reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Agicia u nas ok :) jesteśmy już w komplecie bo po córkę wczoraj mąż pojechał :)
Jutro śmigam ściągnąć szwy chociaż kurde coś mi się tak babra niestety bo w ciągu dnia jak osuszanie ranę to ropa jest :( zobaczymy co powiedzą na to.
Miałam dziś wizytę patronazowa położnej. Fajna babka ze zdrowym podejściem :)

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Patrish taki mam zamiar. Pokarmu man tyle, że spokojnie bym pol oddzialu wykarmila. My juz w domku, uczymy sie sie zycia we 3.
3 dni po porodzie i.na plusie 7 kg wiec chyba tragedii nie ma. Ja czuje sie super tylko to krocze mnie wykancza, siadać nie moge w ogole, a i chodzenie boli. Dopiero w poniedzialek szwy ściągają.
 
Wiktorka mizesz brac paracetamol co 6 godzin pomaga. Ja juz jestem 16 dni po a nadal nie moge kucac a jak ponosze dłużej Małą to tez cierpię ale da się wytrzymac:-)
 
No mam tą żelowa wkładkę i octanisept czy jakos tak i paracetamol tez biorę. Da sie wytrzymac u mbiw też, ale dyskomfort jest natoniast lekarz dzis mbie badał i mówił, ze sie goi dlatego takie uczucie. Zaraz po porodzie bylo super, teraz tak sie zrobiło, ale skoro sie goi to sie noe dziwie. Betka moze być, że rodzi trzymam mocno za nią kciuki by się wyklula w koncu :) i wiecie co? Nie potrzebnie balam sie jej narodzin bo teraz już wiem, że kocham ją ponad wszystko i jest cudowna
 
Hej dziewczyny nie bylo mnie jeden dzien bo mała ciągle na cycku a ja jestem wykonczona. Cycki bola jak cholera juz wczoraj myslalam ze przstane karmic... Wiktorka a powiedz mi co ile sie budzi Twoja mala? Bo moja co pol godz i prawie w ogóle nie śpię. Jak sobie radzicie ze zmeczeniem? U mnie slabo to wychodzi...
 
U nas też ok. Moja Julka to taka mała huba, cały czas chce na rączkach być, wtedy jest grzeczna, a jak tylko podstępem próbuję ją śpiącą położyć do łóżeczka to zaraz ryk, nieszczęście i tragedia. W nocy jeszcze jakoś się udaje, w dzień kompletnie nie, muszę się nauczyć robić wszystko jedną ręką, bo inaczej nie zrobię nic. Poza tym rośnie dziewczynka jak szalona i strasznie szybko ten czas mi mija, jutro będzie już miesiąc od porodu.

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Patka moja przesypia dni, za to w nocy aktywna. Jakos daje rade chociaz najwiekszy kryzys mam w godzinach porannych, po prostu jakos daje rade. Czasami w dzień śpię z mała żeby mieć siły. Moje cycki tez bolą okropnie do tego ten nawal pokarmu, ciekawe kiedy się unormuje. Moja różnie śpi. W dzien potrafi i po 2/3 a czasami nawet dłużej. Wtedy sama ją budzę na karmienie, za to w nocy to tak co godzine lub tak jak mowisz pół. Dzis pierwsza noc w domu to zobaczymy jak bedzie, boje sie ;) w szpitalu leżała ze mną w łóżku to bylo latwiej cycki na wierzchu to moglam karmic i co chwilę, a w domu to wiadomo cała procedura, mloda w łóżeczku to będę wstawać. Rano napiszę czy żyje czy nie
 
reklama
Pocieszyłyście mnie dziewczyny, widzę że wszystkie dzieci wisiałyby non stop przy cycu. U nas po miesiącu jest lepiej - mała je co 2-3 godziny, za to karmienie trwa bardzo długo, bo najpierw się najada a potem sobie leży jeszcze tylko, tuli się i ciumka cyca tak od niechcenia. Ze zmęczeniem sobie radzimy średnio, ja czasem jak padam to w nocy nie słyszę nawet jak mała marudzi, budzę się dopiero jak mąż mi ją do łóżka przynosi. Ciekawa jestem od jakiego wieku dzieci przesypiają noc? Albo chociaż śpią tak 5-6 godzin pod rząd?

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry