reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Wiktorka ja w pierwszej ciąży też czekałam na ten zalew miłości... i nawet jak urodziłam, to się nie doczekałam... miałam wyrzuty sumienia, bo każdy mówił, że zobaczysz i pokochasz. A ja byłam tak cholernie zmęczona porodem, że cieszyłam się, że w końcu wylazła. A już kilka dni później nie wyobrażałam sobie, że miało by jej nie być. Jedynie nikt mi nie wmówi, że ciąża to super czas, ani pierwsza, ani druga. Teraz się nie boję braku miłości, jej dzielenia czy mnożenia czy co tam gadają. Boję się tylko tego, że mała poczuje się odtrącona. Ale będziemy nad tym z moim pracować.
Myślę, że to wszystko hormony i strach przed nieznanym.
 
reklama
Agica dokladnie myśl pozytywnie.
Dziękuję dziewczyny :) mam nadzieję, że wszystko sie ułoży. Jestem ciekawa tych uczuc, jedne mówią, że są jak wybuch, drugie że trzeba sie ich nauczyć. Ciekawe jak bedzie u mnie i jak z tym wszystkim poradzi sobie moj chłop


masz instynkt tylko o tym jeszcze nie wiesz, przecież nie ma na to definicji. Mimo to dbasz o siebie przez cala ciąże czyli dbasz dziecko, szykujesz jej ubranka lozeczko,pokoik, zabawki czyli dbasz o nia, wszystko co robiłaś przez ostatnie tygodnie to przecież dla niej inaczej nie poszłabyś na wizytę w szkole rodzenia, olałabyś położne, nie pomalowalibyscie nawet pokoju a koty biegaly by wszedzie beztrosko
 
Hej,ciagle was podczytuje,a dzisiaj proszę o radę. Jestem w 38tyg, wczoraj bylam u lekarza, na ktg byl tylko 1większy skurcz, szyjka całkowicie złagodzona. Od tyg odchodzil bezbarwny czop,a dzisiaj zabarwiony krwią i brazowy. Myslicie,ze dochodze do 40tyg? Malutki ma 2,9kg

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Justyna to ciężko powiedzieć, tak naprawdę możesz zacząć rodzić i dziś i za 3 tygodnie :-\
A mały nie jest aż tak mały :-) 2,9 a u mnie pewnie będzie z 2,5-2,6 więc spokojnie :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiktorka nawet nie wiesz jak Cię rozumiem. Termin mam na poniedziałek a tu też cisza kompletna. Jak nic nie zacznie się dziać to wizytę mam 17 i pewnie wtedy skierowanie do szpitala na wywołanie.
 
Hej,ciagle was podczytuje,a dzisiaj proszę o radę. Jestem w 38tyg, wczoraj bylam u lekarza, na ktg byl tylko 1większy skurcz, szyjka całkowicie złagodzona. Od tyg odchodzil bezbarwny czop,a dzisiaj zabarwiony krwią i brazowy. Myslicie,ze dochodze do 40tyg? Malutki ma 2,9kg

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom


to ze czop jest w tym kolorze trochę by mnie zaniepokoiło może warto zadzwonić do ginekologa
 
reklama
Do góry