reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
W tej chwili trwa cc znajomej i cala swita z.oddzialu tam jest przyszedl jakis baran nie czajacy o co chodzi.
Polozna jak zobaczyla moj stan to powiedziala ze nakrecamy sie teraz wszystkie ze 10-14 dni sie czeka i ze ktg bede miala o 10 i mam czekac az wroca to moze cos zadecyduja..
A moj mi z nerwami wyskakuje zamiast mnie uspokoic ze ja rycze i panikuje,to niech sobie tu siedzi jest super
 
Betka skarbie trzymam za ciebie mocno kciuki tak bardzo bym chciala jakos cie pocieszyc czy coś, ale rozumiem ze to trudne dla Ciebie. Takie czekanie to faktycznie masakra
 
Wiktorka a jak wy sie macie?

Betka maz tez ma stresa bo czuje sie bezradny chciałby pomoc a nie ma na nic wpływu. Bedzie dobrze kochana, do kiedy zostaje Twoja mama?
 
Wiktorka a jak wy sie macie?

Betka maz tez ma stresa bo czuje sie bezradny chciałby pomoc a nie ma na nic wpływu. Bedzie dobrze kochana, do kiedy zostaje Twoja mama?
Miala byc do konca tygodnia ale mowila,ze jak tak sie dzieje i jeszcze nic to zostanie do przyszlego tygodnia siedzi i czeka u Nas w domu.
A mąż niech lepiej sie nie odzywa bo jestem juz jak tykajaca bomba ale chyba nikt mi sie nie dziwi tylko on nie rozumie,ze niewyrabiam a ja jestem straszny nerwus.
 
U mnie jutro termin a tu ani widu ani slychu .przenosze jak nic.jestem juz umeczona nawet butow normalnie zalozyc nie moge.wszystko boli a najgorsze to zmeczenie i ociezalosc eh .
 
Beatka nikt się nie dziwi, przynajmniej żadna z nas :-) masz prawo być już nerwowa!
Rzeczywiście lekarze uznają ciążę zza przenoszoną dopiero po 42tc ale to mogliby inaczej zacząć liczyć ciążę w całej jej trakcie i jakoś tak nie nastawiać kobiet na te 40tc tyko zacząć inaczej do tego podchodzić ...

A co do tej mojej karty to niestety gabinet jest prywatny i czynny tylko dwa razy w tygodniu, pozostałe dni jest zamknięty :-\ więc jutro muszę jechać specjalnie ok 14 do miasta a cała wyprawa zajmie nam ok 3h :-\ ech już się cieszę !

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Betka dobrze ze mama moze zostać:)

Marlenkaxxx mam nadzieje ze Cie weźmie:)

Tekila a masz jutro wizyte czy tylko po ta książeczkę musisz jechac?

Moja córa jeszcze spi! Sprawdzam tylko czy dycha jeszcze, mam nadzieje ze przejdzie jej szybko.
Równy tydzien do terminu:)
 
Do góry