reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

z małą było trochę inaczej, bo trafiłam na patologie jeszcze przed terminem przez mało reaktywny zapis ktg i leżałam 12 dni. Wywołany miałam 3 dni po terminie...

Mój suwaczek mnie osłabia :D zwłaszcza podpis pod nim :p
 
reklama
no suwaczki mogą być demotywujace

ja jutro jadę go gina jestem ciekawa jak rozwarcie i szyjka, niby to porodu dwa tygodnie ale fajnie by było szybciej zanim nie będę mogła sama przy sobie nic zrobic
 
Mnie dobije to jak bedzie pt oni tu nie podejma zadnych decyzji i bede lezala jeszcze przez weekend i NIC! Bo tu to w week nic nie ruszą..jutro sroda niby dopiero ale ja juz mam same czarne mysli.
Anuleczkab damy rade co!
 
Ja mam tylko miesiaczkowe i od razu plecy mnie rwą,Wiki mysle ze ja bede miala tez te krzyzowe bo byle co to plecy z brzuchem mnie bolą:(
Caly czas podkrwawiam podpaski tylko zmieniam jakbym miala okres:/ od wczoraj
 
Beatka myślę że powoli poród się zbliża jak cie zaczyna bolec krzyże i brzuch to myślę że powoli się rozkręci a to krwawienie?czyżby od tego ze często Cię badają bo ja tak miałam przed porodem ze tyle razy co mnie badali co pół godziny położne i lekarz ze jak w czwartek lekarz będzie mnie chciał zbadać to go chyba stopie.
 
reklama
Oj betka to wspolczuje ci bo takie bole to.masakra, za to juz parte są przy nich lajtowe ;) chyba sie zaczyna u mnie bylo podobnie i za jedyne 24h urodziłam:p tylko lekarz sam u mnie musial zgladzic szyjke 0.5 cm i na regularnosc dali mi oksy i dopiero wtedy super sie ruszylo
 
Do góry