reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Ogolnie w nd odpadlo mi troche czopa i tak ciagle cos mialam na wkladce,wczoraj rano zalozyli ten cewnik i przy zakladaniu dr powiedziala ze moge podkrwawiac no to ok byla krew czysta a po tym wypadnieciu cewnika po kilku godzinach caly czas cos mi po trochu raz slabiej raz mocniej leci no i mysle ze to od czopa bo brazowe z krwia troszke.
Brzuch mi sie teraz od godz spina jak niewiem i puszcza ale tak to ja mam juz z trzy dni tutaj..
 
reklama
Od wczoraj lezalam tu juz z dwiema dziewczynami i jedna dzis rano cc a drugiej teraz wody odeszly i na porodówke!
A ja nieee juz sie smieje z tego:D a ja jak w hotelu tu tylko bóle miesiaczkowe i plecy
 
Od wczoraj lezalam tu juz z dwiema dziewczynami i jedna dzis rano cc a drugiej teraz wody odeszly i na porodówke!
A ja nieee juz sie smieje z tego:D a ja jak w hotelu tu tylko bóle miesiaczkowe i plecy


dobrze ze poczucie humoru ci e nie opuszcza to dobrze bo im więcej śmiechu tym lepiej dla naszego organizmu
 
No Beatka faktycznie grunt to poczucie humoru :) ja dzis w nocy mialam ochote wsadzic ją spowrotem do brzucha. Ciagle kwili i najchętniej tylko na rekach. Zaczął mi sie nawal pokarmu i jestem ciekawa jak to bedzie dalej bo cycki mam ogromne jak po operacji
 
Wiktoria tyko pamiętaj, żeby tego nie odciągać laktatorem bo dasz sygnał, że tyle go potrzebujesz! Mi położna właśnie to kazała bardzo zapamiętać i tylko ręką trochę odciągnąć żeby ulżyć :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry