobie piszemy w zasadzie w dość powtarzalnym gronie i nikt na nikogo się nie gniewa, a nagle okazuje się, że jest jeszcze mnóstwo osób, które się nie udzielają, a tylko podczytują i musimy uważać, żeby ich nie urazić, trochę dziwnie jednak to brzmi.

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kamiladom fakt super ze mamy swoje zamknięte forum ;)


Jak każda z Was wyrażać swoje zdanie to tak samo każda inna osoba moze je wyrazić takie sa zasady otwartego forum.

Jak widać to co napisała Tekila zraniło wiele osób, i takie wywody powinna zachować dla siebie, wtedy inni mieliby więcej szacunku do niej.

Zaglądam tutaj od czasu do czasu i to nie pierwszy raz kiedy narzuca swoje zdanie, lub rani innych.

Niestety chyba nadszedł czas uświadomienia co nie co Tekili.

Na prawdę jesteście świetne dziewczyny super sie was czyta, zaglądam tutaj z przyjemnością. Ale tej kobiety zdzierżyć nie potrafię.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Po za tym dziewczyny, przeczytajcie co to hejt. Coś ostatnio na portalach społecznościowych stało się modne nadużywanie tego zapożyczonego słowa. :) Nikt tu nikogo nie 'hejtuję' tylko próbujemy uświadomić, że Tekila nie jest alfą i omegą. A tym co bez sensu piszę żeby się podbudować (bo chyba po porodzie jej samooocena spadła ) rani inne dziewczyny! I o to nam chodzi, chociaż jej głupot czytałam tu zdecydowanie więcej....
 
Nikt nie jest moim guru, a dzieciaki wychowuje jak.uważam, a nie jak ktoś na forum napisał :) lubię czytać o tym kto ma jakie opinie nawet jeśli są skrajnie inne od moich. A dołowanie się bo ktos uwaza co innego uważam za dziecinade. Każda z nas jest dorosłą kobietą i matką i ma własny rozum.
Forum jest.otwarte i.oczywiście każdy ma prawo pisać ale takie grupowe jechanie po dziewczynie gdy same na codzień się tu nie udzielacie uważam za niefajne. I oczywiscie co innego jest napisać, ze z czymś się nie zgadzacie,a co innego to co część z was zrobiła. Macie swoje miejsce do rozmowy to nie psujcie nam.atmosfery tutaj...

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej, dzięki za te miłe słowa od niektórych z Was. Nie miałam nigdy zamiaru Was urazić, a piszę jak piszę bo nie lubię owijania w bawełnę i ckliwienia się w swoich wypowiedziach. Taka jestem nie każdy to musi lubić rozumiem.

Jeżeli Beata czy Agica czy Kamila lub inna z Was poczuły się dotknięte to przepraszam.

Nie będę wchodziła w debatę z osobami, które tu się przestały udzielać bo nie widzę takiej potrzeby. Tak samo nie będę komentować postów poniżej wszelkiej możliwej kultury wypowiedzi.



Napisane na Nexus 7 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry