reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Agica dokladnie myśl pozytywnie.
Dziękuję dziewczyny :) mam nadzieję, że wszystko sie ułoży. Jestem ciekawa tych uczuc, jedne mówią, że są jak wybuch, drugie że trzeba sie ich nauczyć. Ciekawe jak bedzie u mnie i jak z tym wszystkim poradzi sobie moj chłop
 
reklama
Tak dziś wychodzimy ale najadłam się strachu u małego pani wykrywa szmery na serduszku i był wieziony do innego szpitala na konsultacje kardiologiczna specjalnie karetka przyjechała z inkubatorem i go zabrali ma 3 godziny masakra najgorsze godziny w moim życiu ale okazało ze jest wszystko ok
 
Swistak nie dziwie Ci sie ja bym z nerwow sie zaryczala znajac mnie ogolnie wczoraj mialam dzien ze pol dnia plakalam jak wyszlam z ktg u kazdego cos sie pojawia a u mnie nic ale maz mnie uspokoil.
Wiktoria ja wczesniej jak wszystko przygotowywalam to taka radosc mialam w sobie a teraz wyczekiwanie,taki stres i niepokoj ze jak ja sobie poradze i czy taka monotonnia mnie nie dobije bo ja chce sie cieszyc tym moim malenstwem ale mysle ze sie nie da nie cieszyc!

Jutro do szpitala niech mi daja wszystko byle bym urodzila najlepiej jutro!!!
 
Świstak rzeczywiście przeżycie straszne czekać na takie wiadomości :-( dobrze, że koniec końców były dobre!! Oby nigdy więcej!!!

Beatka już mi Ciebie żal :-( obyś w weekend była już szczęśliwą Mama!!!

A ja odkryłam dziś mega super kosmetyk! Suchy szampon w sprayu :-) od kilku dni mam taki problem, że dzień po umyciu włosów robią się takie brzydkie u nasady głowy. I dziś postanowiłam przetestować ten specyfik! I już go kocham :-) normalnie szok :-) chowam go od razu do torby szpitalnej :-) :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Anuleczka niewiem jutro sie mam stawic to bedzie 8 dzien po terminie pewnie mnie zbadaja itd i niewiem czy cos zadzialaja zrby wywolywac CHCIALABYM JAK CHOLERA JUZ nie chce czekac!!!!!!
Wlasnie rez batista kupilam Wiki ale nie ten do ciemnych co pisalas tylko jakis xxl volume:p i tez wrzucilam do torby do szpitala
 
Beatka no hm zależy jaką mają taktykę w szpitalu czy tego samego dnia coś Ci podadzą czy jeszcze będą monitorować :-\ Ale chyba już tyle po terminie to pod razu co...???



Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Beatka szczerze powiem, ze ja mam ciemne włosy i wole ten do ciemnych fajnie ciemnieje na włosach i nie widać w ogole tego pyłku. Chociaz jak dobrze wyczeszesz to noe widać przy żadnym. Ten xxl tez jest bardzo spoko, a jak ty lubisz objetosc to juz w ogóle powinnas byc zachwycona. Ja do szpitala kupilam wersję malutką, podrozna chyba czeresniowy. A tak w ogole w rossmanie jest promocja na minus 49% na oczy warto skorzystac :p
 
Do góry